גרג מוהן, נשיא Forever
השינויים שאנו חווים לאורך השנים הם חלק מהחוויה האנושית. ההתפתחות החיונית הזו של הגוף ושל הנפש היא יותר מאשר תהליך של הזדקנות - זהו תהליך בו אנחנו נעשים חכמים יותר וטובים יותר בכל מה שאנחנו עושים.

אני לא יכול לחשוב על אף FBO שפגשתי במסעותיי, שאינו שואף לצמיחה אישית, מקצועית או יצירתית. למעשה, הדבר שהופך את משפחת Forever למיוחדת הוא שאיננו מסתפקים בצורך האישי שלנו להתפתחות, אנחנו משתוקקים לצרף אחרים למסע שלנו.
משום כך אני כל כך מתרגש מהמדיניות החדשה שלנו ״Eagle Manager Move Up״, אשר מאפשרת למנהלים לטפס במעלה התוכנית השיווקית ע״י פיתוח קווי ״Eagle Manager. עם הנוהל החדש הזה, זה נעשה חיוני עכשיו יותר מאשר אי פעם לעזור לאחרים ב׳דאונליין׳ שלכם על מנת שיעמדו בדרישות של תמריץ Eagle Manager.
אני יודע שבוודאי שמעתם אותי כבר אומר שאין אפשרות לתאר עד כמה התוכנית של Eagle Manager
חשובה לצמיחת העסק שלכם, וזה נכון. עליכם לעמוד בדרישות הליבה של תמריץ Eagle Manager, כדי לפתוח את קווי ה-Eagle שלכם ולעלות למעלה.
דרישות אלו הינן חיוניות לבניית בסיס עסקי.

במגזין Forever האחרון כתבתי על החשיבות שבאימוץ ארבעת העקרונות של Forever:
מנהלי Eagle Manager תמיד לוקחים בחשבון כל אחד מעקרונות אלו, וכך נשארים בפוקוס.
שמרו עקרונות אלו קרובים ללבכם ובחנו אותם לעיתים קרובות. ארבעת העקרונות הללו הם היסודות הבריאים לעסק משגשג. תשומת לב ומאמץ לכל תחום מהארבעה, משמעותו יצירת נתיב ברור לעמידה בדרישות ה-Eagle Manager .
ואם אתם שואלים למה יצרנו את המדיניות החדשה
״Eagle Manager Move Up״?
ובכן, זוהי הדרך שלנו להוכיח לכם את החשיבות של בניית בסיס חזק ועסק יציב ואת החשיבות במתן עזרה לאחרים לאורך הדרך.
כבר עשיתם קפיצה כשהחלטתם להיות בעלי עסקים ב-Forever. עכשיו אתם יכולים להמשיך את המסע קדימה ולהיות מוכרים בכך שתעזרו לאחרים להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר, ועל ידי מתן עזרה לחברי ה׳דאונליין׳ שלכם לבנות עסקים יציבים שימריאו גבוה עם תמריץ Eagle Manager.

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן