ענת הירש, מנהלת בכירה
בגיליון זה אנו בוחנים את השאלה של אושר והצלחה ומה קודם למה. חשבתי שיש כאן הזדמנות לספר לכם איך אני יוצרת את האושר וההצלחה שלי בפשטות, ביום יום. הבסיס הוא בהבנה ששמחה, אושר ושביעות הרצון הם מרכיבים שמובילים בסופו של דבר להצלחה שלנו!

החזון הויזואלי שלי

העלייה הפעם בדרגה התחילה עם כתיבה מחודשת של החזון שלי לקראת ראש השנה. הפעם החלטתי לא לוותר לעצמי ולהכין גם לוח חזון ויזואלי. אחת התמונות היא תמונה שהכנתי של זוג עולה לבמה לקבל דרגת מנהל בכיר, רק החלפתי את הפנים בתמונה לפנים שלי ושל בעלי. לא עבר זמן רב והתמונה אכן התגשמה במציאות!
אני ממליצה לכולכם לכתוב חזון, ולמי שכתב והגשים את חלקו או את רובו, לכתוב חזון חדש, וגם להכין לוח חזון בו רואים את הדברים אותם אתם רוצים להגשים באופן ויזואלי – כי זה עובד!

תפישת המציאות

חשוב להבין שהמציאות היא רק 10%-20% משביעות הרצון שלנו! 80%-90% משביעות הרצון שלנו נובעת מאיך אנו תופשים את המציאות. יש לנו בחירה, בחירה יום יומית, האם לראות את מה שאין לנו או את מה שיש לנו. האם לשמוח ב״יש״ או להתבאס מה״אין״. הבחירה בשמחה, באושר ובשביעות הרצון הינה בחירה שמייצרת עבורינו עוד שמחה, עוד אושר ומתוך כך גם הצלחה!

הדהוד תדרים

שמחה היא תדר גבוה. כשאנו מהדהדים תדר גבוה לסביבה זה מושך אנשים אלינו, וגורם להם לרצות בקרבתינו, ואילו הדהוד תדר נמוך וכבד של דאגה, פחד או כעס גורם לאנשים להתרחק מאיתנו.
ובסופו של יום, מה אנו רוצים בעסק שלנו? אנחנו רוצים לדבר עם אנשים על המוצרים שלנו ועל ההזדמנות העסקית הנפלאה שאנו מציעים, ולשם כך אנו זקוקים למפגש עם אנשים, לקשר עם אנשים. אנחנו רוצים שאנשים ירצו את קרבתינו, ירצו לדבר איתנו ירצו לפגוש אותנו וירצו לעבוד איתנו. כל זה יקרה כאשר אנו נחוש אושר, שמחה ושביעות רצון, תחושות שגם יוקרנו החוצה מאיתנו!
אני מזמינה אתכם להסתכל יום יום, בכל רגע נתון על הדברים הנפלאים שכבר קיימים בחיים שלכם ובעסק שלכם, ולהודות עליהם. אני גם ממליצה לכם למצוא לעצמכם זמן קבוע ביום (בבוקר לפני שאתם קמים ו/או בלילה לפני השינה) ולהודות על הדברים הטובים שיש לכם בעסק ובחיים שלכם בכלל.
ההודייה היא גם דרך נהדרת להוציא את עצמנו ממקום נמוך. אם נעצור ונודה על מה שיש לנו, התדר יעלה ואיתו מצב הרוח שלנו.
אני מבטיחה לכם שכשתעשו כך הדברים הטובים שיש לכם להודות עליהם יתרבו עוד ועוד!

אני רוצה להודות כאן לקבוצה הנפלאה של אנשים שהולכת עימי את הדרך ובראשם למלכה רונן שותפתי האהובה! תודה למשווקים שעם השנים הפכו לחלק בלתי נפרד מהמשפחה שלי. אוהבת אתכם ומעריכה את העשייה שלכם, ומאחלת לכם לחלום ולהגשים בשמחה!

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה