בשנים האחרונות רואים עלייה בביקוש לתוצרת טבעית, למוצרים המיוצרים באופן ידידותי לסביבה ושנסחרים בצורה הוגנת, לכן אין זה מפתיע לראות חברות שממתגות עצמן כקרובות לחומרי הגלם, 'מהאיכר לשולחן'.

 

אנשים רוצים לדעת ובצדק, מניין מגיעים האוכל והשתייה שלהם, וזו הסיבה שForever גאים לומר שהשקפת העולם שליוותה אותנו ואת העסקים שלנו מאז ומעולם היא “מהצמח למוצר”, לא בגלל שזה ׳טרנדי׳, אלא משום שאחד מעקרונות הליבה שלנו הוא אמונה בלעשות דברים בדרך הנכונה.
אנחנו חברה הבנויה כ׳אינטגרציה אנכית׳. המשמעות היא שאנחנו מנהלים בעצמינו את אמצעי הייצור וההפצה, אך לא רק. אנחנו הבעלים של האדמה עצמה בה צומחים שדות האלו ורה שלנו. אנחנו כל כך בטוחים בתהליכי היצור שלנו ובאיכות של המוצרים, שאנחנו מחשיבים את עצמינו כ’חברת האלו ורה’, ואחרי שתקראו עוד אודות התהליך הזה והטוהר של התוצר שלנו, גם אתם תחשבו כך!

מהצמח…

מהרגע שהאלו ורה שלנו נשתל בקרקע, אנחנו מוודאים שכל צמח מקבל את תשומת הלב הראויה ומטופח כראוי, כך שנהיה בטוחים שהעלים העבים והירוקים יגדלו להיות מלאי ג׳ל וחזקים. ברגע שהעלים התחתונים מגיעים לבגרות, לאחר כשנה, אנחנו קוצרים כל אחד באופן ידני. רק העלים שהגיעו לבגרות מלאה נקצרים על מנת לוודא שאנחנו יכולים להפיק את הכמות המירבית של ג’ל אלו ורה.
לאחר הסרת העלה מהצמח, כל עלה מועבר לתחנת העיבוד שלנו הנמצאת באותו מיקום לצורך שטיפה וחיתוך לרצועות. אנחנו שוטפים כל עלה פעמיים לפני חיתוך לפרוסות באופן ידני; חיתוך ידני מוודא שהקליפה מוסרת באופן מלא ורק הג’ל המזין של העלה הפנימי נותר. לאחר מכן, הג’ל של האלו ורה עובר מספר תחנות של בקרת איכות בהם מסירים את כל מה שיכול להיות חריג לפני שהאלו ורה עוברת למיכל אספטי, נקי מזיהומים, לצורך עיבוד. כל התהליך מושלם תוך שש שעות מרגע הקציר על מנת לוודא שכל התכונות המועילות של האלו ורה נשמרות.
בזמן תהליך העיבוד האלו ורה מחוממת במהרה אך לא מפוסטרת, כדי לשמור על הטריות וכך להימנע מאיבוד היתרונות הבריאותיים, תוך כדי הפחתה של חיידקים מזיקים באופן בטוח, ללא צורך בחומרים משמרים. הוכח שהתהליך הזה משמר 300% יותר מהויטמינים של האלו ורה, מה שגורם לכך שלמוצר הסופי יש את הטעם הכי טרי והתכונות הכי מזינות שאפשר. לאחר מכן ג’ל האלו ורה הטהור נארז במיכלים גדולים לצורך הובלה לאחד ממתקני הייצור שלנו.

למוצר…

יותר משמונה מליוני ליטרים של ג’ל אלו ורה עוברים מהשדות שלנו למתקני הייצור בכל שנה. AvoA (בתרגום מילולי, אלו ורה מאמריקה), הזרוע שאחראית על היצור, נמצאת בדאלאס, טקסס. זהו למעשה מרכז הייצור עבור כל פעילות האלו ורה שלנו ברחבי העולם. המתקן החדשני הזה יכול להתגאות בטכנולוגית הייצור, מעבדות המוצר ומחקר ופיתוח מהמתקדמים ביותר שיש.
ברגע שהג’ל שלנו מגיע למפעלי היצור, מוסיפים מרכיבים נוספים לפי מה שנדרש בהתאם לפורמולות שלנו. עם 99.7% של ג’ל פנימי, ג’ל האלו ורה של Forever הוא הדבר הכי קרוב לג׳ל הניגר לאחר חיתוך של עלה אלו ורה טרי!
המוצר הסופי נבחן לפני שנארז כדי לוודא שהוא עומד בכל דרישות הפורמולה ולאחר מכן עובר חימום מהיר בפעם השנייה. זה מוודא שכל אחד מהמרכיבים החדשים לא הוסיפו משהו לתרכובת שיכול לפגוע באיכות המוצר. מכאן שולחים את התרכובת לפס האריזה.
על פס היצור שלנו תוכלו למצוא את משקאות האלו ורה בינהם ׳משקה אלו ורה וחמוציות׳ ו-׳משקה אלו ורה ואפרסקים׳. למשקאות אלו נוספים מיצי פירות ותרכיזים המוסיפים יתרונות תזונתיים וטעם פירותי ונהדר. משקאות אלו, כמו גם ׳ג׳ל האלו ורה לשתיה׳ עברו שינוי לאחרונה מבפנים ומבחוץ והם מגיעים במארז ׳טטרה׳ – בקרוב גם בישראל.
מארזי הטטרה מגיעים במצב שטוח עד שממלאים אותם במשקאות האלו ורה של Forever. האריזה הסטרילית הזו מקבלת את הצורה הסופית תוך כדי מילוי; ברגע שהיא מלאה מוסיפים את הפקק במתקן ואקום. מבצעים בדיקות איכות אחרונות, ומשקאות האלו ורה שלנו מוכנים למשלוח, עם כל הטוב שמגיע איתם.

ואליכם…

ל-Forever יש מרכזי הפצה איזוריים בארה״ב (AvoA) ובהולנד (Forever Direct ) אשר מספקים את מוצרי Forever ליותר מ-158 מדינות ברחבי העולם. העובדה שאנחנו הבעלים של אמצעי ההפצה שלנו מאפשרת לנו לשלוט בזמני ההפצה, להפחית עלויות ולוודא שתנאי האיכות הקפדניים שלנו נשמרים לאורך כל ערוצי ההפצה. המתקנים האלה מספקים חידוש מלאי למרכזי הפצה קטנים יותר ברחבי העולם. כל מוצר שאתם מזמינים נארז בזהירות בצורה היעילה ביותר, תחת ההדרכה של הצוותים שלנו שמתגאים בכך שהם חלק משרשרת האספקה החשובה הזו. כל אריזה עוברת בדיקה קפדנית ונסגרת היטב על מנת לוודא שהיא מגיעה בבטחה אליכם הביתה.
השקפת העולם של “מהצמח, למוצר, אליכם” זו הדרך בה אנחנו מאמינים, כך שאנחנו יכולים לשלוט בעלויות, והכי חשוב באיכות של המוצרים שלנו לאורך כל שלבי התהליך, וזה אומר שאתם יכולים להרגיש בטוחים בכך שאתם יודעים שאתם מקבלים את המוצר הטוב ביותר – מהצמח, למוצר, אליכם.


משקאות האלו ורה באריזת טטרה, בקרוב גם בישראל

סיפורי הצלחה