הכתבה הבאה פונה לאלו מכם שרוכשים באופן קבוע את המוצרים הנפלאים שלנו, ופשוט לא יכולים לחכות לספר עליהם לחברים ומכרים, אז אולי אתם תתעניינו בהזדמנות העסקית הנהדרת שלנו.
התחילו היום עסק משלכם על ידי שיתוף הסוד של Forever ולמדו אחרים לעשות את אותו הדבר.
תמונה של פגישה עסקית

Forever מספקת לאנשים רגילים את ההזדמנות להתחיל עסק עצמאי משלהם, ללא השקעה של אלפי שקלים או כניסה לחובות. החברה מקדמת את מוצריה על ידי שימוש במודל עסקי מבוסס היטב הידוע כשיווק רשתי או מכירה ישירה. הוא כולל בעלי עסקים עצמאיים ב- Forever שמשתפים את מגוון מוצרנו עם כמה שיותר אנשים ומרוויחים כסף מכל דבר שאותו הם מוכרים. לאחר מכן הם יכולים לבנות צוות של בעלי עסקים נוספים שגם הם ישתפו את המוצרים עם חבריהם, משפחתם וכל מי שנקרה בדרכם.

לשתף ולהרוויח

כל אחד מבעלי העסקים העצמאיים שלנו מרוויח אחוזים מהמוצרים שאותם הוא מוכר ומאלה שמוכרים חברי הצוות שלו. ככל שהעסק שלהם גדל, הם יכולים גם לקבל את הזכות ליהנות מהתמריצים המדהימים ש- Forever מציעה, לרבות בונוסים כספיים קבועים. המשמעות של קידום מוצרנו בכזה אופן, היא שהחברה לא מבזבזת מיליוני שקלים על מסעות פרסום יקרים, אלא במקום זאת מפיצה את המידע באמצעות בעלי העסקים בחברה. זה מאפשר ל- Forever לתגמל בנדיבות את בעלי העסקים שלה עבור תרומתם לצמיחת החברה.

 

שעות גמישות

יתכן שאף פעם לא ראיתם את עצמכם בתור אנשי עסקים, אך המודל הפשוט והגמיש של Forever מעניק לכל מי שמוכן לעבוד קשה את ההזדמנות לבנות עסק מצליח משלהם. באפשרותכם לעבוד כמה שאתם רוצים, בהתבסס על ההכנסה שאתם מקווים לייצר. אין שעות קבועות, זאת אומרת, שאם אתם רוצים אתם יכולים לנהל את עסקכם ב- Forever לצד עבודתכם הנוכחית, בערבים ובמהלך סופי שבוע – או בכל עת שמתאימה לכם. אנשים רבים אשר מתחילים עסק עם Forever מצליחים לוותר על עבודתם הקבועה מתשע עד חמש לאחר כשנה בלבד, ולנהל את העסק שלהם במשרה מלאה.

 

כיצד יוצאים לדרך

אם אתם מעוניינים להפוך לבעלי עסקים ב- Forever, התחילו באמצעות יצירת קשר עם האדם שהעביר לכם את המאמר הזה. הוא יכול לעזור לכם להתפרנס בתנאים שלכם בכך שתספרו לאחרים על המוצרים שאתם אוהבים.
זה עד כדי כך פשוט!

 

ההצטרפות ל-Forever אינה כרוכה בעמלת הצטרפות או בהשקעה יקרה, אבל אנחנו דורשים שתבצעו הזמנה כדי להתחיל בתהליך ההרשמה שלכם. אתם יכולים לרכוש את המוצרים האהובים עליכם, אך אנו ממליצים שתרכשו את מארז המוצרים למתחיל שלנו עבור בעלי עסקים חדשים, הוא מכיל מבחר של המוצרים הנפוצים ביותר שלנו, בהם תוכלו להשתמש ולשתף אותם עם אחרים. המארז כולל בנוסף למוצרים מידע רב שיעזור לכם לצאת לדרך.

סיפורי הצלחה