תמונה של אולג קולודיצ’וק

 

ביאתלון היא תחרות הכוללת שילוב של סקי למרחקים ארוכים וקליעה למטרה (ראו מסגרת). ספורט זה כולל עומס רב על מערכות השלד והתנועה, מערכת הלב וכלי הדם, ודורש ריכוז גבוה במיוחד בקו האש. כדי לתמוך בגופי, ניסיתי מגוון מוצרים שונים של חברות רבות מתוצרת רוסיה, גרמניה ושוויץ ובכל פעם היו בעיות שונות ­– איכות, טעם, זמינות ומחיר. הבעיה העיקרית היתה היעדר מערך של מוצרים שיכולים לתמוך בכלל הצרכים של הגוף – תזונה, עיכול ויציאות. חיפשתי אך לא מצאתי.
ביולי 2012 הכרתי את סבטלנה סלזניובה, מנהלת נוסקת של חברת FOREVER. אני משוכנע שפגישתנו לא היתה מקרית. סבטלנה סיפרה לי על חברת Forever ועל המוצרים שמבוססים על אלו ורה. הייתי מסוקרן!
כידוע, חלק מתוספי התזונה ומוצרי המזון עלולים להכיל חומרים שקשורים לסמים. הדבר הראשון שעשיתי – נכנסתי לאתר האינטרנט של אוניברסיטת הספורט הגרמנית של קלן, שבה נבדקים אם קיימים חומרי סימום בתוספי המזון. איתרתי באתר של קלן את רשימת המוצרים של Forever שספורטאים יכולים להשתמש בצורה בטוחה. ברשימה הופיעו בין השאר: פוראור פרידום, +ARGI, אלו היט לושן, ג’ל אלו ורה עם MSM ועוד. לאחר מכן התייעצתי עם רופא הספורט, ד”ר קונקוב שעובד במחלקה לספורט מקצועי של טיומן, וקיבלתי אישור להשתמש במוצרים אלה. במהלך עונת החורף 2012-2013 ביקשתי לבצע שלוש פעמים בדיקות של המוצרים האלה באמצעות RUSADA (הארגון הלאומי הבלתי תלוי למלחמה בשימוש בסמים בספורט) וכל האינדיקטורים היו שליליים. זו תוצאה מעולה!

פעם בשנה, במהלך עונת הספורט, אני משתתף במרתון של 36 ק”מ כשאני נושא על הגב רובה במשקל 4 ק״ג. מרוב כאבים, כשהייתי מגיע לקו הסיום כבר לא יכולתי אפילו להתכופף. בתוך שישה חודשים נפטרתי מהבעיה לחלוטין. במרתון של עונת 2012-13 הגעתי לקו הסיום בהרגשה מצוינת.

מוצרי Forever הם באיכות מעולה. כל הרכיבים שכלולים במוצרים נספגים היטב בגוף ­– זה הרשים אותי מאוד!
באשר למשקאות של Forever, אני ממש אוהב את משקה האנרגיה FAB (עדיין לא זמין בישראל). זהו משקה אנרגיה טעים ובריא העשוי מחומרים טבעיים בלבד. במידת הצורך, FAB נותן לי זריקת אנרגיה נוספת במהלך אימונים ארוכים, נסיעות ותחרויות.
ARGI+ ­– קודם כל זה שיפור במערך ההתאוששות של הגוף, מה שמהווה את אחד הטיעונים העיקריים לשאלה מדוע כדאי לקחת L-ארגינין. מוצר זה גורם לי לחזור לעצמי מהר יותר ובדרך בטוחה. זה מקנה לי את היכולת להמשיך באימונים קשים וממושכים עוד יותר. התאוששות משופרת משחקת תפקיד חשוב בהצלחה הספורטיבית שלי. במהלך המירוץ זה מאפשר להתחרות ברמה הפסיכולוגית הגבוהה ביותר. אני גם לוקח ARGI+ לפני התחרות ובמהלכה. המחקרים האחרונים הראו כי L-ארגינין משפיע גם על רמת חומצת החלב. מדובר במהפכה אמיתית בתחום הסיבולת בספורט.
במהלך השנה, העומס המחזורי שכולל סקי, קרוס קאונטרי, גלגליות ורכיבה על אופניים, מגיע ל-7,500 אלף ק”מ, כולל 1,500 ק”מ של אימונים בעוצמה גבוהה ותחרויות. אני פשוט לא יכול להסתדר בלי תמיכה ותזונה למפרקים, במיוחד בגלל הבעיות שסבלתי מהן בעבר. כאשר עשיתי בדיקת MRI של האיזור המותני של עמוד השדרה נמצאו פגיעות מרובות שגרמו לי לכאבים. לשם כך רכשתי פוראור פרידום, פוראור קלציום, סופר אומגה 3, אלו היט לושן, ג’ל אלו ורה עם MSM ו- Forever Active HA (עדיין לא זמין בישראל).
מידי שנה, במהלך עונת הספורט, אני משתתף במרתון של 36 ק”מ כשאני נושא על גבי רובה במשקל 4 ק”ג. מרוב כאבים, כשהייתי מגיע לקו הסיום כבר לא יכולתי אפילו להתכופף. בתוך שישה חודשים נפטרתי מהבעיה לחלוטין. במרתון של עונת 2012-13 הגעתי לקו הסיום בהרגשה מצוינת. בקיץ, במהלך האימונים בתקופות של טרום עונה, העור שלי מוגן בזכות קרם ההגנה לשמש של Forever
ו-אלו פירסט. הודות לקרם אלו-פרופוליס, העור שלי מקבל את הלחות הנחוצה לו לאחר אימון.
אני משלב את מוצרי Forever בחיי היומיום שלי, בבוקר אני משתמש בפוראור-ברייט- ג’ל לצחצוח שיניים. אני מתקלח כמה פעמים ביום ולכן צצה אצלי בעיה של עור יבש, אבל לאחר השימוש בג’לי לאמבט הבעיה נעלמה. זהו מוצר שכולל תרכובת של צמחי מרפא והוא מרכך את העור בצורה מושלמת ומעניק לו לחות.

כיום אני משוכנע בהשפעה החיובית שיש למוצרי FOREVER על הגוף שלי ואני ממליץ עליהם בביטחון מלא למאמנים וחברים שהם גם ספורטאים. בזכות המוצרים של חברת Forever Living Products גיליתי משאבים נוספים של הגוף!
כעת תם החיפוש שלי!

ועכשיו – רק קדימה, לעבר הניצחון!


תמונה של אולג קולודיצ’וקאולג קולודיצ’וק
ספורטאי ביאתלון בכיר.
חבר במרכז לאימוני ספורט של העיר טיומן.
חבר הנבחרת הלאומית של מחוז טיומן.
חבר הנבחרת הלאומית של רוסיה בביאתלון 2011-2012.
הישגים
השתתף באליפות העולם במרטלו (איטליה) בשנת 2007
מקום שלישי בגביע אירופה בשנת 2011
מקום ראשון, שני ושלישי באליפות רוסיה בשנים 2009, 2010, 2011, 2012 ו-2013
השתתף באולימפיאדת הנוער של שנת 2005 במונטיי (שוויץ).

 

 

מהו ביאתלון

ביאתלון הוא ענף ספורט חורפי אולימפי המשלב סקי למרחקים (קרוס קאונטרי) עם ירי ברובה. בביאתלון מתחרים גברים ונשים במגוון מרחקים הנעים בין 6 ל-20 קילומטרים, כשבין הגלישות חייבים המתחרים לירות ברובה בעל קליבר זעיר לחמש מטרות עיגול, הנמצאות במרחק 50 מטר מהם. ענף הביאתלון פופולרי בעיקר בארצות סקנדינביה, גרמניה, צרפת וארצות מרכז אירופה, ארצות מזרח אירופה, רוסיה ומדינות אירופאיות של ברית המועצות לשעבר.

סיפורי הצלחה