רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
בארבעים השנים האחרונות ראיתי עשרות אלפי FBOs חדשים נכנסים לפגישה הראשונה שלהם. הם בדרך כלל קצת עצבנים, לא מכירים אף אחד, לא בדיוק בטוחים איפה לשבת או למה לצפות. האם זה נשמע מוכר? האם זה מזכיר לך את הפגישה הראשונה שלך?

אני אשקר אם אומר שבאותה סיטואציה אני לא הייתי חרד. חשבו על האומץ שנדרש, לא רק להעריך מחדש את החיים שלך, אלא גם לקחת את הצעד החשוב הזה לקראת שינוי!
אם למישהו יש מחשבות של חרטה, יש רק דבר אחד העומד בינו לבין הדלת – פעולה קטנטנה שמביעה אדיבות.
זה תמיד מדהים אותי מחדש כיצד חיוך פשוט יכול לשנות את הגישה של זה שנמצא מולכם.
לחיצת יד חמה, טפיחה על הגב או אפילו “ברוך הבא, שמח שהגעת!”, יכול לשנות את כל החוויה של מישהו.
בדיוק כמו כל אחד וכל אחת מכם, גם אני יכול לגמרי להזדהות עם בעלי העסקים החדשים ב-Forever. אני יודע בדיוק איך זה להרגיש לא בטוח. לפני יותר מארבעה עשורים, פרשתי מקריירה יציבה, מוצלחת, ללא רשת ביטחון או תוכנית גיבוי. אבל היה לי רעיון, תשוקה בוערת ומטרה ברורה.
באותם ימים, לא היו לי את אותם כלים לבניית העסק כפי שיש ל- FBOs שלנו. לא היו עדיין ״ערכות למתחיל״ וחוברות הדרכה. בתחילת דרכנו, ההצטרפות ל-Forever נעשתה על בסיס האמונה במוצר ובהזדמנות ש-Forever מציעה.
עם הזמן, התאמתי את המודל העסקי שלנו כך שיעבוד עבור כל אדם אשר יבוא בעקבותיי.
ל-FBOs שרק מתחילים היום יש משהו מאוד מיוחד, יש להם אנשים כמוך שלוקחים אותם תחת כנפיהם. אנשים שהיו אמיצים מספיק כדי לבחור כיוון חדש בחיים, ולהקדיש את חייהם כדי לעזור לאחרים להיראות ולהרגיש הכי טוב שניתן. שלבו זאת עם 40 שנות מוניטין ומבחר גדול של מוצרים באיכות גבוהה שרוצים לשתף עם אחרים, וקבלו שילוב מנצח.
דמיינו את החוויה בה פוגשים לראשונה את ההזדמנות העסקית ש-Forever מציעה, את הרגע בו מרגישים שמצטרפים למשפחה, שיודעים שהאנשים שאנו פוגשים הולכים להיות חברים שלנו, למרות שאנחנו עדיין לא ממש מכירים אותם. ואולי- אתם לא צריכים לדמיין, כי חוויתם את זה בעצמכם, יצרתם קשרים משמעותיים שהובילו אתכם להצלחה ולפריחה עסקית תוך הקמת צוות מצליח.

העסק שלנו הוא עסק חברתי, לכן אנו נוהגים לומר:
ב-Forever אתה בעסק משלך, אבל לא לבדך בעסק.
זכרו זאת בזמן שאתם מצרפים אנשים ל-Forever.

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן

סיפורי הצלחה