בוב פארקר, מנכ״ל Forever בריטניה, אירלנד ואיסלנד
קשה להסיר מבט מ-Forever אנגליה! צמיחתה מעוררת התפעלות. בשנת 2015 מכירות מוצרי Forever זינקו ב-70% והגיעו לשיא של 120 מיליון ליש״ט. ביקשנו מבוב פארקר, מנכ״ל Forever אנגליה, לספר לנו קצת יותר על ההישגים שלהם.

תמונת משרדי פוראור באנגליה

עושים שינוי

Forever הייתה עדה בשנים האחרונות לצמיחה שלא הייתה כדוגמתה בבריטניה, מה עומד מאחורי צמיחת שיא זו?
‎אין ספק שהמודעות לכל נושא הבריאות והשמנת היתר עלתה, כמו גם אחוז האוכלוסייה המזדקנת המחפשת דרך להישאר בריאים ופעילים. משמע, קיימת דרישה הולכת וגדלה למוצרי Forever. היינו עדים גם לשינויים הדמוגרפיים של בעלי העסקים ב-Forever אנגליה במהלך השנים האחרונות: הצטרפו יותר אנשים צעירים, בשנות ה-20 וה-30 לחייהם אשר מפתחים עסקים משמעותיים. בעלי עסקים אלו מרגישים מאוד בנוח עם המדיה החברתית, שם הרעיון של שיתוף והמלצה מהווה בסיס לפלטפורמות אלו. דבר זה מפתח את אפשרויות הגיוס שלהם, לא רק ברחבי בריטניה אלא בכל העולם, ועסקים נבנים במהירות גדולה הרבה יותר כתוצאה מכך. ולבסוף, מספר גדול יותר של אנשים מחפשים דרך לבנות עסק עצמאי משלהם, חלקם אינם רוצים להיכנס לעולם התאגידים ואחרים, בעקבות המיתון הכלכלי האחרון, מרגישים חסרי ביטחון במקום העבודה. אנשים מחפשים דרך להשיג יותר שליטה על הגורל שלהם ואיזון בין חייהם הפרטיים למקום עבודתם.

שנת השיא‎

הזינוק הגדול של Forever אנגליה היה במהלך שנת 2015, בשנה זו נעשו קרוב ל- 900,000 הזמנות של מוצרים. החברה צמחה ואיתה גדל הצוות במשרדים הראשיים שבוורוויק במידה ניכרת, והתרחב מ-50 ל-170 איש.

הישגי שיא

מספר ה-FBOs שחצו את הבמה בדובאי על מנת לקבל את בונוס היו״ר בכנס הגלובלי אשר התקיים השנה הגיע ל-108, כאשר בעלי עסקים קיבלו יחד יותר מ-4.5 מיליון דולר. חברת Forever הבריטית מאוד גאה באלפי העסקים אשר מחזורם העסקי האישי עולה על 4CC ועשרות אלפים נוספים אשר נהנים מהמוצרים ומשרתים מספרים עצומים של לקוחות חוזרים. חברות שיווק רשתי רבות אחרות מסתכלות על Forever בתור דוגמה לחברה בעלת הניסיון הטוב ביותר ובעלת המנהיגות הטובה ביותר. אירועי ה-Success Day שלנו עברו לזירות גדולות יותר המאכלסות את כל אלפי האנשים המגיעים לכל אירוע. הכנסים שלנו מתקיימים בזירות המפורסמות ביותר בבריטניה כולל את ה- NEC’s Genting שבברמינגהם וה- ExCel שבלונדון. תכניות ההכשרה של Forever המוצעות לבעלי העסקים שלה ידועה כראשונה במעלה, עם מספר הולך וגדל של נרשמים. אנו מקיימים ״כיתות אומן״ בכל רחבי בריטניה – מפגשים אלו נחשבים לאירועים מבוקשים שכל הכרטיסים אליהם אוזלים במהירות רבה.
‎עם כל כך הרבה אנשים חדשים המצטרפים אלינו, וכל כך הרבה סיפורי הצלחה גדולים שנותנים להם השראה, העתיד ניראה מזהיר!

תמונה של בוב פרקר מנכ״ל אנגליה
זוהי תמיד זכות לפגוש בעלי עסקים מרחבי העולם ואני מצפה בכיליון עיניים לקבל בברכה את החברים שלנו מישראל לכנס ה-Success Express באנגליה. בכנס שלנו בספטמבר תשמעו עדויות מרגשות, תקבלו מידע על מוצרים ותעברו הדרכות ייחודיות. אני בטוח שתיהנו מכל רגע ואני יודע שהצוות במשרדינו בלונגברידג׳ מנור ובעלי העסקים ב-Forever בריטניה נרגשים להפגש ולשתף רעיונות עסקיים וסיפורי הצלחה. אני מצפה לראות אתכם בקרוב!
בוב פארקר, מנכ״ל Forever בריטניה, אירלנד ואיסלנד

סיפורי הצלחה