כריסטינה ריהנוף
כריסטינה ריהנוף, רקדנית (״רוקדים עם כוכבים״, אנגליה) לא נחה גם אחרי לידת בתה, מילנה.
גם אתם הורים חדשים? אתם מוזמנים לעקוב אחר תרגילי ההתעמלות הפשוטים של כריסטינה, שניתנים לביצוע בעזרת עגלת התינוק.

תמונה של כריסטינה ריהנוף

01 הרמת עקב

החזיקו בחוזקה את ידית העגלה, הרימו רגל אחת כלפי מעלה ולאחור על ידי כיפוף הברך. רכזו את המשקל באצבעות והרימו בעדינות את העקב מעל הקרקע. המשיכו להעלות ולהוריד את העקב במשך 40 שניות. חזרו על הפעולה עם רגל השניה.

02 סקווטים

בעודכם מחזיקים את זרועות העגלה, עימדו בפיסוק מעט יותר רחב מאשר ברוחב הכתפיים, כשהזרועות מקבילות לקרקע. רכזו את מרכז הכובד על העקבים. בצעו שפיפה וקימה ע״י הוצאת האגן כלפי חוץ וכיפוף הברכיים עד שהנקודה הכי נמוכה בירך יורדת מתחת לגובה הברך. חזרו על הפעולה כ-15 פעמים.

03 הנפת רגל הצידה

החזיקו את העגלה לתמיכה ועמדו על רגל אחת. שמרו על הרגל השנייה ישרה והרימו אותה הצידה גבוה ככל שתוכלו. החזירו את הרגל, אך אפשרו לה לעבור את הרגל השנייה ולא להעצר על הקרקע. חזרו על תנועת הנדנדה הזו
15 פעמים.

04 לאנג׳ קדימה

ודאו שהמעצור מונע מהעגלה להתקדם. עימדו זקופים, כשהבהונות פונות קדימה, אחזו את העגלה, כשכפות ידיכם פונות כלפי מטה. בצעו צעד קדימה עם רגל אחת וכופפו את הברכיים עד ששתי הברכיים כפופות בסביבות 90°. חשוב לוודא שהברך הקדמית נשארת מעל הקרסול, ושהברך השנייה לא נוגעת ברצפה. חזרו למנח מוצא וחיזרו 15 פעמים לכל רגל.

תמונת מוצר - אלו פירסט

כריסטינה ממליצה על: אלו פירסט

“זה זמן רב שאני מכירה את נפלאות ״האלו פירסט״ המכיל לא רק אלו ורה, אלא גם פרופוליס ו-11 תמציות צמחים, שאני מרססת על גבי חבלות ושריטות. לאחרונה התאהבתי בו מחדש, ואני מרססת אותו על עורה של בתי – זה מרגיע את העור שלה מבלי להשאיר שום סימן״

 

 

 

 

סיפורי הצלחה