תוכנית בינלאומית
לעשות שינוי בסגנון החיים אינו דבר פשוט לביצוע, לשם כך יצרנו את Forever F.I.T. – תוכנית בינלאומית המורכבת משלושה מארזי מוצרים חזקים ויעילים שיספקו לכם את כל הדרוש על מנת ליצור סגנון חיים בריא יותר ולתמוך בכל מקום בו אתם נמצאים במסע שלכם להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר:
תוכנית FIT

C9 מאתחלים

C9 תוכנן כשלב ׳מאתחל׳ כדי לעזור להתניע את הגוף וליצור הרגלים בריאים. C9 ינחה אותך כיצד לקחת שליטה על הגוף ועל סגנון החיים. משך התוכנית תשעה ימים כאשר כל יום כולל לוח תכנון יומי, הנחיות תזונה ברורות בשילוב תוכנית אימונים במטרה לאפשר לך להתניע את התהליך ולהגיע למטרות שהגדרת לעצמך.
אנו ממליצים ברוב המקרים להתחיל עם C9 ואז לעבור ל- F15.

F15 מתחילים

שמירה על כושר ותזונה נכונה זרה לך? תוכנית F15 למתחילים תעזור לך ללמוד את יסודות השמירה על כושר עם אימונים גופניים מותאמים, הכרת התנועות ואימונים אירובים בסיסיים. בניית הבסיס שלך באמצעות הנחיות שקל לעקוב אחריהן, מתכונים בריאים, טיפים לאורח חיים וכמובן, ערכת המוצרים המדהימה שלנו.

F15 ביניים

אם פעילות גופנית אינה זרה לך, אך אינה מתבצעת בתדירות או בעצימות מירבית, באפשרותך להתחיל עם F15 ביניים. עם מבחר של מתכונים, אימונים מותאמים, ביצוע תרגילים באינטרוואלים, אימונים בעצימות גבוהה ומוצרים לניהול משקל, תוכנית F15 ביניים תעזור לך להתקדם לשלב הבא.

F15 מתקדמים

פעילות גופנית היא חלק משגרת יומך, אבל יש לך רצון להתקדם? זה הזמן לנסות F15 מתקדמים! תוכנית הכוללת פעילות גופנית בעצימות גבוהה יותר יחד עם תוספי תזונה שהותאמו במיוחד, תוכנית F15 מתקדמים מספקת משטר אינטנסיבי יותר עבור אלה שמחפשים לאתגר את עצמם וללמוד עוד על תזונה מתקדמת.

Vital5 תזונה מתקדמת בדרך הקלה

אין זה משנה מהם היעדים שהצבת, האתגר האמיתי מתחיל לאחר שהגעת אל היעד- שימור ההרגלים החדשים ומניעת הנסיגה לאחור.

תמונה של ערכת C9

יוצאים לדרך עם C9

האם אפשרי להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר תוך 9 ימים בלבד? כן! בזכות התוכנית שהמומחים שלנו יצרו במיוחד אשר כוללת תפריט דיאטה קלורית ותוכנית אימונים.

תוכנית Clean 9 – הבסיס לתוכנית Forever F.I.T. תנקה את גופך ותקנה דפוסי חשיבה חדשים. זוהי נקודת הפתיחה המושלמת ליצירת שינוי אמיתי בהרגלי התזונה והפעילות הגופנית. התוכנית בנויה על איזון תזונתי שיבטיח תוצאות כבר לאחר 9 ימים! במרכז התוכנית מוצר הדגל של Forever: ג׳ל האלו ורה לשתייה (ראו פירוט בעמ׳ 39). לאחר סיום תוכנית C9 מומלץ להתקדם לשלב הבא:

מעלים הילוך עם F15

משפרים את דרך החשיבה על תזונה ופעילות גופנית בעזרת F15

תוכנית F15

״משטר דיאטה״ עלול להשמע מאיים, אך תוכנית F15 בנויה בצורת שלבים. תוכנית פשוטה ונוחה למעקב שתוכננה לעזור לך להשיג את היעדים שהצבת לעצמך בדרך יציבה ובריאה.
F15 מציעה התאמה אישית לתוכנית שלך בדרך למשקל הרצוי. מארז F15 מכיל תוספי תזונה ואבקה להכנת שייקים בכמות המספיקה למשך 15 ימי התוכנית. זאת בנוסף למדריך שמנחה צעד-אחר-צעד במטרה לשמר ולשפר את הדרך שנסללה, תוך השרשת הרגלים בריאים שילוו אותך הלאה. לאחר סיום התוכנית אנו ממליצים להמשיך לשלב הבא שמטרתו שימור ההרגלים החדשים ומניעת הנסיגה לאחור:

 

ערכת Vital5

שימור הרגלים עם Vital5

הגעתם ליעד שלכם? כל הכבוד! אבל האתגר האמיתי מתחיל עכשיו. איך מונעים נסיגה לאחור?

Vital5 משלב בין חמישה מוצרים הפועלים יחדיו במטרה לגשר על הפערים התזונתיים, ומספק חומרים מזינים מרכזיים להם זקוק גופכם על מנת לסייע לכם להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר. בנוסף לג’ל האלו ורה לשתייה שהכרתם בתוכניות שקדמו ל-Vital5
תקבלו בערכה זו גם: פרוביוטיקה אקטיבית – תערובת-על זו של שישה זנים פרוביוטיים יכולה לשפר את בריאות מערכת העיכול, להגביר את יכולת ספיגת החומרים המזינים ולתמוך בתפקוד המערכת החיסונית. סופר אומגה-3 – תערובת אולטימטיבית ובלעדית של שמנים אשר יחד יוצרים תוסף אשר מספק תמיכה למערכות מרכזיות בגוף כגון מערכת הלב וכלי הדם, מערכת העיכול והמערכת החיסונית, ותומך גם בבריאות המוח והעיניים. ARGI+ – תערובת המספקת לכם את המינון היומי המומלץ של “מולקולת הפלא”, המוכרת גם בשם L-Arginine, חומצת אמינו חשובה. מולקולת ה-L-Arginine ממלאת תפקידים חשובים רבים בגוף, החל מתמיכה בתפקוד התאים ועד להמרצת ייצור החנקן החמצני, המסייע להגביר את זרימת הדם לאיברים החשובים בגוף.

סיפורי הצלחה