אודי ראב"ד, מנכ"ל FLP ישראל
גרג מוהן: ״אנחנו ניצור סביבה רווחית, בה אנשים יכולים להיות מה שהם רוצים להיות, באופן מכובד, מקום בו יושרה, אמפטיה וכיף מדריכים אותנו. ניצור וננצור התלהבות מהחברה שלנו ואמונה בה, במוצרים ובתעשייה שלנו. נשאף לידע ולאיזון ומעל הכל, ננהג באומץ בהנהיגנו את החברה ואת המשווקים”

 

וואו, כבר עברו 20 שנה מאז פתיחת הדלתות בדימול. איזו דרך עברנו!
מפגישות בודדות עם משווקים פוטנציאלים במספרים זעומים לפגישות עסקיות רבות הנערכות בכל רחבי ישראל בכל ימות השבוע. הקבוצות הראשונות נבנו בהתלהבות והגיעו להישגים מאד משמעותיים עם כלים מאד דלים. בהמשך נוספו כלי עבודה רבים, נבנו קבוצות נוספות והפעילות של הקבוצות הישראליות הגיעה לכל קצוות העולם.
המשווקים הפכו לבעלי עסקים עצמאיים וכיום ישנם כאלו אשר מקורות ההכנסה שלהם מתפרסים על פני עשרות ארצות ברחבי העולם – עסק גלובלי לחלוטין.
כשרקס מוהן ביקר לראשונה בארץ, היה לו מסר מאד ברור: “כשאתה עובד בהתמדה אין דבר שיכול לעמוד בדרכה של ההצלחה”. התמדה זו הובילה להצלחה המשתקפת בפעילותם של אלפי בעלי עסק עצמאיים בארץ. בנוסף, מוצרי החברה מוערכים על-ידי עשרות אלפי לקוחות המאשרים על-ידי הרכישות החוזרות שלהם כי המוצרים מעולים.
לפני שפגשתי את Forever, עבדתי במחיצתם של אנשים שונים עם תרבויות שונות. כשהתחלתי את המסע הארוך שלי עם Forever נחשפתי לאיכויות של שותפים לעשייה שאין להן אח ורע, עם נתינה אישית ללא תנאי, עם חוכמת המונים ופשטות ויחד עם זאת, עם תחכום רב ביותר. העבודה לאורך השנים, בצוותא עם המנהיגים בחברה הייתה חוויה מעשירה מאין כמותה.
כשישראל הצטרפה למעגל הנציגויות של Forever, היינו אחת מ–75 מדינות.
ב–20 השנים האחרונות, בהנהגתו של רקס מוהן ועכשיו גרג מוהן, הפכה Forever לאימפריה ענקית הפרושה על יותר מ–155 מדינות. ללמוד מרקס מוהן עקרונות חיים זו מתנה. הוא חלק עוד עקרון: “יש להשאיר חותם על כל אחד ואחת שאתה פוגש”. רקס השאיר את חותמו על מיליוני אנשים ברחבי העולם ורבבות בישראל.
במרכז התפעולי של Forever ישנו צוות תמיכה נהדר שאנחנו חייבים לו תודה והוקרה.במערך שירות הלקוחות, השיווק הכספים והלוגיסטיקה נמצא צוות מסור ברמה הגבוהה ביותר.
מבין שלל השותפים העסקיים שלנו ישנם כאלו שחגגו את ראש השנה האזרחית ואני רוצה לאחל להם שנת שגשוג והצלחה.
אני רוצה להודות לכל אחת ואחד מכם ולאחל הצלחה במימוש המטרות והיעדים בעתיד הקרוב והרחוק.

, מנכ״ל Forever ישראל | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה