גרג מוהן, נשיא Forever
החלק הקשה ביותר שקיים במסגרת הקמה של כל דבר הוא שתהיה לכם הסבלנות והידע לבצע את עבודת היסוד ולבנות את הבסיס למבנה שלכם. לעתים, העבודה מלוכלכת, משעממת ויקרה, אך ללא בסיס זה, המבנה יקרוס. עקרון זה אינו חדש כלל וכלל; אפילו עץ שעומד במקומו מזה זמן רב יעקר ממקומו אם השורשים שלו אינם חזקים דיים.
תמונה של גרג מוהן

בדיוק כמו יסודות, יצירת שורשים הינו, לעתים קרובות, תהליך משעמם ויקר. אינני מדבר על יוקר מבחינת תקציב, אלא יותר מבחינה רגשית. הדבר עולה לנו הרבה יותר מכסף שאנו מוציאים מהארנק שלנו, אלא שכאן, מדובר במשיכה מהחשבון הרגשי שלנו.
כל אדם עומד במבחנים שונים במהלך הקמת העסק שלו, אולם אותם אלו שבנו יסודות חזקים יוכלו לעמוד בהם ביתר קלות. זוהי הסיבה לכך שאני כל כך נלהב לגבי תכנית Eagle-Manager (EMR) של Forever. מנהלי EMR מלמדים את ה- FBOs את יסודות הקמתו של עסק יציב עם בסיס רחב.
תכנית זו מלמדת אתכם להצמיח את השורשים שלכם עמוק בתור מנהיגים ויזמים, כך שהדבר יסייע לכם לא רק בלהשיג הצלחה בעסק שלכם, אלא גם יסייע לאחרים לפתח את העסקים שלהם.

FBOs ששמו כיעד והגיעו אל ה- EMR בשנת 2015 היו עדים לכך שהעסק שלהם כמעט שילש את עצמו בשנתיים שלאחר הישג זה.

עד לרגע שבו אנשים מגיעים לנקודה זו, הם מכינים עצמם להצמיח יסודות עמוקים אף יותר למען הקמת עסק יציב לטווח הארוך.
אין זה משנה מתי תגיעו לשלב הזה, אולם חשוב כיצד תגיעו אליו. במידה וביצעתם את תהליך הלמידה, כבר בניתם את המבנה עליו יכול EMR להתבסס ולהיבנות.
בודאי ראיתם לא פעם אדם או עסק המשיג תוצאות מידיות ובאותה המהירות מתפרק, או ספורטאי צעיר מרוויח מיליונים בן לילה, קורס ומאבד הכול. חברה נמרצת וצעירה נכנסת לשוק, בשאיפה להרוויח מאות מיליונים ולכאורה נעלמת בן לילה. למרבה הצער, אנחנו עדים לתופעה זו לעתים קרובות מדי בתחום התעשייה שלנו. ללא יסודות יציבים ועסק מובנה היטב, אנחנו נכשלים.
לעתים קרובות אני צופה ברקס מוהן כאשר רוחות של משבר כלכלי מתחילות לנשוב. הוא דומה לעץ גדול בעל שורשים עמוקים הנצמד לאדמה בחוזקה כנגד הרוחות. בהתאם לחומרת הסערה, יתכן ומספר עלים ואף מספר ענפים יאבדו, אולם המרכז אינו מושפע והשורשים מחזיקים חזק.
אנשים באים והולכים בעסק שלנו, הדבר בלתי נמנע. אולם אם אתם בונים משהו עמוק ומבוסס היטב, ברגע שהעסק שלכם עובר תקופות קשות, אובדן של מספר עלים לא יפריע למרכז ולמהות שלכם. השקיעו יותר זמן בהקמת השורשים שלכם, שוחחו עם האנשים הנמצאים בעמדות גבוהות יותר מכם ושאפו ל-EMR. כולנו מהססים, אולם אותם אלו שהופכים לגדולים יהיו אלה בעלי השורשים העמוקים יותר, החזקים יותר והיעילים יותר.
המשיכו לחייך,

 

, נשיא Forever | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה