#555

כוח הטבע בחזית הטכנולוגית

מרכיבים מחזית המדע
מדגיש את המראה המוצק
מפחית את נראות הקמטים
תומך בסינתזה בריאה של קולגן
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונת מוצר: סרום למיצוק מסדרת אינפינט
  • מציג מרכיבים מחזית המדע אשר נבדקו קלינית
  • נטול ריח
  • מדגיש את המראה המוצק
  • מפחית את נראות הקוים הדקים והקמטים
  • תומך בסינתזה בריאה של קולגן ועוזר למראה עור אחיד

תיאור ומטרה

לתרכובת רבת השפעה זו יש תוצאות ברורות.
נוסחה מתקדמת מדעית זו מחזקת את השפעת האלו ורה בעזרת רכיב שנבדק קלינית, טריפלואורואצטיל טריפפטיד 2. בניסויים קליניים, רכיב יחידי זה שיפר משמעותית את גמישות העור והוא ידוע כבעל יכולת להיאבק בפרוגרין- חלבון מזיק ששכיחותו גוברת עם הגיל, אשר זורע חורבן בעור שלכם. על ידי חיקוי פעולות טבעיות בעור, פפטיד זה המורכב משלוש חומצות אמינו גורם לעור להיראות מוצק יותר ומפחית את נראות הקוים הדקים והקמטים.
רכיב זה לבדו יכול להיות מוצר בפני עצמו, אך לא עצרנו כאן. הוא הוצמד לנתרן היאלורונאט שעבר הידרוליזה, מרכך טבעי, כדי לתמוך בלחות ובמרככי העור. הסרום למיצוק מסדרת אינפיניט נרקח בנוסחה מדעית כך שהאלו ורה משיגה את התועלת המירבית כדי להרגיע את העור ולהחליק אותו. תמצית שמרים עוזרת לתמוך בייצור קולגן והגנות עור טבעיות כדי להפחית את המראה של גוון עור בלתי אחיד בעוד חלבון מי גבינה מחייה את העור ע"י הפיכתו לחלק יותר, מוצק יותר ועבה יותר.
נוסחה משולבת זו היא חלומו של כל מדען עור – היא מחוזקת בכוח הטבע ובממצאי המעבדה המתקדמים ביותר כדי לעזור לכם להיראות טוב יותר ולהרגיש הכי טוב שאפשר.

רכיבים

Aloe Barbadensis Leaf Juice (Stabilized* Aloe VeraGel), Water, Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, 1,2-Hexanediol, Dextran, Tripeptide-1, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Yeast Extract, Whey Protein, Caprooyl Tetrapeptide-3, Caprylhydroxamic Acid, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Propanediol, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate, Arginine, Potassium Sorbate.

 

מכיל

30 מ"ל

שימוש מומלץ

התיזו פעם אחת ומרחו בתנועות מהירות אך עדינות על כל הפנים. לתוצאות הטובות ביותר, התיזו ומרחו שוב על אזור הצוואר, בתנועות מעלה אל הסנטר עבור עור בעל מראה צעיר יותר. יש להשתמש בבוקר ובערב לאחר הניקוי להשגת תוצאה מיטבית.

* ג'ל אלוורה מיוצב – ג'ל אלוורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.