גרג מוהן, נשיא Forever
פבלו פיקאסו, אחד האומנים הגדולים והמשפיעים ביותר במאה ה-20, אמר פעם: "אמי אמרה לי, אם אתה חייל, תהפוך לגנרל. אם אתה נזיר, תהפוך לאפיפיור. במקום זה, הייתי צייר והפכתי לפיקאסו".

 

האם פיקאסו, ואחרים שהגיעו לגדולה, הגיעו לאן שהגיעו בזכות כשרון טבעי שצמח ופרח בתנאים הנכונים, או שבחרו להגיע לגדולות במודע? האם הם פשוט “עושים את מה שהם אוהבים”, או שהם “אוהבים את מה שהם עושים”? לגבי פקאסו, ייתכן כי לעולם לא נדע, מפני שהוא הלך לעולמו לפני 40 שנה. האם מה שמגביל אותנו כיום אינו אלא האנשים שהיינו בעבר? האם מצבנו הנוכחי מגביל אותנו? או שאולי אנחנו יכולים לבחור את מי שנהיה ומה שנשיג בעתיד?
ישנן סיבות להאמין כי נוכל לשנות את מהלך הדברים בעתיד ולהפוך אותו מרגיל לבלתי רגיל- על פי מחקר שנערך לאחרונה על ידי דייוויד סטרט, לאחר ניתוח מליונים של תיעודים בכתב לגבי תפקוד עובדים, ראיונות עם מומחים, עם עובדים ועם מנהלים, סטרט גילה כי ישנה סיבה לתקווה עבור כל אלו הדואגים מכך שלא יגיעו לגְּדֻלָּה.
“ישנן הזדמנויות רבות באופן מפתיע בעבודות מהן אנו מתפרנסים”, אומר סטרט. כמעט כל סיטואציה אישית כוללת את חומרי הגלם שיכול להביא אותנו למקום נַעֲלֶה, בין אם אתם עובדים כשרתים, כמנכ”לים, או כמשווקים ב-Forever.
הוא טוען כי אנשים רבים עשו את ה”קפיצה” מעבודה אפרורית לעבודה מזהירה פשוט בכך ש”התמקדו בלחולל שינוי שאנשים יאהבו”. “הדבר שהכי הרשים אותי”, הוא אומר, “הוא כל האנשים שעבדו בעבודות רגילות והחליטו להתבונן בדברים אחרת, לבדוק אם יוכלו למצוא הזדמנות“ לחולל שינוי. כל נתיב הקריירה שלהם השתנה”.

האנשים האלו בחרו לאהוב את מה שהם עושים.

  • הם בחרו לחולל שינוי חיובי. הם פועלים.
  • הם בחרו לעבוד עם מה שהיה להם בידיים, ולא עם מה שרצו או חלמו שיהיה להם.
  • הם רואים מכשולים כאתגרים, עליהם יש להתגבר תוך יצירתיות ועבודה קשה, ולא כמחסומים בפני ההצלחה.
  • הם מבינים כיצד ההצלחה שלהם תתרום לקרובים להם ביותר. הם עובדים למען משהו גדול יותר מהם.

במה תבחרו אתם? לעלות בדרגה? להיות EAGLE MANAGER? את חייו של מי תשנו לטובה דרך עבודת השיווק שלכם במסגרת Forever? בני משפחתכם, חבריכם, הקהילה שלכם? מי בצוות שלכם יפיק את מירב התועלת מהעידוד שלכם, מההדרכה ומהתמיכה?

ב- Forever הגבול היחידי הוא זה שאתם מציבים לפניכם. בחרו לאהוב את אשר אתם עושים, בחרו להיות ״גדולים מהחיים״. בחרו בגְּדֻלָּה כבר היום.

, נשיא Forever | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה