גרג מוהן, נשיא Forever Living Products

אני לא יודע מה אתכם, אבל לי נדמה שרק אתמול קידמנו בברכה את השנה האזרחית החדשה, נשאנו עינינו להשגת כמה יעדים גדולים באמת והשקנו קמפיין שבמרכזו המסר: ״להיות נחושים״.
אני מזכיר לכם שמשמעותה של ההתחייבות הזו, להיות נחושים, היא לא רק להיות החלטיים, זו גם ההבטחה שעשינו לעצמנו לנהוג באומץ ועם חזון. אפילו אם המשמעות היא נטילת סיכונים ומתיחת הגבולות שלנו.
אני יודע שעבדנו קשה כאן במשרד הראשי על היעדים שלנו, החל מהפקת הכנס הגלובלי הטוב ביותר שלנו בסטוקהולם ועד השקת מוצרים חדשים שיעזרו לכם להגדיל את העסק שלכם ב-Forever. כמובן, היעד המרכזי שלנו בכל שנה הוא לראות כמה שיותר מכם מצליחים ועומדים ביעדי התמריצים, אבל אנחנו עדיין באמצע הדרך להשגת רבים מהיעדים ואני חייב לומר בכנות שההתקדמות לקראת חלק מהם לא נמצאת בשלב שהיינו רוצים להיות בו עדיין. בדיוק כמוכם, אנחנו מחויבים להגיע ליעדים האלה תוך שמירה על מיקוד ונחישות ולסיים את השנה חזקים.

איך אתם מתקדמים עם היעדים שלכם?

ברכות לאלה מכם שנמצאים בדרך להשגת היעדים שלהם. הוכחתם שהתמדה וחזון יכולים להשתלם. אני יודע שתמשיכו לצבור תנופה במהלך המשך השנה. למרות שאתם בקצב טוב לקראת היעדים שלכם, אני רוצה לאתגר אתכם ולתת לכם ״פוש״ נוסף ולבדוק מה עוד אתם יכולים לעשות. האם אתם יכולים לדבר עם עוד אנשים או לעזור למישהו בדאון-ליין שלכם שמתקשה להשיג את המטרות? שתפו איתם את השיטות הטובות ביותר שלכם, עודדו את הסובבים אתכם והמריאו מעלה בזכות העזרה לאחרים להתרומם.
מצד שני, אולי אתם לא בדיוק במקום שחשבתם שתהיו בו בשלב הזה. למרות שמחצית השנה חלפה, החדשות הטובות הן שעדיין יש לכם עוד מספר חודשים לסיומה. אל תתייאשו מתחושת עומס, כי הדרך היחידה שלכם לא להצליח היא לפרוש. פשוט קחו צעד אחורה וחשבו על הפעולות הקטנות שאתם יכולים לעשות בכל יום כדי להתקרב יותר אל היעדים שלכם.
עדיין לא מאוחר מדי להתאים את המסלול שלכם ולחשוב על תוכנית חלופית, משהו שיעזור לכם לעלות חזרה על המסלול רק עם מאמץ קטן נוסף. נסו לא להתמקד כל כך הרבה על מה שאתם צריכים להשיג לפני סוף השנה ובמקום זה חשבו על הצעדים הקטנים שאתם יכולים לעשות בכל יום, בכל שבוע ובמהלך כל חודש כדי להצליח למכור קצת יותר או להציג לעוד אנשים את ההזדמנות של Forever. להשקיע קצת יותר זמן בשיחות טלפון או בשיחות עם מעט יותר אנשים בכל שבוע, הוא דבר שיכול להשפיע מאוד.

היו נחושים. המשיכו להתקדם ואל תוותרו. אתם יכולים לנצל הכי טוב שאפשר את הזמן שנותר ולהשיג זכאות למה שעושה רושם שיהיה כנס גלובלי מלהיב במיוחד בסידני. אפילו אם לא תשיגו את המטרות השנה, המאמצים שלכם לא יהיו מבוזבזים. אתם תהיו במצב מתקדם יותר ותוכלו להתחיל את השנה הבאה עם עסק חזק יותר. אני יודע שיש לכם את מה שנדרש כדי לסיים את השנה חזקים ולראות את העסק שלכם נוסק לגבהים חדשים.

המשיכו לחייך,

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן