מייק באטרוורת', מאמן כושר
מייק באטרוורת', מכיר אתגרי כושר גופני מקרוב, הוא התמודד באתגרים רבים שקשורים לכושר גופני לרבות מרתונים וטריאתלונים. העצות של מייק יעזרו לכם בין אם אתם משתתפים ב״אתגר ה- F.I.T. הכפול״ או עושים את אחת מתוכנית ה-F.I.T. לבדכם.

1. מיצאו את הקצב שלכם

חשוב להיות מציאותיים כשמדובר במחויבות לתוכנית אימונים מאחר שמאמץ יתר יעכב אתכם בהמשך. שיקלו בזהירות איזו תוכנית של F15 מתאימה עבורכם ואם אתם לא בטוחים, התחילו עם F15 למתחילים והתקדמו משם. אנשים רבים מוצאים שביצוע תוכנית ה- C9 תחילה, עוזר להם להיכנס למסגרת החשיבה הנכונה, כך שאם אתם מתקשים להיכנס להילוך, נסו את ה- C9. אם אתם עושים את התוכנית עם שותף, זיכרו שזו לא תחרות וחברכם נמצא לידכם כדי לתמוך בכם, ולא לנצח אתכם!

2. שתו מים באופן קבוע

לעתים קרובות כשאנחנו מרגישים רעבים, למעשה הגוף שלנו צמא, לכן חשוב תחילה לקחת בקבוק מים ולא חטיף. תחילה שתו כ- 240 מ”ל מים כדי לראות אם זה מרגיע את הרעב שלכם וודאו שאתם שותים לפחות 3 ליטר ביום (2.5 ליטר עבור נשים).

3. בחרו בחופש

כל הרמות בתוכנית של F.I.T. דורשות מכם לצרוך ג’ל אלו ורה לשתייה, מאחר שהוא מסייע בעיכול, אך אם אתם לא חובבים של הטעם המקורי, נסו להחליפו במשקה אחר ממבחר משקאות האלו ורה של Forever . מייק מציע לנסות את משקה ״פרידום״ מאחר שהוא מכיל תוסף MSM, גלוקוזמין וכונדרויטין– שלושה מרכיבים פופולריים בקרב ספורטאים ואלה שמנהלים אורח חיים פעיל.

4. תרגול מביא לשלמות

אל תדאגו אם אתם לא שולטים ישר בתרגילי הכושר משום שייקח זמן להתרגל לתנועות, במיוחד אם עבר זמן מאז שהתאמנתם. המשיכו להתמיד ולהעזר בסרטונים, שיעזרו לכם לשלוט בתנועות. לצפייה בסרטונים: www.flpil.com/flpil-fit

5. זכרו לעשות מתיחות

מתיחות לפני ואחרי אימון הן דבר חיוני משום שהן שומרות על גמישות, חוזק ובריאות של השרירים ומפחיתות את הסיכויים למתיחת שרירים. שרירים מתוחים יכולים לעכב את משטר האימונים שלכם בכמה שבועות לכן חשוב לא לחסוך בתחום הזה.

6. הקפידו על התוכנית שלכם

כשאתם מתחילים את תוכנית ה- C9 או ה- F15 אתם תשימו לב שהתוכניות מציעות לכם להקפיד על תוכנית מוגדרת כדי לשמור על איזון של שגרת התזונה, התוספים והאימונים שלכם. אל תמעיטו בערך החשיבות של התוכנית הזאת מאחר שהקפדה עליה תגביר את הסיכויים שלכם להצלחה והמבנה ישאיר אתכם עם שתי הרגליים על הקרקע. כל רמה ב- F15 מציעה שתי תכניות והן נבדלות במקצת כאשר מדובר בתוכנית תוספים או במשטר אימונים, כך שבאפשרותכם לבחור בתוכנית שמתאימה עבורכם בצורה הטובה ביותר.

תמונה של מייק באטרוורת׳

הקפדה על התוכנית תגביר את הסיכויים שלכם להצלחה והמבנה ישאיר אתכם עם שתי הרגליים על הקרקע

בחרו את התוכנית שלכם

חשוב שתשקלו בזהירות איזו תוכנית מתאימה לכם, זה יעזור לכם להתחיל בצורה הטובה ביותר!
הנה תזכורת לגבי מה שכל תוכנית כוללת:

מאתחלים עם C9

C9 מתאימה לכל אחד מאחר שהיא מעוצבת כשלב איתחול, כדי לעזור להטמיע הרגלים בריאים. ברוב המקרים אנחנו ממליצים להתחיל עם ה- C9 לפני המעבר ל- F15.

תוכנית F15 מתחילים

חדשים בתחום הכושר והתזונה? F15 למתחילים תעזור לכם ללמוד את יסודות הכושר הגופני עם פעילות גופנית מותאמת אישית, תנועות בסיסיות ואימון קרדיו בסיסי. אתם תבנו את התשתית שלכם בעזרת קווים מנחים שקל להקפיד עליהם, מתכונים בריאים, מוצרים לבקרת משקל ועצות לאורח חיים בריא.

תוכנית F15 ביניים

אתם מתאמנים בצורה מסודרת אך רוצים לשדרג את שגרת האימונים שלכם? עיברו ל- F15 ביניים עם מבחר של מתכונים, אימונים מותאמים אישית, אימונים במחזורים, אימונים בעצימות גבוהה ומוצרים לבקרת משקל. תוכנית F15 ביניים תעזור לכם ללכת צעד אחד קדימה.

תוכנית F15 מתקדמים

אתם בכושר טוב, אך מחפשים תוכנית שיותר מתאימה לכם, למה לא לנסות את F15 למתקדמים? עם אימונים בעצימות יותר גבוהה ותמיכה של תוספי תזונה, ה- F15 למתקדמים מספקת משטר אינטנסיבי יותר עבור אלה שמחפשים אתגר.

 

סיפורי הצלחה