אודי ראב"ד מנכ"ל FLP ישראל
הנרי פורד: ״המפגש הוא ההתחלה, הקשר הנשמר הוא התפתחות, עבודה משותפת זו הצלחה”
סנקה (פילוסוף רומי): “כל ההתחלות מתחילות מסיום של התחלות קודמות”.

2014 הייתה שנה מלאת אתגרים לכולנו, אך עם זאת גם מלאה בהישגים. השתתפנו השנה בכנס הגדול ביותר של FOREVER שהתקיים בלונדון עם 20,000 משווקים. בהחלט הצגת עוצמה כלל עולמית. והשנה, חווינו חודשיים של מבצע-צבאי שדרש מאיתנו תעצומות נפש אך גם שיקף את היתרונות העצומים של העסק הזה. האפשרות לעבוד מהבית גם מהממ”ד (בזמן אזעקות אמת) ולשרת את קבוצות המשווקים והלקוחות שלנו באופן יעיל היוותה אישור עוצמתי של יתרונות העסק. ההתארגנות כדי להיענות לצרכי חיילים ואזרחים שונים בעזרת מוצרי החברה הייתה ביטוי נהדר לחוסן של המשווקים.
ב-2014 נערכו שינויים בנהלי החברה שהקלו על בניית קבוצות חדשות של מנהלים המבקשים להפוך ל– EAGLE MANAGER על ידי הארכת התוקף של המושג “משווק חדש” ל– 12 חודשים. לזה הוספה גם האפשרות לכל משווק בכל דרגה לקבל בונוסים מפעילותם בחו”ל. צעד זה מחזק את ההזדמנות למנף את העסק האישי מעסק מקומי לעסק גלובלי.
2015 היא שנה של הזדמנויות רבות. ברמה הארצית, בחירות לכנסת. ברמה האישית, שנה של בחירות להצלחה. שנת שותפויות חדשות – כל משווק שנעזור לו לבסס עסק חדש, אנחנו מייצרים איתו התחלה חדשה. כל משווק שנשכפל איתו את הידע הזה ייצור התחלות חדשות עבורו בתוך הארגון שלנו, גם אם לא נהייה מעורבים בכך ישירות.
הנרי פורד אמר: “המפגש הוא ההתחלה, הקשר הנשמר הוא התפתחות, עבודה משותפת זו הצלחה” וסנקה (פילוסוף רומי) אמר:  “כל ההתחלות מתחילות מסיום של התחלות קודמות”.
אין משפטים טובים יותר מאלו כדי לתאר את העסק המתפתח שלנו ב–FOREVER.
שתהייה זו שנת התחלות מוצלחת!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה