#560

לתמיכה במאזן החומציות של העור

תומך ברמת pH מאוזנת בעור
מרענן, מרגיע ומעניק לחות
מפחית למינימום את הופעת הנקבוביות
מחליק את העור ומאחד את הגוון שלו
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונת מוצר: טונר מאזן - מי פנים
  • מרענן, מרגיע ומעניק לחות
  • מחליק את העור, ומאחד את הגוון שלו
  • מפחית למינימום את הופעת הנקבוביות

* ג’ל אלוורה מיוצב – ג’ל אלוורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.

תיאור ומטרה

האם עורכם זקוק למשהו נוסף לאחר הניקוי? ודאו שכל הלכלוך והשאריות נשטפו, צמצמו למינימום את הופעת הנקבוביות והוסיפו לחות על ידי מריחת טונר מאזן לאחר השטיפה ולפני קרם הלחות.
טונר מאזן מספק תערובת ייחודית של תמצית אצות ונתרן היולורוני.
שני רכיבים עוצמתיים אלה, כאשר הם משולבים יחד, מעניקים לחות לעור ומרככים אותו כדי לתמוך במראה עור צעיר.
הוספנו תמצית מלפפון כדי להרגיע ולספק תוספת לחות. מלפפונים יכולים לשפר את גוון העור שלכם והם מכילים חומרים נוספים שיכולים לעזור למרקם העור ולמראה המלא שלו.
תמצית תה לבן היא נוגד חימצון עשיר עם תכולה פוליפנולית גבוהה העובדת עם ריכוז גבוה של אלו כדי לאזן את תנודתיות איכות העור ולעזור להילחם נגד רדיקלים חופשיים.
כדי לטעון את הנוסחה העוצמתית אפילו עוד, השתמשנו בחומצה היולורונית, שניתן לה הכינוי “ספוג מולקולרי” הודות לתכונות ספיגת המים שלה.
הוספת טונר מאזן לשגרת טיפוח העור שלכם יגרום להבדל ניכר בתחושת העור והמראה שלו ויעזור לתמוך בספיגת חומרים מזינים נוספים הנמרחים על עורכם.

רכיבים

Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Aqua, Propanediol, Sorbitol, 1,2-Hexanediol, Chondrus Crispus Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Cucumis Sativus Fruit Extract, Sodium Lactate, Caprylylglycol, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Ascorbic Acid, Beta-Glucan, Pentylene glycol, Gluconolactone, Glycerin, Citric Acid, Phytic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.

מכיל

130 מ”ל

שימוש מומלץ

מרחו כמות נדיבה על הפנים והצוואר לאחר ניקוי בכדור צמר גפן או פד. השתמשו פעמיים ביום כדי למזער את הופעת הנקבוביות ולהעניק לחות לעור.

אזהרה: יש להימנע ממגע בעיניים. במקרה של גירוי בעין יש לשטוף ביסודיות במים. אם הגירוי נמשך יש להפסיק את השימוש במוצר ולהיוועץ עם רופא.