שון היה שוטר במשך עשור עד שהחליט לעשות כמה שינויים בחייו: לעזוב את המשטרה, להפוך לאב במשרה מלאה ולבחון מחדש את כל נושא התזונה בחייו. שון תמיד אהב ללכת לחדר הכושר, וכעת, תוכנית Forever F.I.T שינתה את הגישה שלו לתזונה.
תמונה מהמהפך של שון קופר

איך הרגשת לפני שהתחלת לעשות את התוכנית .F.I.T?
נתתי לבחירות גרועות ליצור הרגלים רעים בחיים שלי. תמיד הייתה לי הרבה מוטיבציה ללכת לחדר הכושר ולהתאמן קשה ובאופן תדיר, אך הפן התזונתי תמיד אכזב אותי. זה נבע בעיקר מחוסר מבנה. בחרתי כל הזמן מאכלים לא נכונים והרגשתי די מאוכזב מעצמי, וזה גרם לי להשמין.

מה היתה המטרה שלך?
המטרה שלי היתה לרדת במשקל ולהיראות יותר טוב, כדי שבסופו של דבר ארגיש יותר טוב. מטרתי לטווח הקצר הייתה לרדת במשקל, אך מטרתי לטווח הביניים הייתה לשמור על המשקל לאחר הירידה ולשפר את רמות הכושר שלי, ומטרתי לטווח הארוך הייתה להצליח לעשות פעילויות עם הבן שלי, וויליאם, כאשר הוא יתבגר.

מה היה החלק הקשה ביותר?
להיות עקבי, וזה היה קשה במיוחד באירועים חברתיים. ביצוע של שינוי חיובי דורש הקרבה ואף פעם אין זמן מושלם במהלך השנה להתחיל את השינוי. במהלך התוכנית הייתי בחופשה שבמהלכה היו לי מסיבות ימי הולדת, אירועים משפחתיים, כמו גם דברים אחרים שהציבו אתגרים. נאלצתי למצוא דרך להתגבר על המצבים האלה. הייתי צריך לבחור אם לוותר על המנה הראשונה או על הקינוח, האם לקחת פסק זמן כדי ליהנות מאירוע או האם פשוט לדבוק בתוכנית. מצאתי שחשיבה על הסיבות לכך שאני עושה את זה, מאוד עזרה.

מאיזה חלק הכי נהנית?
תמיד אבחר אימון בחדר כושר על פני הפן התזונתי, אך כן נהניתי לפתוח ספר מתכונים ולנסות מתכונים בריאים.

איך אתה מרגיש עכשיו אחרי שהשלמת את התוכנית?
אני מרגיש נהדר, התחלתי ב-C9 והמשכתי ל-F15 מתקדמים והגוף שלי השתנה בצורה דרסטית והדבר הכי טוב הוא שאני מרגיש שזאת רק ההתחלה. הטמעתי הרגלים טובים באורח החיים שלי ואני יודע מה ניתן להשיג אם אמשיך לחיות כך.

איזו עצה היית נותן לאלה שמתחילים בתוכנית .F.I.T?
עיקבו אחר ההנחיות ואל תרימו ידיים. שום מוצר לא יניב תוצאות בן לילה, אך הדבר החשוב מכל הוא שתיהנו מהמסע שלכם!
בנוסף, מצאתי שזה מאוד מועיל לעבור את התוכנית עם קבוצה של אנשים. יהיו לכם ימים קשים ויהיו תוצאות שאולי לא תיראו בעצמכם, אך אם אתם עושים את הדרך עם חברים, אתם יכולים לתת אחד לשני מוטיבציה והשראה לאורך הדרך. יצירה של קבוצות ברשתות חברתיות זו דרך יעילה כדי לעשות זאת ומשהו שעזר לי להשיג את התוצאות שלי.

סיפורי הצלחה