ילנה וולקובה, מנהלת
״מארזי מוצרים״ כאמצעי מעולה לקידום העסק שלנו
תמונה של מארזי מתנה

 

כבר למעלה מאחת-עשרה שנים אני משווקת בחברה הנהדרת שלנו, והיום אני רוצה להזכיר לכם שהמוצרים של Forever יכולים לשמש כמתנות נפלאות ולספר לכם איך הדבר עשוי לתרום להתפתחות העסק שלכם.
בתחילת דרכי לא היה לי מעגל רחב של מכרים. לאחר שהות קצרה בארץ, הרשימה החמה שלי מנתה קצת יותר מעשרה שמות. ואז החלטתי למשוך תשומת לב בעזרת ״מארזי-מוצרים״. מארזי-מוצרים יכולים לשמש כמתנות, ומתנות הרי אפשר לתת לאורך כל השנה: בחגים, בימי הולדת וכאות הוקרה ללא כל סיבה מיוחדת. אנשים תמיד מחפשים מתנות איכותיות ולא יקרות, אך בדרך כלל הם קונים ברגע אחרון את מה שמזדמן להם לידיים.
הכנתי מודעות יפות והפצתי אותן באזור מגוריי. במודעות נאמר שאני מציעה מארזי-מוצרים במחירים סבירים ומקיימת תצוגת מכירה. הכנתי בשיתוף עם בתי וחברתה את מארזי המוצרים ועטפנו אותם כמתנות. סידרנו את הסלון והנחנו את כל המארזים על שולחן כשלידן הצגנו מוצרים פתוחים כדי שיהיה ברור מה קונים. לכל ערכה הוספתי עלון.
התוצאה היתה מדהימה. במשך שני ערבים רצופים דלתות ביתי לא נסגרו. בשני ערבים אלו מכרתי מוצרים בסך כולל של למעלה מ-2,000 ש”ח. אך חשוב מזה היה שהאנשים בסביבה גילו היכן ניתן לרכוש מוצרים ייחודיים ואיכותיים המתאימים גם לשימוש עצמי וגם יכולים לשמש כמתנה מכובדת לחברים ומכרים. כך התחלתי לבנות את מאגר הלקוחות שלי.
אחר כך באו המשווקים אשר בדומה לרבים חששו מהמילה “מכירה”, אך קיימו תצוגות דומות משום שזה גרם לקונים לבוא אליהם מיוזמתם הם.
אני כל-כך אהבתי את הרעיון, שלפחות פעמיים בשנה, בפסח ובראש השנה, ערכתי מכירות כאלה. ולקוחות אסירי תודה היו מגיעים יחד עם חבריהם ומכריהם.
בהמשך נוצר במספר קבוצות בחברה כלי נהדר: קופוני-שי, שחסכו ממני להסתובב בשכונה ולהדביק מודעות. לקוחות במספרות, בחנויות ובמכוני כושר משאירים לי את מספרי הטלפון שלהם ומתוכם אני בוחרת את אלה שבאמת מעוניינים במוצרים ולא את אלה שהגיעו סתם מתוך סקרנות. כל הדברים האלה עזרו לי לפתח את העסק החדש שלי ולרכוש ביטחון עצמי.
חברים, כשאתם צריכים לתת מתנה, זיכרו שכבר יש בידיכם את הדבר הכי טוב שאפשר לתת: מוצרים של Forever. שתפו את סביבתכם כי הם תמיד יכולים לרכוש מוצרים כמתנות יפות לכל מטרה. מהמתנות הללו יהנו הן הנותנים והן המקבלים.

סיפורי הצלחה