#561

למראה עיניים יפות ולא עייפות

מפחית את המראה הנפוח והעיגולים השחורים
מצמצם משמעותית את נראות הקמטים
באישור המועצה הבינלאומית למדעי האלו
מכיל ג’ל אלו ורה מיוצב
לא בוצעו ניסויים על בע״ח
תמונה של קרם עיניים 2018
  • מפחית את המראה הנפוח והעיגולים השחורים
  • מצמצם משמעותית את נראות הקמטים
  • העיניים נראות נינוחות יותר, ערניות ובעלות מראה צעיר יותר

תאור ומטרה

קרם העיניים המעורר Awakening משתמש במרכיבים המעוגנים בפטנטים, אשר בעזרת טכנולוגיית פפטידים משפרים ומחליקים את אזור העיניים הרגיש, תוך הפחתה ניכרת של קווים, קמטוטים ועיגולים שחורים מסביב לעיניים.
קולגן ייחודי, בעל משקל מולקולרי נמוך, מסייע להיווצרות נורמלית של קולגן אשר עוזרת להעניק לחות ומיצוק אופטימליים לעור. עם התמיכה בקולגן בריא, אנו משפרים המראה החלק של העור והתוצאה היא עור מלא ומוצק יותר באזור שמסביב לעיניים.
הוכח כי אחד מהרכיבים הייחודיים שלנו, בוטילן גליקול, מפחית את מראה הנפיחות והעיגולים השחורים מסביב לעיניים תוך 15 ימים בלבד. מרכיב נוסף אשר נמצא בחזית הטכנולוגיה, תמצית גזע האלביזיה ג’וליבריסין (Albizia julibrissin) עם דרוטוסיד (Darutoside), הוא אחד מהחומרים הראשונים מסוגו שהראה פעולת הרמה על עפעפיים עליונים נפולים. בעזרתם אנו מסוגלים לטפל גם בעפעף העליון וגם בעור הרגיש שמסביב לעין, דבר המעניק לעין מראה עירני כולל. קרם העיניים Awakening מטשטש גם את מראה קמטי הצחוק על ידי חיזוק מבנה משטח העור יחד עם העלמה הדרגתית של העיגולים השחורים ע”י מיזוג הרשת המיקרו-וסקולרית. במקום עור יבש ו”שקיות” מתחת לעיניים, העיניים מקבלות מראה נינוח עירני וצעיר יותר מכיוון שמחיצת העור המחוזקת מגבילה את איבוד הנוזלים.
כל הרכיבים העוצמתיים האלה יחד יוצרים את קרם העיניים המתקדם ביותר שיאפשר ליופי שלכם לזרוח. קבלו עיניים מרשימות בעלות מראה זורח וצעיר יותר עם קרם העיניים Awakening.

רכיבים

ג’ל אלו ורה מיוצב*, מים, טריגליצרידים של קפריליק/קפריק, איזואמיל לאורט, גליצרין, Polyglyceryl-6 Distearate, אסטר החוחובה, פרופנדיול, לאוריל לאורט, Cetearyl Olivate, סורביטן אוליבט, חומצה פולי-הידרוקסי-סטארית (Polyhydroxystearic acid), אמוניום אקרילו-דימתיל-טאורט/ וי-פי קו-פולימר, דונג דבורים פוליגליצריל-3, צטיל אלכוהול, הידרוקסיפרופיל ציקלודקסטרין, פלמיטואיל 3 פפטיד-38, קסיליטיגלוקוסיד, אנהידרוקסיליטול, קסיליטול, תמצית גזע אלביזיה ג’וליבריסין, דרוטוסיד, מגנזיום כלוריד, פלמיטואיל טריפפטיד 5, טרי-פלואורו-אצטט אוריאה טטרדציל אמינו-בוטירואיל-ואלילמינובוטירי (Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea Trifluoroacetate), פלמיטואיל דיפפטיד-5 דיאמינו-בוטירואיל הידרוקסיתראונין, פנטנול, סודיום הילורונאט, תמצית דונליאלה סאלינה, בוטילן גליקול, אצטיל טטרפפטיד-5, קולגן שעבר הידרוליזה, עמילן תירס שעבר הידרוליזה, תמצית שורש בטא וולגאריס (סלק), חומצה קפרילוהידרוקסמית, קפריליל גליקול, אתיל-הקסיגליצרין, הקסנדיול 1 ו-2, חומצה לינולאית, חומצה לינולנית, מלח נתרן של חומצה היאלורונית שעברה הידרוליזה.

מכיל

21 גרם

שימוש מומלץ

בעזרת האצבע, יש למרוח בעדינות כמות קטנה מתחת לאזור העין ומסביב לה.
אזהרה: יש להימנע ממגע ישיר עם העין. במקרה של גירוי בעין יש לשטוף במים ביסודיות. במידה ונמשך הגירוי יש להפסיק את השימוש במוצר ולהיוועץ ברופא.

* ג’ל אלו ורה מיוצב – ג’ל אלו ורה שעבר תהליך שימור מוגן פטנטים המאפשר שמירת הפעילות של כל מרכיבי הג’ל הטבעיים.