גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
נכון שאתם אוהבים את התחושה שמתקבלת כאשר רואים מנהיג דגול נואם או מספר סיפור? יש להם דרכים לשנות את נקודת ההשקפה שלכם, להצית רעיונות חדשים ולתת לנו השראה לרדוף אחר ההזדמנויות שלנו עם אנרגיה חדשה. יכול אפילו להיות שחשבתם לעצמכם: הלוואי ויכולתי לעשות את זה.
אני בוודאות חשתי כך בעבר.

ידידי, קים מדסן, הוא אחד המנהיגים האלה. הוא חבר כבר זמן רב בצוות המנהיגות הגלובלי שלנו (GLT) והוא מהווה השראה לאין ספור FBOs. הוא יהיה הראשון שיגיד לכם שהוא לא בדיוק נואם גדול או איש עסקים ממולח. ועדיין, יש בו משהו שתמיד מצליח לשבות את הקהל ולתת לעמיתיו בעלי העסקים ב- Forever השראה להתאמץ כדי להשיג את היעדים שלהם.
קים הוא פשוט אחד מהאנשים מעוררי ההשראה האלה שראיתי במשך הזמן שלי ב-Forever. בין אם הם מדברים על במה או מנחים מפגש הדרכה על מוצרים, הם גורמים לך לחשוב מהו הדבר שהופך אנשים מסוימים למנהיגים גדולים כאלה. האם יש שיטה סודית? האם יש אנשים מסוימים שפשוט נולדים עם ניצוץ קסום שמושך את האנשים סביבם? התשובה היא, כמובן, לא. אין כישורי מנהיגות קסומים.
אחד מהשיעורים החשובים ביותר שלמדתי מאבא שלי, רקס, הוא שאי אפשר לנסות להיות מישהו אחר. כל-כך הרבה אנשים מוקסמים מרקס בגלל שהוא אמיתי. הוא באמת אוהב אנשים. הוא באמת אוהב את החברה הזו ואת הכוונה העומדת מאחורי מה שאנחנו מנסים להשיג. הוא אף פעם לא היה מוגזם או ראוותני. הוא אף פעם לא הרגיש שהוא חייב להיות משהו שהוא יותר מרקס מוהן.
בעוד שהיו תכונות רבות שניסיתי לחקות, אף פעם לא ניסיתי להיות בדיוק כמו רקס. אחרי הכל, הוא כבר הראה לכולנו שאנחנו יכולים להיות מי שאנחנו, להצליח ולהיות נוחים עם מי שאנחנו.
זו הסיבה שאני מעביר הלאה את אחד מהשיעורים החשובים ביותר שלימד אותי רקס: תהיו אותנטיים. אתם לא חייבים להיות משופשפים או מרהיבים. אתם צריכים פשוט להיות כנים ולשתף את התשוקה שלכם לגבי Forever. עשו יותר מסתם לדבר על התועלת שבמוצרי Forever כשאתם צמודים למצגת עסקית שעשיתם עליה חזרות, והעניקו השראה לאחרים להאמין בפוטנציאל של Forever לשנות חיים. ספרו לאחרים על המאבקים והניצחונות שלכם והראו כיצד השפיעה Forever עליכם בעזרת התמונה שתתקבל מהסיפור שלכם.
מעצם השתתפותי באירועים רבים של Forever, ראיתי הרבה מנהיגים גדולים עולים על הבמה כדי לספר על החוויות שלהם. הייתה לי גם הזכות לראות אנשים צומחים, מקבלים ביטחון, משתנים לטובה והופכים להיות מנהיגים מעוררי השראה בזכות עצמם. אני יודע שגם אתם יכולים להגיע לזה.
הכנות שלכם תבנה אמון והתשוקה שלכם לגבי העסק תהפוך להיות מדבקת. זו הדרך לבניית צוות שלא רק יבטח בכם, אלא גם ירצה לקבל מכם הדרכה, השראה ומנהיגות. זה מה שאני קורא לו יסוד מוצק לבניית עסק.

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן