#70

פנקו את עורכם עם קרם אפטר שייב ייחודי זה אשר אינו מכיל אלכוהול

מכיל ג’ל אלו ורה מיוצב
נטול אלכוהול
לחות והגנה לעור
באישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של קרם אפטר שייב
  • מטפח את העור ומוסיף לחות בכל עת
  • נטול אלכוהול
  • ייחודי, בעל ניחוח רענן
  • מומלץ לשימוש גם לנשים לאחר הסרת שיער בעזרת שעווה או גילוח
  • כשר בהשגחת KSA באישור הרבנות הראשית לישראל
  • ״למהדרין״ בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט

תאור ומטרה

סכין הגילוח המודרני חד כמכשיר כירורגי, מסיר לעתים יותר מן הנדרש וגורם לחתכים, שריטות, אדמומיות ויובש. לעיתים קצף הגילוח עצמו אף גורם נזק, מיני קצף או קרמים לגילוח מכילים לרוב חומרי ניקוי המסירים שומנים משכבת האפידרמיס. שומנים טבעיים אלו, שומרים על מראה בריא של העור והרגשה נעימה. הסרת שומנים אלה על ידי שימוש בסבון, גילוח העור ולאחר מכן שימוש בתכשירים לאחר גילוח המבוססים על אלכוהול, משאירים את העור יבש וחסר הגנה.
חברת Forever טרחה מספר שנים על פיתוח תכשיר אפטר שייב מושלם, חופשי מנוסחאות מייבשות ומגרות עור המבוססות על אלכוהול. “ג’נטלמנ’ס פרייד” הינו קרם חלק כמשי המשמש כמטפח עור, להרגעה והזנה לאחר גילוח, הוא יכול לשמש גם כקרם לחות והגנה.

אנו יודעים שג’ל האלו ורה המיוצב שלנו בעל יתרונות רבים בהרגעת עור מגורה, כאשר הוא מעורב עם תוספי שומן עשירים, תחליבים וגורמי לחות יתרונותיו גדלים. הנוסחה שלנו של “ג’נטלמנ’ס פרייד” נטולת האלכוהול מכילה גם מטפחים מיוחדים כמו רוזמרין וקמומיל להרגעת העור.
למרות שקראנו ל”ג’נטלמנס פרייד” קרם לאחר גילוח (אפטר שייב), אפשר להשתמש בו בכל עת להרגעת גירויים הנגרמים מכוויות, תער או חשיפת יתר לשמש ולרוח. גברים יאהבו את “ג’נטלמנ’ס פרייד” שלנו, המשאיר את הפנים בתחושה רעננה, נקיה וחלקה. (והנשים תאהבנה את הגברים שלהן יותר עם אפטר שייב זה…)

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים, מטיל גלושט 20 , אטילהקסיל פלמיטאט, דיאמטיקון, גליצריל סטיראט, פוליאקרילאמיד, C 14-13 איזופרפין, לאוראט PEG 100 ,7 סטיראט, סודיום היולורונאט, טוקופריל אצטאט, רטיניל פלמיטאט, ויטמין C, אלנטואין, מיצוי רוזמרין, מיצוי קמומיל, דיאזולידיניל אוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן, חומרי ריח.

מכיל

118 מ״ל

הוראות

מירחו בנדיבות לאחר גילוח או חשיפה לסביבה

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.