רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
בשנת 1980, כש-Forever היתה עוד בתחילת דרכה, כתבתי שאושר לא מגיע מדברים חומריים, מזג אוויר נוח או מבית מפואר.

זהו תוצר לוואי של השירות שאנו נותנים לחברה האנושית. באותה שנה ציינו אבן דרך חשובה: זו היתה הפעם הראשונה ש-Forever הגיעה למיליון דולר במכירות ביום אחד! כל דולר שהרווחנו הגיע מהשירות של נתינה לאחרים כדי להראות טוב יותר, להרגיש טוב יותר ולגלות את ההזדמנות העסקית של Forever.

בעלי העסקים שלנו ב-Forever נושאים את נס החברה בגאווה במשך 40 שנה, ועוזרים ליותר ויותר אנשים לשנות את חייהם. הצמיחה חסרת התקדים שחווינו בשנותינו הראשונות וההצלחה המתמדת הן עדות לתשוקה ולנחישות שלכם לעזור לאחרים.
זהו האושר שאני מבחין בכל אחד ואחת מכם בארועים שלנו ב- Forever שעושה אותי גאה במה שהשגנו במשפחת Forever .
כנס ה-Eagle Managers הוא דרך אחת נוספת עבורנו לכבד אתכם ואת ההישגים שלכם, זהו לא רק בילוי במקומות הכי יפים בעולם, אלא גם אימונים ורִשּׁוּת עסקי (׳נטוורקינג׳).
מקום של השראה שכזה המשולב בעבודה הקשה שלכם יעזור לעסק שלכם ב-Forever להגיע לגבהים חדשים. אני כה מאושר מכך שהאירוע המהנה והמלהיב שלנו ה-EMR התקיים השנה בבית, במקום בו הכל התחיל לפני ארבעים שנה.

עוד ב-1978 אמרתי שגדולתו של אדם מאז ומתמיד תמדד לפי גודל רעיונותיהם היום. הרעיון שלי קרם עור וגידים בסונורה, המדבר היפה של אריזונה, צמח והפך להיות לדבר גדול באמת. כמה גדול? יותר ממה
שיכולתי לדמיין.

עכשיו זהו הזמן שלכם לראות לאן הרעיונות שלכם יוכלו לקחת אתכם ו- EMR18 הוא המקום להפוך אותם למעשים.
זה היה כה מרגש לראותכם מגיעים הביתה, למקום בו Forever נוצרה.

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה