גרג מוהן, נשיא Forever
אנו בפתחה של שנה אזרחית חדשה! נכון לעכשיו, גיבשתם כבר החלטות לשנה החדשה וחשבתם על מה שהייתם רוצים להגשים בשנת 2018.
(מתוך מגזין ינואר 2018)

 

זהו חלק חיוני בלהיות בעל עסק ב- Forever. בין אם מדובר בעשיית Forever F.I.T או בהכפלת המכירות שלכם, מטרות הופכות אותנו לחזקים יותר ומגדילות את הסבירות לכך שנשיג את החיים שאנחנו רוצים. חלק מרכזי בתהליך הגדרת המטרות שלעתים קרובות נשכח או שמתעלמים ממנו הוא פיתוחם של עקרונות מרכזיים או ״הצהרת משימה אישית״.

בחברת Forever, יש לנו ״הצהרת משימה״ שמלווה אותנו מזה שנים. היא מנחה אותנו בתהליך של קבלת החלטות בכל הנוגע לתוכנית השיווקית, למוצרים ולתמריצים. חשוב יותר מזה היא העובדה שהיא עוזרת לנו להזין את הסביבה ואת התרבות שמסייעת לחברת Forever לפרוח ולשגשג במשך 40 שנה. הצהרת המשימה שלנו משקפת את הדרך בה אנו עושים דברים כחברה והיא תנחה אותנו במסגרת תהליך השגת המטרה: הכפלת המכירות שלנו במהלך חמשת השנים הבאות.

המשימה שלנו:
אנו ניצור סביבה רווחית שבה אנשים יכולים, באופן מכובד, להיות מה שהם רוצים להיות. היכן שהיושרה, האמפתיה וההנאה מנחים אותנו. ניצור ונוקיר התלהבות ואמונה בחברה שלנו, במוצרים שלנו ובתעשייה שלנו. נשאף לידע ולאיזון, ומעל לכל, ננהג באומץ בהובלת החברה שלנו ובעלי העסקים ב-Forever.

בעודנו פוסעים לתוך שנת 2018, תשמעו רבות אודות ״תוכנית חמשת הנקודות״ שתלווה אותנו בחמשת השנים הבאות, ושתתמקד ב – אלו ורה, שלמות מוצר, עלייה של 15% במכירות, גיוסם של האנשים הנכונים ושיתוף לגבי הסיבה לכך שאנחנו גאים תמיד (#ForeverProud). בוודאי שמעתם אותנו אומרים, שבראש ובראשונה נמצאים ה- FBOs שלנו. אתם הסיבה לכך שחברת Forever ממשיכה לשגשג בכל העולם, כך שמחובתנו לשים את הצרכים שלכם בראש סדר העדיפויות. לשם כך, עלינו להתמקד בערכים המובטחים דרך הצהרת המשימה שלנו – ליצור חברה שבה אתם מצליחים ומשגשגים, ולהוביל אתכם באומץ להגשים את החלומות שלכם.
הצהרת המשימה שלנו תלויה במשרד הראשי בארה״ב (ובמשרדים רבים ברחבי העולם). כל אנשי הצוות במשרדי החברה לא רק רואים את זה בכל יום, הם חיים ונושמים את זה. רבים מהם שיננו את זה. זה נכון! בחנו אותם בפעם הבאה שתראו אחד מצוות המשרד .
מבלי לראות את הצהרת המשימה על בסיס יומי, קל מאוד להיות מוסחים. כתיבת הצהרת המשימה במקום בולט מעניקה למוחות שלנו תזכיר עדין בכל יום שישנה מטרה ליום העבודה המלחיץ והארוך לעתים. ישנם אנשים שסומכים עלינו.
ינואר הוא חודש נפלא להסתכל על המטרות שלכם במבט רענן ולחפור מעט עמוק יותר לתוך המשימה האישית שלכם. אני מעודד אתכם לכתוב את הצהרת המשימה שלכם. היא אינה חייבת להיות ארוכה, אולם עליה להיות אמיתית. היא אמורה להזכיר לכם את הדברים בהם אתם מאמינים ואת המטרה שלכם. הסתכלו עליה בכל יום על מנת שהדבר יסייע לכם לעקוב אחר השגת המטרות שלכם במשך חמש השנים הבאות ומעבר לכך.
שנה אזרחית פורייה!

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן

סיפורי הצלחה