רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
לא משנה מה החיים טומנים בחובם עבורכם, אתם תמיד חזקים דייכם על מנת להתמודד איתם בהצלחה, כל שעליכם לעשות הוא לזכור לעשות שימוש בכל הכוח שלכם, מבפנים ומבחוץ.

האם קורה שאתם מרגישים חלשים או אבודים? לעולם שלנו יש דרך משעשעת לעשות לנו את זה. יותר מ-7 מיליארדי אנשים בעולם, ועדיין, יש לנו רגעים בהם אנחנו מרגישים בודדים או חלשים מכדי להשלים משימה מסויימת בעצמנו. אולם, המציאות רחוקה מכך מאוד.
ישנו סיפור על ילד שצעד עם אביו אל תוך היער. הם נתקלו בבול עץ גדול שחסם את דרכם. נרגש ולהוט להתפאר בפני אביו, הילד רץ לכיוון בול העץ ובחן את המכשול. הוא הסתובב לאביו ושאל, “האם אתה חושב שאצליח להרים את בול העץ הזה, אבא?” האב השיב שבמידה ויעשה שימוש בכל הכוח שלו, אין לו כל ספק שיהיה מסוגל להרים את בול העץ. נרגש מהאתגר, הילד לקח נשימה עמוקה, הפשיל שרוולים והתכופף להרים את בול העץ. הוא ניסה בכל הכוח שלו, ניסה וניסה, שוב ושוב עד לאפיסת כוחות.
מיואש ועצוב מהכישלון שלו, הביט באביו ואמר, “אמרת לי שאוכל להרים אותו!” אביו חייך אליו ואמר, “אמרתי שתוכל להרים אותו אם תעשה שימוש בכל הכוח שלך, אולם לא ביקשת עזרה ממני.”
בסופו של דבר, לעולם אין רגע שבו אנחנו באמת לבד בעולם הזה. כאשר אנחנו מרגישים שאיננו מסוגלים להזיז מכשולים העומדים בדרכינו, קיימת דרך אחת בלבד למצוא פתרון. לבקש עזרה. הילד ואביו הזיזו את בול העץ יחדיו והמשיכו במסע שלהם.
בדיוק כמו הילד, גם לכם יש תמיכה מצד אנשים חזקים מאוד בחיים שלכם – החונכים וחברי הקבוצה שמעליכם. יחד, אתם מהווים רשת חזקה של אנשים שלוכדת חלומות, אתם ערוכים ומוכנים לעשות יחד את כל מה שצריך על מנת למצוא אושר והצלחה לעצמכם ולאחרים.
לא משנה מה החיים טומנים בחובם עבורכם, אתם תמיד חזקים דייכם על מנת להתמודד איתם בהצלחה, כל שעליכם לעשות הוא לזכור לעשות שימוש בכל הכוח שלכם, מבפנים ומבחוץ.

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן

סיפורי הצלחה