ידעתם שפינוי זמן לנופש ומסעות בחו"ל בכל שנה יכול ממש לעזור לכם לחיות חיים ארוכים יותר?

האם המחשבה על טיול בחו”ל מציפה את הדמיון שלכם וממלאת אתכם בהתרגשות? מסתבר שנסיעות יכולות לעשות עבורכם הרבה יותר ממילוי המצברים ויצירה של תחושת כיף ורוגע.
מחקרים מראים שפינוי זמן לחופשה יכול לרענן את המחשבה והגוף ויכול אפילו לעזור לכם לחיות זמן רב יותר.
עוד עולה באותם מחקרים, שנסיעות למקומות חדשים ישפרו את חייכם כמעט בכל מובן. כנראה שתחזרו לשגרת העבודה שלכם יותר יצרניים ויצירתיים, רמות המתח והחרדות שלכם יפחתו באופן משמעותי ויש אפילו סיכוי שתצליחו להשיג את הקידום שרציתם.
בואו נביט יותר מקרוב בדרכים שבהן הטיול יכול לעזור לכם להגיע למקום טוב יותר, גם פיזית וגם רגשית.

מסעות עושים טוב ללב, ולא רק במובן המטפורי.

לפי מחקר משותף של הוועד העולמי להזדקנות ואיגוד המסעות האמריקאי, לנשים שנופשות לפחות פעמיים בשנה יש סיכון מופחת באופן משמעותי למות מהתקפי לב או מחלת לב כלשהי. אותו הדבר נכון גם לגבי גברים. לגברים שלא לוקחים לפחות חופשה אחת בשנה יש סיכוי גבוה ב-30% למות ממחלות לב.

זה הגיוני אם חושבים כמה מועילות החופשות האלה בהפגת מתחים. מחקרים מראים שאנשים שנוהגים לצאת למסעות מרגישים שמחים יותר, הם נחים יותר ונכנסים לפחות חרדות במשך שבועות לאחר שהטיול שלהם הסתיים.

מסעות מקדמים פעילות גופנית.

בעוד שחופשה יכולה להרגיש מרגיעה, רוב האנשים משפרים את הכושר שלהם יותר ממה שהם חושבים. תיירים עשויים ללכת במהלך חופשתם יותר מ-10 קילומטרים ביום במהלך ביקור באתרים. ישנן דרכים רבות נוספות להישאר בכושר בחופשה. חשבו על ביקור ביעד שלכם דרך נסיעה באופניים או יציאה מהעיר לטיול רגלי או הרפתקאות נוספות בטבע.

מסעות מעודדים אושר ומורידים את הסיכון לדיכאון.

יכול להיות שלא יפתיע אתכם לגלות שאנשים הם בדרך כלל מאושרים ורגועים יותר בזמן שהייתם בחופשה בחו”ל. עם זאת, חוקרים מטעם אוניברסיטת קורנל מצאו שהאופוריה של הטיול מתחילה אפילו לפני שאתם עולים לטיסה. מסתבר אפילו שפעולות תכנון הטיול והציפיה למסע המתקרב יכולות להוביל לעלייה ישירה ברמות האושר של כל אחד.
יש יותר מסיפוק קצר-טווח המקושר לנסיעה לחו”ל. לאנשים הנופשים לפחות פעמיים בשנה יש פחות סיכוי לסבול מדיכאון ארוך-טווח ומתח כרוני.

מסעות הופכים אתכם לחכמים יותר ויצירתיים יותר.
פרופסור אדם גלינסקי מבית הספר לעסקים קולומביה, ניו יורק, פרסם מספר מחקרים על הקשר שבין יצירתיות ומסעות. הוא מציע לנו להקיף את עצמנו בתרבות המקומית כשאנחנו בחו”ל, בגלל שזה מגביר את הגמישות הקוגניטיבית שלנו, מה שמרחיב את המיומנות היצירתית. אבל הרווח משיפור היכולת האינטלקטואלית הוא יותר מיצירתיות. המחקר של גלינסקי הראה שאנשים שמטיילים יותר ומתקשרים יותר מקרוב עם תרבויות אחרות, סביר יותר שיהוו זרזים לחדשנות ויראו יותר גמישות ועומק מחשבתית.

נסיעות לחו”ל מקשיחות את הנחישות המחשבתית שלכם.

עמידה מול אתגרים בסביבה לא מוכרת מהווה שיעור נהדר בהסתגלות. כשאתם מחוץ לאזור הנוחות שלכם, אולי פתאום תלכו לאיבוד, תאבדו את הארנק שלכם או שהמלון שלכם יתגלה כמוזנח.
אל תתנו למלכודות הפוטנציאליות האלה להפחיד אתכם. העובדה היא שככל שתתמודדו עם אתגרים רבים יותר, כך יהיה קל יותר להתגבר על קשיים שצצים במקום זר – או כשאתם נמצאים חזרה בבית.

וההמלצה שלנו? מצאו את הטוב ביותר בשני עולמות: משרה חלומית הכוללת נסיעות בעולם

 

עסק גלובלי עם Forever

כאשר הצטרפתם ונהייתם בעלי עסקים ב-Forever, באופן מיידי התחברתם לרשת הפצה עולמית ולפוטנציאל רווחים ללא גבול. מימוש הפוטנציאל הזה יכול לקחת אתכם למקומות שאפילו לא חלמתם עליהם – מבחינה מילולית ומבחינה כלכלית.
עם היסטוריה של ארבעה עשורים בייצור מוצרי האלו ורה הטובים ביותר בעולם, חברת Forever יכולה לעזור לכם להשיק עסק בינלאומי משלכם.
עם הזדמנויות ב-160 מדינות, תוכלו לבנות עסק של Forever כמעט בכל מקום בעולם. אם זה נשמע כמו הזדמנות שמתאימה לכם, לכו עם החלום וצרו קשר עם החונכ/ת שלכם כדי לבנות תוכנית עסקית ויצירת יעדים שיטיסו אתכם קדימה.