במהלך העשורים האחרונים נבחנו ונבדקו מגוון רחב של חומרים כדי להביא בשורה חדשה לעולם תוספי התזונה לשיפור התמיכה במערכת העיכול.

למעשה, כמות המחקרים שנערכו בתחום הפרוביוטיקה הלכה וגדלה באופן חסר תקדים בעשור האחרון. בין השנים 1990 ל-1999, לדוגמא, פורסמו 300 מאמרים מקצועיים בתחום הפרוביוטיקה… כעת השוו נתון זה ליותר מ-5,300 מאמרים שפורסמו בין השנים 2000 ל-2009 וליותר מ-6,100 מאמרים שפורסמו בחמש השנים האחרונות!

אם כן על מה כל המהומה?
מהי אותה פרוביוטיקה ומה היא תורמת לכם?

תמונה של פרוביוטיקה ושל משקה אלו ורה
במהותה, הפרוביוטיקה מכילה את אותם חיידקים “טובים” או “ידידותיים” המחזקים את מערכת העיכול שלכם. חיידקים טובים אלו מייצרים ויטמינים, אנזימים ומהווים שליחים ביוכימיים המסייעים לחיזוק המערכת החיסונית ולשיפור תהליך העיכול הבריא שלכם. קיימים זנים שונים ורבים של חיידקים “טובים” אלו, אולם רק אלו הידועים כבעלי השפעה מועילה על הבריאות נכללים בקבוצת הפרוביוטיקה.
כיום, מצרכי מזון ותוספי תזונה רבים מכילים רק סוג אחד או שניים של פרוביוטיקה. זוהי התחלה מצוינת, אולם קיימים מגוון סוגים של פרוביוטיקה היעילים לבריאות בדרכים שונות.
לדוגמא, ישנם סוגים אחדים של פרוביוטיקה אשר מייצרים ויטמין B, סוגים אחדים שמייצרים ויטמין K וסוגים אחדים שמייצרים את השליחים הכימיים להם זקוק גופכם על מנת “להדליק” או להפעיל את המערכת החיסונית שלכם. ישנם אפילו סוגי פרוביוטיקה אחרים המייצרים את החומרים האנטיביוטיים הטבעיים שלהם, שמטרתם לסייע בהריסתם של חיידקים שעלולים להגיע למעיים.

ב-Forever זיהינו את התפקיד החשוב והמועיל של חיידקי הפרוביוטיקה בבריאות האדם ואת הצורך בתוסף תזונה החיוני הזה

כתוצאה מכך, הצוות המדעי שלנו ייצר את הפרוביוטיקה האקטיבית, תוסף פרוביוטי ייחודי המכיל שישה זנים מועילים של פרוביוטיקה, כולל שני זנים של ביפידובסטריום וארבעה זנים של לקטובסילוס*, כאשר כל אלו נחקרו היטב במטרה לגלות את היכולות הפרוביוטיות שלהם.
חיידקים מועילים אלו פועלים בשיתוף פעולה, במטרה לתמוך הן בבריאות של מערכת העיכול והן בבריאות הכללית. נוסף על כך, הפרוביוטיקה האקטיבית עושה שימוש בטכנולוגיית איטום המוגנת באמצעות פטנט. טכנולוגיה זו מגנה על הפרוביוטיקה, ומאפשרת לה להשתחרר אך ורק לאחר שהגיעה ליעד המבוקש שלה במעיים. פשוט מדהים, לא? בכל כמוסה מיליארד חיידקים המגיעים למטרתם כשהם חיים.

ב-Forever מבינים גם את התפקיד החשוב של האלו ורה לבריאות הכללית שלנו.
אחד מהמחקרים הרבים שנעשו על חשיבות צמח האלו ורה הציגו את היכולת שלו לפעול  כחומר ׳פריביוטי׳, אשר משמש כ-”מזון” לפרוביוטיקה, וכך בעצם, תומך בצמיחתם והתרבותם של החיידקים הידידותיים החשובים.
באמצעות שילוב בין ג’ל האלו ורה לשתייה לבין הפרוביוטיקה האקטיבית אנו יוצרים זיווג מושלם שמטרתו לספק תמיכה אופטימלית במערכת העיכול.

*במקור: Bifidobacterium ו-  Lactobacillus

סמל האלוורה
Forever קיבלה חותמת רשמית מהמועצה המדעית הבינלאומית לחקר האלו ורה!
צוות המדענים שלנו הגנו באמצעות פטנט על תהליכי הייצור שלנו במטרה להבטיח שרק ג’ל אלו ורה מיוצב וטהור יהווה את המקור העיקרי למוצרים המדהימים שאנו מייצרים.

דמיינו לעצמכם שאתם חותכים עלה של אלו ורה ומשתמשים בג’ל הניגר ישירות מהצמח… תוכלו לדמות פעולה זו בכך שתשתו מג’ל האלו ורה שלנו.

ג’ל האלו ורה שלנו, מיוצב ומוגן באמצעות פטנט, הינו טרי וטהור בדיוק כפי שהטבע ייעד אותו להיות. למעשה, המוצרים שלנו היו המוצרים הראשונים שזכו לחותמת רשמית מהמועצה המדעית הבינלאומית לחקר האלו ורה.

 

סיפורי הצלחה