#340

לפני שנעמדים מול העולם והשפעותיו הסביבתיות, חמשו את פניכם עם פרמינג דיי לושן

בהשגחה למהדרין
חומרי לחות איכותיים
מכיל ג’ל אלו ורה מיוצב
באישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של פירמינג דיי לושן - קרם יום
  • תחליב נהדר לטיפוח כל סוגי העור
  • מייצב, מוסיף לחות ומזין את העור בעומק התאים
  • מכווץ את הנקבוביות
  • מעולה כבסיס לאיפור עיניים
  • ספק טבעי של מסנני קרינה (חיבור של הויטמינים, C ,A, E)
  • בהשגחה למהדרין

תאור ומטרה

”פירמינג דיי לושן” הוא תחליב יוצא מן הכלל לטיפול בעור שנוסחתו תוכננה במיוחד לשימוש כחלק מסדרת טיפוח היופי שלנו. זהו מוצר אידיאלי לשימוש ביום, להגנה מפגעי האקלים. נוסחה זו שפיתחה חברת Forever מחברת את מדע הדרמטולוגיה עם אומנות הקוסמטולוגיה, תוך יצירת מוצר אפקטיבי השולט על תופעות ההזדקנות, על ידי סיוע לעור בשמירה על לחות וחיוניות. מורחים אותו על העור כדי לייצב ולשקם את מרקם העור ולכווץ את הנקבוביות. כמו כן, הוא מהווה בסיס יעיל לאיפור.

כדי להשיג מטרות אלה, "פירמינג דיי לושן" מכיל תמהיל של ג'ל אלו ורה מיוצב עם גורמי לחות מיוחדים המטפחים את העור. כמו כן, מועשר בקולגן ואלסטין מומסים הדרושים לתחזוקה טובה של מבנה העור ומניעת תופעה של קמטים. מוצר זה מכיל בנוסף מסנני קרינה, וויטמינים E ,A ו C, המגנים מפני קרינת השמש, רוח וזיהום. צירוף הוטימינים האלו יחד תורם למניעת המראה העייף, המקומט והמזדקן.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים, גליצריל סטיראט, מטיל גלושט – 20 , חומצה סטיארית, גליצראט 26 , טרידציל סטיראט, 001-GEP סטיראט, נתרן היורולונט, קולגן מומס, אלסטין מומס, נתרן PCA , נתרן לקטט, טוקופרול (ויטמין E), סקואלנס, פנטנול (פרו-ויטמין B5), מיצוי קומפרי, מיצוי קמומיל, הידרוקסיטילצלולוז, טריטנולאמין, קרבומר, ויטמין C ,ציטיל אלכוהול, אלנטואין, דיאזולידיניל אוראה, מתילפרבן, פרופילפרבן, חומרי ריח.

מכיל

59 מ”ל

שימוש מומלץ

מרחו בעדינות בעזרת האצבעות “פירמינג דיי לושן” על כל אזור הפנים והצוואר. המתינו עד להתייבשות העור. כאשר העור יהיה יבש, תתהווה שכבת בסיס הגנתית שעליה אפשר להמשיך באיפור כרגיל.

* ג'ל אלו ורה מיוצב – ג'ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג'ל הטבעיים.