#610

תמכו במערכת העיכול שלכם עם פרוביוטיקה אקטיבית

"מהדרין" בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט
מרחיק חיידקים מזיקים
מונע מאורגניזמים מזיקים להתפתח
למערכת עיכול בריאה
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
  • מכילה שילוב ייחודי של 6 זני חיידקים “טובים”
  • משפרת את ספיגת החומרים המזינים ואת תפקוד המערכת החיסונית
  • מסייעת למערכת עיכול בריאה
  • ללא צורך בקירור
  • "מהדרין" בהשגחת הרב בנימין פרוייבירט

רכיבים

כל סה”כ מליארד חיידקים המתחלקים לסוגים הבאים: B. Lactis, L. L. acidophilus, B. longum L. bulgaricus, L. plantarum, rhamnosus.

מכיל

גודל מנה: 1 כמוסה / סה”כ באריזה: 30 מנות

שימוש מומלץ

יש ליטול כמוסה שלמה אחת ביום, עם מים, על בטן ריקה, או שעתיים לאחר ארוחה. אין ללעוס או לרסק את הכמוסה.

הערות:
מוצר זה אינו מכיל שמרים, חיטה, גלוטן, תירס, מוצרי חלב, חומרים משמרים, חומרי צבע או טעם מלאכותיים.
מוצר זה מכיל מרכיבים טבעיים, לכן ייתכנו שינויים בצבע הטבלית.

תיאור ומטרה

חיידקים הם מיקרואורגניזמים המתקיימים בגופנו ונוטלים חלק חשוב בבריאותנו. חלק מהחיידקים אומנם מזיקים, אך רובם מועילים. “החיידקים הטובים” הללו מכונים “פרוביוטיים” (מיוונית – “למען החיים”) חברת Forever מודעת לתפקיד החשוב שממלאים החיידקים “הידידותיים” לבריאות האדם ולצורך שלו בהשלמות החיידקים החיוביים ממקור חיצוני. המוצר “פוראוור אקטיב פרו בי” מחזק ומעודד מערכת עיכול בריאה. כמוסה קטנה וקלה לבליעה המסייעת לגוף להתגבר על חוסר האיזון שנוצר בו עקב תזונה וסגנון חיים לא נכונים. סגנון חיים לא בריא עלול, לא במכוון, להקטין את מספר החיידקים הפרוביוטיים שמייצר הגוף באופן טבעי. “פוראוור אקטיב פרו בי” פועל בעיקר בסוף המעי הדק, שם הוא מסייע בתהליך עיכול המזון, בספיגת יסודות מזינים ובתרומה חיובית לצמיחה והתפתחות גוף האדם.

מאחר שהחיידקים הפרוביוטיים עצמם רגישים למדי, משתמשת Forever בטכנולוגיות הובלה מיוחדות, הרשומות כפטנט בלעדי לחברה. טכנולוגיות אלו שומרות על החיידקים הפרוביוטיים ומשחררת 6 זני חיידקים חיים ומועילים, רק לאחר שאלה הגיעו לסוף המעי הדק. החיידקים הפרוביוטיים במוצר “פוראוור אקטיב פרו בי”, נגזרים מהמינים ביפידובקטריום (Bifidobactrium) ולקטובצילים (Lactobacillus) מהזנים הבאים:

Lactobacillus Acidophilus – נמצא באורגניזמים מזיקים ומונע מהם להתפתח ולשגשג.
Longum Bifidobacterium – מרחיק חיידקים מזיקים ומקטין את תכיפות ההפרעות בקיבה ובמעיים.
Lactis Bifidobacterium– מסייע בהורדת ה – pH (מעלה את החומציות) של הגוף ומעכב צמיחה של חיידקים מזיקים.
Lactobacillus Rhamnosus – מסייע בהגנה על דופן המעי כדי להרחיק מיקרואורגניזמים מזיקים.
Lactobacillus Bulgaricus – מסייע בניקיון ובאיזון המעי הדק.
Lactobacillus Plantarium – משמר חומרים מזינים, ויטמינים ונוגדי חמצון כדי לסייע בהתגוננות מפני חומרים מזיקים במזונות שאנו צורכים.

”פוראוור אקטיב פרו בי” עם ששת זני החיידקים שבו הוא המוצר היחידי בשוק כיום שאינו מחייב קירור והנו בעל אורך חיי מדף גבוה. היתרון הנפלא של “פוראוור אקטיב פרו בי” הוא השילוב עם משקאות האלו ורה הייחודיים שלנו. משקאות האלו ורה פועלים כ-“ פריביוטי” (חומר יסוד המכין את השטח עבור הפרוביוטיקה) מטפח ומצמיח את הסביבה האידיאלית לתפקודו.
אם מטרתכם לעודד מערכת עיכול בריאה או להגביר את ספיגת החומרים המזינים ולחזק את המערכת החיסונית, אנו ממליצים להוסיף “פוראוור אקטיב פרו בי” לסדרת התוספים היומית שלכם..