אין סיפוק גדול יותר מאשר להיות חלק מארגון מוביל ברמה עולמית. Forever עושה זאת במהלך יותר מ-35 השנים האחרונות באמצעות הטכנולוגיות הייחודיות שלה בנושא האלו ורה ומוצרי הכוורת. וכעת גם בתחום איכות הסביבה.
תמונת מפעל האריזה

 

ההישג הייחודי של הזרוע האחראית על הייצור של FOREVER – Aloe Vera of America הינו איחוד של שלושה תקנים: 9001 ISO – תו איכות ליצור, 18001 OSHAS תקן לבטיחות וגהות ותקן 14001 ISO – תקן לשמירה על איכות הסביבה.
התקינה בתחום איכות הסביבה, הביאה את Forever לבצע עבודת מטה אינטנסיבית בנושא הנקרא “חתימת פחמן”. מושג זה מתייחס לכמות ה – CO2 שפולטות מערכות הייצור של החברה. שני כיוונים נבחרו כדי להעלות את החברה למדרגה גבוהה יותר מבחינת “חתימת הפחמן”. האחד חיסכון והשני ייצור חיובי של צרכני CO2: מערכות ייצור ותאורה משוכללות הביאו את המפעל להפחתת רמת ה – CO2 הנפלט. גידולי האלו ורה של החברה הם צרכני CO2 משמעותיים ועשרות אלפי הדונמים של גידולי האלו ורה יעילים מאד בייצור חמצן על חשבון ה – CO2 הנספג על ידי הצמחים. בעקבות זאת הוענק לחברה התקן 14001 ISO.
כדי לשפר עוד את חתימת הפחמן של Forever (הגברת ייצור חמצן, הקטנת פליטת CO2), הוחלט להפחית את השימוש באריזות קרטון שייצורן, כידוע, דורש כריתת עצים. השפופרות של Forever שבעבר הגיעו בתוך מארז קרטון, תגענה ללא אריזת הקרטון החיצונית. כתוצאה מכך אף יופחת השימוש בחומרים מזיקים המשמשים לייצור קרטון לבן. מאותה סיבה, חלקכם גם הבחנתם בשינוי שנעשה לפני מס׳ שנים בפוראור ברייט – משחת השיניים של Forever שקיבלה שפופרת חדשה, עם פקק שאינו ניתן לפתיחה בסיבוב ומצויד בחותם חיצוני.
אין סיפוק גדול יותר מאשר להיות חלק מארגון מוביל ברמה עולמית. Forever עושה זאת במהלך 31 השנים האחרונות באמצעות הטכנולוגיות הייחודיות שלה בנושא האלו ורה ומוצרי הכוורת. וכעת גם בתחום איכות הסביבה. ההישג הייחודי של הזרוע האחראית על הייצור של FOREVER- Aloe Vera of America הינו איחוד של שלושה תקנים: 9001 ISO – תו איכות ליצור,18001 OSHAS תקן לבטיחות וגהות ותקן 14001 ISO – תקן לשמירה על איכות הסביבה.

סיפורי הצלחה