רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
לו הייתה דרך למדוד את מספר ההחלטות שמפירים עם פרוס השנה האזרחית החדשה, מה אתם חושבים היה מספרם?

חישבו לרגע על כל המינויים לחדרי כושר שלא נוצלו, כל הדיאטות שנשברו, תקציבים שנקבעו ומתעלמים מהם ותחביבים חדשים שנזרקו הצידה אחרי זמן קצר. מדוע כל זה קורה? מדוע כה רבים מאתנו ממהרים לחזור בדיוק לנקודה ממנה התחלנו?

כולנו החמצנו החלטות שבצענו – זה הפלא של החיים, בכל ינואר (ולפני כן, לפי הלוח העברי בתשרי…) יש לנו דף חלק בשביל להחליט איך לנהוג אחרת ואיך להשתפר ביחס לשנה שעברה. המצליחנים עושים משהו שאחרים לא עושים: הם מאמינים. כולנו שמענו את הציטוט של הנרי פורד “בין אם אתה חושב שאתה יכול או חושב שאתה לא יכול, אתה צודק.” זה אחד מהדברים שהופכים את Forever לכה קסומה עבור האנשים שמוכנים לעבוד קשה.

Forever נותנת לאנשים רגילים את ההזדמנות לחיות חיים יוצאים מן הכלל אם הם מאמינים שהם יכולים להתחייב לעשות דברים בצורה שונה. אתם מקבלים את ההזדמנות להיות הסופר שכותב את הסיפור של עצמכם ולהחליט כיצד הוא הולך להסתיים. חישבו עד כמה זה עוצמתי!

וכשתתכננו את השנה האזרחית שלפניכם ותקבעו את היעדים לשנה זו, שאלו את עצמכם מה אתם באמת מוכנים לעשות בצורה שונה בשביל להגשים את המטרות שלכם, ואז עשו בדיוק את זה ודיבקו בזה!
רק אתם יכולים להחליט אם 2016 תסתיים בצורה שונה מאלו שבאו לפניה.  קיבעו את המטרות שלכם, זה יכול להיות בונוס היו”ר, או להגיע לכנס הגלובלי של שנה הבאה שייערך ביעד מדהים מעבר לים או אולי בעזרה ליותר לקוחות בכך שתחלקו איתם את המוצרים המועדפים עליכם.
זה תלוי רק בכם!

יש לכם כל מה שאתם זקוקים לו בשביל להצליח.
אני סקרן לראות מה תצליחו להשיג בשנת 2016!

, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה