ד”ר יעל צורגיל מסכמת את הרצאתה בסמינר מוצרים
ל-FOREVER ישנם הרבה מאד מוצרים שיכולים לתרום לאיכות החיים של אנשים מבוגרים בין אם אלו תוספי התזונה או מוצרים חיצוניים העוזרים לשמירה על עור גמיש ובריא, כמו גם מוצרים העוזרים להפחתת כאבים והגברת גמישות המפרקים.
תמונה של ד״ר צורגיל

 

אריכות ואיכות חיים אינם קשורים רק בגנטיקה “טובה” אלא גם דורשים שמירה על תזונה נכונה, שתיה, פעילות גופנית, חיים רגועים ושינה מספקת.
הזדקנות הגוף מואצת בגלל בעיות עיכול ותזונה לקויה, חוסר בפעילות גופנית, רמות סוכר לא מאוזנות בדם, דלקות כרוניות בגוף, עודף רעלים בדם, חולשה במערכת החיסון ומצב נפשי ירוד. עם העליה בגיל מתגלים חוסרים של אבות מזון כתוצאה מבעיות עיכול וספיגה כגון: חוסרים בויטמינים שונים – ויטמין B12 ,B6 ו-D. גם ויטמין C ו- E וחוסרים במינרלים כגון בכרום, אבץ וסידן.

ל-Forever ישנם מוצרים רבים מאוד שיכולים לתרום לאיכות החיים של אנשים מבוגרים בין אם אלו תוספי התזונה או מוצרים חיצוניים העוזרים לשמירה על עור גמיש ובריא, כמו גם מוצרים העוזרים להפחתת כאבים והגברת גמישות המפרקים.
חשוב לזכור שחלק גדול מבני ובנות הגיל השלישי סובלים ממחלות ותופעות הקשורות לגילם. בדרך כלל הם מטופלים אצל רופאים, ונוטלים תרופות שונות ומגוונות. כאשר מציעים להם תוספי תזונה,
יש להמליץ להם להתייעץ עם רופא.

 

מוצרי Forever לתחזוקה כללית

משקה אלו ורה – מנקה את מערכת העיכול, משפר את תהליך העיכול ומגביר ספיגת חומרי מזון לגוף.
מזון מלכות – מכיל ויטמין B בכמות רבה. מקור אנרגיה מצוין ללא סוכר מצד אחד ומרגיע מהצד השני.
ויטמין C – נוגד חימצון חזק.
נייצ’ר מין – מכיל תערובת של מינרלים חיונים כגון אבץ, כרום, מגנזיום ועוד.

פרט לתחזוקה כללית ניתן לעזור גם בבעיות ספציפיות :

בעיות עיכול

מומלץ משקה אלו ורה, פרוביוטיקה ועשב דגניים לשיפור התהליך.

בעיות עור

משקאות אלו ורה- לעור יבש ולדלקות עור מומלץ לשתות אלו ורה. משקה אלו ורה וחמוציות מומלץ במיוחד בגלל נוגדי החימצון שבו.אומגה 3 ומריחת אלו פרופוליס או אלו לושן. מומלץ ביותר להשתמש בסבון הנוזלי של Forever.

נזקי שמש

יש למרוח קרם הגנה או לרסס ספריי הגנה על העור הגלוי בעת החשיפה לקרינה המזיקה של השמש וג’ל אלו ורה על הכתמים

פצעי לחץ

נפוצים אצל אנשים הנאלצים לשכב במיטה או מרותקים לכסא. יש להקפיד על טיפול מהיר בפצעים עם הופעתם. מומלץ ניקוי עם
אלו פירסט, לאחר מכן מריחה עם ג’ל אלו ורה ואלו פרופוליס –
כמובן באישור הרופא המטפל.

דלקות וכאבי פרקים

דלקת פרקים הכאבים עלולה להיגרם מתהליכים ניווניים במפרק או מתהליכים דלקתיים. מומלץ אלו ורה עם חמוציות או פרידום, ויטמין C, אומגה 3 – נוגדי דלקת, משככי כאבים, נוגד חימצון.
אלו היט לושן וג׳ל אלו ורה עם MSM – תכשירים למריחה חיצונית המכילים חומרים נוגדי דלקת ומשככי כאב וממריצי זרימת דם

בעיות בדם

לכולסטרול מומלץ כסומות אומגה 3 המכילות ריכוז חומצות שומן אומגה 3 EPA ו- DHA ברמה אופטימלית, ובנוסף, כמוסות שום וקורנית שבין מרכיבי המוצר הפעילים ישנו הליציטין שמסייע בהפחתת משקעים שומניים כמו כולסטרול.
משקאות אלו ורה מומלצים לאיזון מערכות הגוף. מחקרים מוכיחים ש-L-ארגינין משפיע על ספיגת אינסולין ולכן תורם לוויסות רמת הסוכר בדם. פוראור לין המכיל גם כרום ‬מסייע‬ לגוף ‬לווסת ‬את ‬כמות‬ הסוכר‬ בדם,‬ ‬כמו‬ גם‬ בשמירה‬ על‬‬ מטבוליזם‬ תקין‬.

בעיות לב

ישנם גורמים שונים לבעיות כלי דם ולב. סוכרת, השמנה, התקפי לב, יתר לחץ דם, מחלת אב העורקים שסתומי ריאה, והידרדרות תפקוד שריר הלב.
מומלץ פורמולת נוטרה Q10, המכילה מרכיבים פעילים נוספים התומכים במערכת כלי דם ולב; שום וקורנית, לחיזוק כלי הדם, לחיזוק מערכת החיסון, כולסטרול; ויטמין C – נוגד חימצון חזק ביותר. מומלץ לשלב משקה, ARGI+ (השומר על כלי הדם, מכיל חומרים נוספים המונעים חימצון) ו-עשב דגניים – עשיר באשלגן ומשפר זרימת דם.

גיל המעבר

הירידה ברמת ההורמון הנשי העיקרי, האסטרוגן גורמת לתופעות שונות כגון עליה בסיכון לבעיות לב, גלי חום, מצבי רוח.
מומלץ להשתמש במזון מלכות, בי-פולן ושום וקורנית.
במקרים של עייפות גדולה ועליה בלחץ דם: מזון מלכות ושתית חליטת תפרחות אלו ורה במשך היום.

השמנה

השמנה נגרמת בין השאר משינוי בדפוסי האכילה ובתזונה. לשים לב לתזונה נכונה בשילוב עם פעילות גופנית.
משקאות אלו ורה מומלצים כמו גם פוראור לין המסייע‬ בהפחתת ספיגת‬ הקלוריות‬ שמקורן‬ בשומנים ‬ובפחמימות. מכיל כרום העוזר למערכת הסוכרים בדם.

שיפור הזיכרון

לשיפור הזיכרון מומלץ ג’ינקו פלוס, הממריץ את זרימת הדם למוח. (ג׳ינקו פלוס אינו מתאים לאנשים בעלי בעיות לחץ דם ולאלו הנוטלים מדללי דם). מזון מלכות המכיל ויטמין B בכמות רבה ועוד מרכיבים חשובים למוח; ויטמין C, נוגד חימצון המונע פגיעה בתאי העצב עקב חימצון; אומגה 3 המכיל חומצות שומן חיוניות שתורמות ליכולת הקוגנטיבית בגיל מבוגר.
קיימות עוד תופעות שונות הקשורות בגיל הזהב אולם לא נוכל לסקור כאן את כולן. חשוב לציין שאנחנו לא מרפאים או מטפלים אלא עוזרים להגיע לתיפקוד מאוזן יותר של מערכות הגוף.

סיפורי הצלחה