#610

תמכו במערכת העיכול שלכם עם פרוביוטיקה אקטיבית

"מהדרין" בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט
מרחיק חיידקים מזיקים
מונע מאורגניזמים מזיקים להתפתח
למערכת עיכול בריאה
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
  • מקדם את בריאות מערכת העיכול
  • כמוסה המאפשרת מעבר בקיבה ללא פגיעה במערך החיידקים שבתוכה
  • מכיל 6 זנים סינרגיסטיים כולל לקטובצילוס רמנוסוס שנחקר קלינית
  • מעל 8 מיליארד CFU (colony-forming unit)
  • הזנים מיובשים בהקפאה להגנה, שימור יכולת וחיי מדף ארוכים
  • ללא סויה וחומרים אלרגניים
  • "מהדרין" בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט

תיאור ומטרה

תמכו בגופכם כמו שלא עשיתם אף פעם עם החידושים המדעיים העדכניים ביותר ועם זנים פרוביוטיים חדשים שנחקרו קלינית. פרו-B מתוכנן באופן המקדם את בריאות מערכת העיכול, כולל את “פלורה-אקטיב” (FloraActive) – מערך של זנים פרוביוטיים מועילים מבית החולים של אוניברסיטת קופנהאגן, ממובילי התחום הגסטרואנטרולוגי. עם תערובת של שישה זנים שונים המעוגנים בפטנט, פרו-B מספק 8 מיליארד CFU למנה. הזנים האלה נחקרו ונבחרו על סמך התכונות המועילות שלהם, המחקר הקליני ויכולתם לעבוד בסינרגיה.

נוסחה זו מכילה גם סיבים פרה-ביוטיים כדי לשמר את הזנים הפרוביוטיים בזמן האחסון, ההובלה וההעברה למעיים. סיבים פרה-ביוטיים מעניקים לחיידקים הפרוביוטיים סביבה מושלמת לפעולה ושגשוג.
הסיבים הפרה-ביוטיים שנבחרו הם פרוקטואוליגוסכרידים קצרי שרשרת הידועים ביכולתם לתמוך בתסיסת זני ביפידובקטריה ולקטובצילוס שנעשה בהם שימוש בנוסחה של הפרוביוטיקה האקטיבית של Forever.

רכיבים

בכל כמוסה 8 מיליארד CFU – תערובת פרוביוטית מעוגנת בפטנט – ביפידובקטריום לקטיס, לקטובצילוס רמנוסוס, לקטובצילוס רוטרי, לקטובצילוס אצידופילוס, ביפידובקטריום לונגום, ביפידובקטריום ביפידום (לא נקבעה צריכה יומית)
רכיבים נוספים: דקסטרין תירס, הידרוקסי פרופיל מתיל צלולוז, פרוקטואוליגוסכרידים, מגנזיום סטיראט, צורן דו חמצני, טיטניום דו חמצני

מכיל

גודל מנה: כמוסה אחת / סה”כ באריזה: 30 כמוסות.

שימוש מומלץ

יש ליטול כמוסה אחת ביום עם מים.

הערה: לתוצאות מיטביות, אין לאחסן מעל לטמפרטורה של 25 מעלות צלזיוס