תמה קופמן, מנהלת | מקום ראשון בישראל לשנת 2015
תמה קופמן מנהלת ב- Forever כמעט שנתיים. כיום תמה ניצבת בגאווה במקום הראשון בקרבFBO בישראל ומספרת על היתרון שיש ל- Forever בארץ

 

Forever חוגגת 20 שנים בישראל וזהו יום חג עבור כולנו.
בעיניי, Forever נושאת בכנפיה בשורה גדולה ומביאה לכל אחת ואחד מיושבי ארצנו הקטנטונת הזדמנויות חדשות.
כבעלת עסק ב-Forever אני נהנית באופן יומיומי מהבשורה הזו. אני מרגישה שיש לנו, לכולנו, ביד משהו שערכו רב. ביכולתנו להעניק מתנה ענקית לסובבים אותנו ועל כך אנו (והם) חבים תודה אמיתית ל-Forever. באופן אישי אני מרגישה שחיי האישיים והמשפחתיים השתנו לבלי הכר מאז שהצטרפתי לחברה. יש לי היום יותר נחת, יותר רוגע ביומיום וכמובן- יותר חרות ועצמאות ו..יותר הכנסה!
ב- Forever אנחנו מציעים לאנשים משהו אחר. לא מדובר כאן בעוד חברה של שיווק רשתי! אנחנו מתעסקים עם רמה אחרת של מוצרים ורמה אחרת של התנהלות עסקית.

חגיגות העשרים מאירות את העובדה שפה טמון היתרון המשמעותי העיקרי שלנו: אנחנו עובדים עם חברה גדולה ויציבה, חברה בעלת ניסיון רב, לא רק בשוק העולמי- אלא גם בשוק שלנו, בישראל, עם כל האיפיונים הייחודיים שלו. אנחנו מציעים לאנשים להצטרף למשהו “שעובד” כבר עשרים שנה פה, בארץ.
יתרון זה נתן לי כבעלת עסק ב-Forever בתחילת הדרך, ואפילו עכשיו, הרבה ביטחון ורוגע. זהו יתרון חשוב ומשמעותי שמשחק גם תפקיד נכבד כשאני מציעה לאחרים להצטרף אליי.
כל זה מאפשר לי ולכולנו “לעוף” יחד עם ההזדמנות העסקית הזו, ועל כך אני שבה ומודה ל-Forever .

במקום המשמח הזה של חגיגות העשרים אני רוצה לאחל ל-Forever ישראל, לצוות, לאודי ולכל העומדים בראשה, עוד ועוד שנים של עשייה והתקדמות. שנים של צמיחה והתפתחות, שנים שבהם כולנו נהיה מופתעים מהמקום אליו נגיע, בעזרת ה’, יחד!!

, מנהלת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה