#288

אלו ורה עשירה לצד ארבעה שמנים, תה לבן וקמליה סינית, שהוכחו כנוגדים את נזקי הרדיקלים החופשיים

בהשגחה למהדרין
משלב אלו ורה עם שמנים אתריים
מכיל לבנדר הידוע בתכונותיו המרגיעות
אינו מכיל מוצר מן החי
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של תחליב עיסוי להרגעת העור
  • מרכך ומרגיע את העור
  • משלב אלו ורה עם לבנדר, תה לבן ושמנים אתריים אחרים
  • השתמשו לאחר מלחי אמבט או ג’ל רחצה
  • בהשגחה למהדרין

תאור ומטרה

חברת Forever שילבה את היתרונות המרגיעים והמיטיבים של אלו ורה, שמנים אתריים, תה לבן ותמציות פירות ויצרה תחליב עיסוי מרכך ובלתי שומני, אידיאלי לשימוש לאחר רחצה עם "מלחי האמבט להרגעת העור" או "ג’ל רחצה להתרגעות".
לקחנו את ג'ל האלו ורה המיוצב שלנו, המפורסם בתכונותיו המרגיעות ומוסיפות הלחות והוספנו לו לבנדר ותה לבן. לבנדר הוא התוסף המושלם שיסייע לך להירגע, בעוד התה הלבן מעשיר את התחליב בניחוח ממריץ ומרענן.
שמנים אתריים מפריחתו הארומאטית של תפוז הברגמוט, בתוספת תמצית מלפפונים משלימים את התחליב הרך והנעים.
עיסוי הגוף בתחליב עיסוי של חברת Forever הוא הסיום המושלם ליום לחוץ. מרחו על עורכם והסירו מעליכם את דאגות היום בעיסוי מרענן!

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים, אלקיל בנזואט, שמן זרעי חמניות , אתילהקסיל פלמיטאט, גליצריל סטארא ט S E , גליצריל סטאראט, סטאראט, ציקלומתיקון, דימתיקון, שמן לבנדר, שמן פרי ברגמוט , שמן קליפת ארז , תמצית עלה תה לבן, תמצית פרי מלפפון, תמצית קליפת מימוזה , גליצרין, ארגינין, טוקופריל אצטאט, רטיניל פלמיטאט, פוליסורבאט, קרבומר, גליצריל אקרילאט, קופולימר חומצה אקרילית, בוטילן גליקול, טריאתנולאמין, קופולימר, הידרוקסיאתילצלולוז, פנוקסיאתנול, מתילאיזותיאזולינון, דיסודיום, בושם

מכיל

192 מ”ל

שימוש מומלץ

לאחר הרחצה עם "מלחי אמבט להרגעת העור" או "ג’ל רחצה להרגעת העור", התנגבו בעדינות והשאירו את עורכם לח מעט. לגוף רגוע ולעור חלק כמשי, מרחו על פני עורכם את תחליב העיסוי המפנק ועסו פנימה.

* ג'ל אלו ורה מיוצב – ג'ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.