אודי ראב”ד, מנכ״ל Forever ישראל
המקצוע האזרחי הראשון שלי היה בעולם התעופה. עולם מורכב, מאתגר ומעניין. לאחר שלמדתי את הצד הטכני והמעשי, הבנתי שכדי להפוך למומחה, אני חייב ללמוד שיעורים נוספים...

והשיעורים הללו היו סביב שילוב האדם והמכונה אבל בעיקר סביב האדם. מהר מאוד הבנתי שאם אני רוצה באמת להצליח אני חייב ללמוד להיות סבלן. ישנם תהליכים שאי אפשר להאיץ, הם קורים בקצב שלהם. למדתי לעבוד בצוות, ובנוסף, אם אני רוצה להגיע לרמות גבוהות, אני חייב ללמוד להנהיג צוות. התובנות שרכשתי שם משרתות אותי עד היום.
קל מאד להגיד לאנשים מה לעשות, אבל האמירה לא משרתת את המטרה אם אין רצון או יכולת מהצד השני. קל מאוד לדבר אל וקשה שבעתיים להקשיב ל… זה פשוט לשפוט וקשה שבעתיים להכיל. ולכל אחד יש את הקצב שלו (וזה כולל אותי).
כשפגשתי את Forever הבנתי שכמשווק בעל עסק, אני יכול ליישם את כל התובנות הללו לטובתי. להקשיב לצרכי הלקוחות שלי ולענות על הצרכים שלהם עם המוצרים הנהדרים של החברה ועל ידי כך להפוך אותם ללקוחות חוזרים לשנים רבות. זה עוזר לי לשמור על מחזור קמעונאי יציב במשך שנים. אני יכול לעבוד עם בעלי העסקים החדשים שלי ולעזור להם כפי שהם זקוקים ולא רק איך שמתאים לי. לעבוד איתם ועבורם כדי לעזור להם לצמוח במערך השיווק של החברה ולהוביל אותם לעצמאות אמיתית. כמו כן, עליי להקשיב לקשיי חברי הקבוצה שלי ללא שיפוטיות ולעזור להם להתגבר על קשיים גם אם בעיניי אולי הם נראים כלא משמעותיים אבל עבורם מאד עקרוניים. אחד מהעקרונות שמנחים אותי לאורך כל הדרך זה לא לבחון את הרווח האישי המיידי שלי אלא את הרווח של זה שמולי – הלקוח או בעל העסק! זה בונה עסק מאד חזק.
לא אני המצאתי את דרכי הפעולה הללו, כבר נאמרו ע״י חכמים לפני אלפי שנים והן בשימוש ברחבי העולם, בעיקר על ידי המנהיגים הבולטים של Forever. “עזרה הדדית”, “מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך” ו -“אין דבר העומד בפני הרצון” הם רק חלק מהכלים.
אם באמת נאמץ את דרכי הפעולה הללו יהיה הרבה יותר קל להגיע למטרה שהציב בפנינו נשיא החברה, מר גרג מוהן והיא: להכפיל את המחזור של Forever – X2!

בהצלחה!

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה