אנחנו שמחים לברך את בעלי דרגה חדשה ב-Forever ושמחים אף יותר לשתף את המסר שלהם:

 

אני גרה בכפר עין קניה ונשואה לחוסאם בעל מקסים ותומך. הצטרפתי לחברה לפני שנתיים.

נתתי את כל כולי לעסק כבר מהיום הראשון, והגעתי לאיגל מנג׳ר עוד בשנה הראשונה. מבחינתי אני הגשמתי חלום לזכות בתמריץ הזה ולטוס לקנקון.

זו התשובה שלי לאלו ששואלים אותי מדוע השקעתי מאמץ רב כל כך ב-EM ומה התמריץ נתן לי:
1) זוהי זכות והזדמנות להכיר הרבה אנשים מכל העולם.
2) ההנאה שלצד העסק: טיילנו והתנתנקנו מעומס החיים.
3) בעקבות הכנס הגדלתי את העסק שלי והרווחתי הרבה – הרבה יותר כסף.

אני רוצה לומר לכולם:
אם אני הצלחתי כל אחד יכול להצליח.

אני ממשיכה לצמוח עוד ועוד וכל שנה לסמן עוד יעד ועוד מטרה, וזה מה שהכי מרגש בעסק שלנו: כמה גבוה FOREVER מאפשרת לנו לנסוק למעלה.

אני מאחלת לצוות שלי הצלחה וסגירת בונוס איגל מנג׳ר .

“זו הגישה שלך ולא הכישרון שקובע את גובה ההישגים שלך”
ד”ר מרטין זליגמן, פסיכולוג יהודי אמריקאי מוערך, היה ממייסדי הפסיכולוגיה החיובית. לפי סליגמן האמונה שגורלו של אדם מושפע מעברו בחיים היא שגויה.

לאורך החיים פגשתי גם ב-FOREVER בעלי עסק מצליחים שהוכיחו שגורלם אינו מושפע מעברם ומה שהוביל אותם להצלחה היה בעיקר גישה נכונה. הצטרפתי ל-FOREVER בשנת 2004 כי חשבתי שהמודל נהדר כתחביב. לא הייתה לי יכולת לראות או להאמין שזה יתפתח לעסק רציני, למרות ניסיון העבר שלי בהקמה ובניהול עסק. מצבי הבריאותי היה בכי רע, הייתי בחובות והעתיד לא נראה מזהיר. שאפתי להחזיר לעצמי את הבריאות ובעיקר את יכולת התפקוד ולהרוויח כפי שידעתי שאני שווה.
אם מישהו היה אומר לי לפני 19 שנים שאני אחייה ברווחה כלכלית ואיכות החיים שלי תיראה כמו היום, אני לא הייתי מאמינה .
אני עדיין מופתעת בכל פעם מחדש מעוצמת ההשפעה של FOREVER על חיי וחייהם של רבים אחרים בארץ ובעולם.

כשאני בוחנת את הסיבות שמביאות את המנהיגים ב-FOREVER להצלחה, אני מוצאת שלרובם ככולם יש ערכים ומכנים משותפים נוספים כגון מחויבות, התמדה, למידה ונחישות .

מחויבות גבוהה הביאה אותי לשיקום כלכלי .
אני מאמינה שזוהי חובתנו המוסרית כלפי עצמנו, על החלטות שוטפות שקיבלנו, על הצהרות והסכמים שעשינו עם עצמנו וזולתנו, ובעיקר על המורשת שאנחנו רוצים להשאיר לילדנו ולדורות הבאים בעסק.
לקיחת אחריות ומחויבות הופכות להיות קלות אך ורק אם אנחנו באמת מחליטים לצמוח, משנים את הגישה ופועלים בהלימה מוחלטת לרצונות שלנו .
להתמדה יש משקל חשוב ביצירת אפקט מצטבר שמוביל להצלחה .
המצליחים מתמידים וממשיכים לעשות את מה שנדרש כדי לממש את היעדים שלהם, הם ממשיכים לנוע גם כשקשה או לא נוח, הם מבינים שאוסף של פעולות קטנות שנעשות באופן עקבי ובהתמדה כל יום , הן אלה שיוצרות אפקט מצטבר שמביא להצלחה.
למידה – כמו בכל עיסוק גם בבניית העסק עם FOREVER אנחנו נדרשים ללמידה. למרות ניסיון העבר שלי , לאורך השנים ותוך כדי בניית העסק , השקעתי שעות רבות ומאמצים גדולים כדי ללמוד את המוצרים, השיטה, על שיווק רשתי ועל FOREVER. כדי להתמקצע נדרשת פתיחות וגמישות נפשית , להיות בר למידה הכי טוב שאפשר.
נחישות היא החלטיות, וכוונה חד-משמעית, להשיג את המטרה,
יהיה אשר יהיה כשלון אינו אופציה.

רוצים להצליח בעסק ? אתם תשיגו את התוצאות שאתם רוצים, עם גישה נכונה, מחויבות גבוהה, התמדה, למידה ונחישות חסרת פשרות להגיע ולממש את היעדים שלכם.

פגשתי לראשונה את FOREVER בקיץ 1997 ובמשך יותר מחצי שנה התלבטתי ארוכות אם להצטרף. בסוף ההחלטה התקבלה ופתחתי את העסק שלי על ידי שימוש במוצרי החברה במשפחתי. אני אחות בהשכלתי והיה לי מאוד חשוב לדעת שהמוצרים באמת טבעיים ועוזרים לאנשים. בעקבות ובהשראת התוצאות, ניסיתי לספר על המוצרים ועל העסק למשפחה ולחברים שלי, אבל במשך 9 חודשים תמימים אף אחד לא רצה לשמוע אותי!
למרות זאת, האמונה במוצרים ובעסק נתנה לי כוח וקיבלתי החלטה שכאן אני בונה אימפריה: אני אהיה חזקה, משגשגת, עצמאית וחופשיה! אחריי הגיעו לעסק הזה אנשים מדהימים, מנהיגים אמיתיים: אנה בורבצב, אולגה שרייבר, מאימונה עאסי, שיצרו צוותים גדולים ומצליחים והוכיחו שאפשר להצליח בעסק הזה, ובגדול.

מה היופי בעסק שלנו?
בכך שאנו עוזרים לשותפים שלנו להשיג את מטרותיהם, אנו מגשימים את החלומות שלנו. לא כולם יכולים להבין ולהעריך מיד את הפילוסופיה הזאת, לא כולם מוכנים להיכנס לעסק ולשנות את חייהם. בסוף, רק 20% מהשיחות שלך יביאו לך את ה”כן” המיוחל.
אנחנו, כמו דולי-פנינים שמחפשים פנינים יקרות, עוברים דרך מספר רב של אנשים בחיפוש אחר האנשים המתאימים. לפעמים זה לוקח הרבה אנרגיה, לפעמים זה מוביל לאכזבה… אבל אדם שיש לו חלום אמיתי לעולם, לעולם, לעולם לא מוותר.

אני עם FOREVER כבר 25 שנה! אני יכולה לומר בגאווה שהשנים האלו לא היו לשווא. אני גאה באנשים שהלכו איתי בדרך הזו וביחד

יצרנו את אחת הקבוצות החזקות לא רק בישראל, אלא גם בעולם. יש לי שותפים ביותר מ-40 מדינות שמשנים את חייהם לטובה, וזה מדהים! מי היה מאמין, אחות שבנתה עסק בינלאומי מצליח?
היום, כבר בגיל פרישה, אני יכול ליהנות מהכנסה פסיבית ולחיות את החיים שתמיד חלמתי עליהם. אני תומכת במשפחתי, עזרתי לילדים שלי לעמוד על הרגליים, ראיתי את העולם, שיניתי את עצמי.
אני ממשיכה את המסע המדהים הזה עם FOREVER, כי חשוב לי להעביר את הידע והניסיון שלי בכל יום למי שמוכן להילחם על האושר והחופש שלהם. זה ממלא את חיי במשמעות!

ההיכרות שלי עם FOREVER התחילה לפני כ-12 שנים, אחרי שנה כלקוחה, והיכרות עם מוצרים שראיתי שיש בהם אפקטיביות בלתי רגילה. הצטרפתי, כשמטרתי הראשונית היתה השלמת הכנסה לביתי. את ההחלטה להתקדם למנהל, קיבלתי ברגע שהבנתי שהתקדמות עם FOREVER תתן לי את כל האופק הכלכלי שאני צריכה עבור משפחתי ההולכת וגדלה. ומאותו רגע שום אתגר לא חסם אותי הרמטית. מנסיעות לאימונים ממקום מגורי בדרום הרחוק- מצפה רמון, ועד התמודדות עם כך שאני ביישנית, דרך היותי, ב”ה, אמא ורעיה, כשבכל התהליכים משפחתי מלווה אותי תוך הבנה שאני פועלת בשבילם ועבורם.

הדבר המשמעותי ביותר אצלי בדרך להצלחה היה כשהתחלתי לראות שלא רק אני מצליחה, אלא גם הצוות שלי. במיוחד שישנם מנהלים חדשים בצוות, כי להיות מנהל ב-FOREVER זה השלב בו נפתח השער לכל החלומות!
רגע מרגש ראשון היה כאשר מלכי לבל האלופה סגרה מנהל לפני כ-3 שנים. בתוך כל השנים הללו זכיתי גם ללוות את רות קאסה ז”ל האהובה בדרך למנהל שלה, ולצערנו היא כבר לא איתנו וחסרונה מורגש. ולאחרונה, התרגשתי עד דמעות, כאשר נועה הורביץ המדהימה סגרה מנהל לפני כ-3 חודשים, ולמעשה, עליתי להיות מנהלת בכירה. אבל שנת 2022 הסתיימה אצלי, ב”ה, עם הצלחות נוספות של סגירת בונוס יו”ר, EM ותמריץ רכב- יעדים מאתגרים שהחלטתי ללכת עליהם, ואין בפי מילים להודות לקב”ה על השפע שזכיתי בסגירתם, כשמבחינתי הדובדבן הכי מתוק בתהליך היה, כאשר יחד אתי, היו הצלחות גדולות מאוד לכל הצוות שלי, וביניהם לצוות החרדי המקסים שלי. בהזדמנות זו אני רוצה לברך את המנהלות החדשות שבצוות שלנו: נחמה פרוידנברגר, ופרומי סיגל האלופות. השקעתי לאורך השנים הרבה מחשבה, כדי להנגיש להם חומרים ולא מעט ישבנו יחד, מלכי ואני, לחשוב איך לקדם את הצוות. והפירות שאנחנו רואות היום, זו ההצלחה הגדולה והמדד לכלים ולשיטה שאנחנו עובדות בה.

מה צריך כדי לעלות לדרגת מנהל, ובכלל כדי לסגור כל תמריץ ב-FOREVER? תמיד אומרים שצריך החלטה חזקה- וזה נכון. צריכה להיות החלטה ברורה שאני הולכת לעשות את זה, ולא משנה מה. אבל יחד עם זה צריך גם את הבטחון והוודאות שהדרך הזו הגיונית ואפשרית עבורכם. את הוודאות הזו אתם צריכים למצוא או בתוככם פנימה, ואם אתם זקוקים לעזרה בזה, אז למצוא את האדם שיאמין בוודאות שאתם יכולים לעשות את זה. ולראות אם הוא נותן לכם את הוודאות הפנימית, ואם לא מצאתם, אז להמשיך ולחפש. אי אפשר ללכת על מהלך של הצלחה כאשר ישנם ספקות מכרסמים.

כלי העבודה היעיל ביותר בדרך למנהל הוא אתם! מה שאתם רוצים שישתכפל, אתם צריכים לעשות בעצמכם קודם ובצורה המיטבית, להיות הדגם המשופר והטוב ביותר של עצמכם ולהתמקצע גם במכירות וגם בצירוף אנשים חדשים. על מנת שיהיו לכם כלים מעשיים להנחיל לצוות שלכם. ושהכלים יהיו פשוטים, ברורים ויורדים עד רמת הפרטים הכי קטנים. כמובן שבדרך להצלחות תמיד יש אתגרים, לכל אחד יש את השק שלו, וגם לי מטבע הדברים היו כמה: התמודדות עם מחלת כליות של בעלי, והשתלה ב”ה, שנה של ירידה בעסק ובירור פנימי שלי מי אני כמנהלת ולאן פני מועדות ועוד ועוד.

לכולם החיים מזמנים אתגרים, אבל מה שמנחה אותי לאחר שקיבלתי החלטה מסוימת, היא לא לחפש את התירוץ למה בסופו של דבר זה לא אפשרי עבורי, אלא לראות איך אני יכולה ומסוגלת לעשות את זה בכל זאת, ולדעת כבר בזמן קבלת ההחלטה שעוד יהיו קשיים ואתגרים בדרך, אבל הם לא יזיזו אותי מההגעה אל היעד. ברגע של נפילה, לדעת קודם כל שזה הולך להיות זמני בלבד, ואני שוהה שם זמן קצר, על מנת לצאת מחוזקת ולהמשיך הלאה. ברגעים כאלה, אני חוזרת שוב למטרה לשמה אני עובדת- בשביל ועבור מי אני עובדת כך, ומה יתן לי היעד הזה. אני מתפללת לה’ שיעזור לי, מקבלת חיזוקים מבעלי האהוב, ומנחמה מאיר, שאני חייבת לה כל כך הרבה, שנותנת לי וודאות בכל התהליך, אני מחשבת מסלול מחדש, ולא פחות חשוב- מוצאת בתוכי שוב את הוודאות הפנימית שלי: שאני יכולה! ועם זה ממשיכה קדימה במלוא המרץ.

שנת 2023 כבר התחילה ואיתה כמובן יעדים חדשים. היעדים שבעצם מייצבים לנו, המנהלים, את העסק ומביאים את ההתפתחות הכי משמעותית הם איגל מנג’ר ובונוס היו”ר ולכן אלו היעדים שלי, בע”ה. יחד עם שאיפה ויעד לסיים את שנת 2023 כמנהלת נוסקת.

הצטרפתי ל-FOREVER לפני שמונה שנים כי חלמתי על עצמאות כלכלית. הבנתי מהר מאוד שהדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא על ידי השגת דרגת מנהל.
התחלתי עשרות פעמים תהליך של עלייה בדרגה, וכל פעם נעצרתי במכשול הראשון. לפני חצי שנה קיבלתי החלטה שלא משנה מה יגיע ובאילו מכשולים אתקל, אני את הדרגה סוגרת. בכל מחיר!
בעיני, החלק הכי חשוב הוא לא לחכות שהצוות יעבוד, יתקדם, יצרף, ימכור. לעבוד כאילו אני היחידה בצוות שלי, לצרף כאילו אין לי אף אחד בצוות, למכור כאילו ה-CC תלוי רק בי, וכאשר אני עובדת ברצינות המסר עובר ללא מילים וה CC מטפס.
כמו בכל תחום בחיים, רגעי הצלחה ורגעי משבר יש תמיד. רגע המשבר הגדול ביותר בתהליך העלייה בדרגה הוא גם נקודת ההצלחה. שלושה שבועות לפני סגירת הדרגה היה חסר לי 83CC. כמעט ויתרתי, כמעט החלטתי להניח לחלום… ואז, ברגע אחד. במשרד של נחמה מאיר, יחד עם החונכת שלי איילת מאיר, הבנתי שאם לא עכשיו. זה לעולם לא יקרה.
ובאמת, שלושה שבועות של עבודה אינטנסיבית, מכירות בהיקפים מדהימים, צירופים, וליווי מהיר של משווקים חדשים יום אחרי יום ה- CC פשוט טיפס, טיפס, טיפס עד סוף החודש, ה- CC נאסף והדרגה נסגרה!!

מה צריך כדי לעמוד ביעד?
1. החלטה, החלטה ברורה ובהירה, שלא משנה מה, זה קורה!!
2. אמונה!
קודם כל בעצמינו, אמונה שאנחנו, מסוגלים, אמונה שאנחנו ראויים לטוב. אמונה שאם אדם אחד יכול כל אחד יכול. אמונה בעולם, אמונה שלא חסר שפע בעולם, לא חסר בעולם כסף, משאבים, הזדמנויות, כישורים בשביל כ-ו-ל-ם!!! ואם אני מצליחה זה מימוש עצמי, זה לא על חשבון אף אחד.
אמונה ב FOREVER – או בעצם… ידיעה. ללמוד על המוצרים, להבין איזה זהב טהור יש לנו ביד. ללמוד על המודל העסקי, ולהיות גאים להיות השגרירים של ההזדמנות העסקית הטובה ביותר בעולם!להכיר על ההגינות והיושר שהם באמת בראש סולם העדיפויות!!

לפני 4 שנים הזמנתי חברה לשמוע על ההזדמנות שלנו, היא בכלל לא היתה מוכנה לשמוע. לפני שנתיים פגשתי אותה שוב והזמנתי אותה פעם נוספת. היא שמעה, התלבטה החליטה שלא מתאים לה.
לפני כמה חודשים קיבלתי ממנה שיחת טלפון:
״נועה. את לא תאמיני, הבת שלי חזרה הביתה עם מוצרים חדשים, וזיהיתי שמדובר במוצרים שאת דיברת איתי עליהם… סיפרתי לה על ההזדמנות שהצעת לי והבת שלי התחילה ממש לכעוס ולומר, אמא. את לא מבינה איזה מוצרים מעולים… נועה, אני חייבת להצטרף ולהתחיל…״
מוסר ההשכל מהסיפור הזה – המשיכו לזרוע זרעים, המשיכו להציע מוצרים, תמשיכו להזמין לשמוע על העסק,
להמשיך לשתף את העולם בטוב שיש לנו להציע. רוב הזרעים נובטים. ככל שתזרעו יותר, תקצרו יותר.

קוראים לנו ינון ואפרת לופו. אנחנו חלק מקהילה מיוחדת שנרקמה סביב הישיבה שינון לומד בה כאברך. ב”ה יש לנו שלוש בנות מקסימות, ורצינו למצוא הכנסה מספקת ויציבה, שתכלול גמישות וערך מוסף.
רצינו שינון יוכל להמשיך להיות אברך, במקום לעבוד במספר עבודות קטנות בבקרים ובערבים (לא על חשבון הלימודים בכולל). וגם אני אפרת, עובדת כעת בהסברה ודוברות ופעילה חברתית, כותבת תזה ומסיימת תואר שני בסוציאולוגיה ואנתרופולוגיה, חיפשתי מקור הכנסה יציב וגמיש שאוכל על ידו לשלב את שלל הפעילויות שלי.
דבר נוסף, תמיד היינו עצמאיים וחיפשנו עצמאות, דרך להתקדם בה, לבית משלנו ולעצמאות כלכלית ללא תלות באף גורם, ומצאנו את FOREVER.
נכנסנו ל FOREVER וחשבנו על ההזדמנות העסקית שזה פתח לנו. ידענו שיש צורך להשקיע, זמן, מאמץ, וגם כסף, כדי לכבוש את כל היעדים עד לפסגה. והפסגה נראתה כל כך רחוקה… מה שעמד מול עינינו היא ההבנה שלאחר שניתחנו את המודל העסקי וגילינו את הפוטנציאל הגדול שלו, הולכים עם זה עד הסוף!
פעמים רבות אנחנו בודקים דברים אלף פעמים, כל פעם מחדש, מאין לופ שלא נגמר, ולמרות שבכל פעם אנחנו מגיעים למסקנה זהה, יש לנו נטייה לערער. מידי פעם צריך לעשות חושבים ולבדוק כמה זמן ומאמץ זה לוקח לעומת הרווח. אבל למה לא לסמוך על עצמנו? החלטתם שזה טוב לכם? לכו עם זה עד הסוף.
כמובן שכל הדרך עברה עם הרבה ספקות, חרדות, עליות וירידות, אבל כל זה הוביל אותנו לניצחון. מבחינתנו זהו ניצחון קטן בדרך לעוד הרבה ניצחונות. אנחנו שמחים להיות שותפים לצוות מדהים ומנצח, שללא דחיפה וליווי, לא היינו מגיעים ליעד הגדול הזה, ולכן ברצוננו להודות לאילון ונחמה מאיר על הכל!
עכשיו מתחילה העבודה. אנחנו שואפים לקדם את הצוות שלנו ולהצמיח הרבה מנהלים!

הצטרפתי ל-FOREVER לפני כשנה מתוך צורך כלכלי. משכורת של מורה בשנת הסטאז’ לא מכסה אפילו שכר של דירה קטנה… כמובן שהתאהבתי במוצרים מיד.
הדרך שלי למנהל התחילה בהחלטה שאני הולכת על זה עד הסוף, משקיעה את כל כולי ב-FOREVER בתקופה מרוכזת של זמן, ובאופן מודע ושקול משקיעה פחות זמן בדברים אחרים. כל זה בידיעה שכשאגיע ליעד אאזן את המאמצים אך לא אוריד את הרגל מהגז. ברגע שקיבלתי את ההחלטה נפתח הפתח ברוך השם. אדם מכין את הכלים ואז השפע מה’ יכול לחול. במשך כמעט שנה לא הצלחתי לצרף אף לא אדם אחד, למרות שעשיתי עשרות רבות של שיחות צירוף ושלחתי מאות הודעות. אפשר ללמוד מזה שני דברים חשובים:
א. החלטה ואמונה. להחליט שאני הולכת על היעד שלי ובגדול! לרצות אותו מאוד חזק. להיות כל כולי בפנים! בתודעה להיות כבר במנהל. לעבוד בהיקף ובצורת עבודה כמו שמנהלים עובדים. אני מנהלת! זה לא שאלה בכלל. להאמין בעצמי, להאמין שאני מסוגלת, להאמין בעסק, להאמין במוצרים, להאמין שזה אפשרי להאמין בצוות שלי, להאמין שה’ שמח בזה ושאני מטיבה לסובבים אותי. עבודה בלי אמונה שונה לאין ערוך מעבודה עם אמונה אפילו שעושים בדיוק את אותן הפעולות לפני ואחרי ההחלטה. כמובן שזה לא כל כך פשוט. לפעמים יש ספקות, ולפעמים אנשים יקרים דואגים לנו ומוסיפים עוד ספקות למדורה. ממליצה להתמודד עם הספקות ולהפריך אותם, להתייעץ עם אנשים שכבר הגיעו ליעד ולעשות טבלה של יתרונות וחסרונות ועל פי זה להכריע כל ספק. לא צריך לשכנע את האנשים שהטילו ספק. אפשר לתת להם לחשוב מה שהם רוצים ולהמשיך לרוץ אל עבר היעד. העיקר שאצלי הדברים מיושבים.
ב. התמדה וסבלנות. לא להתרגש מ”לא” ולא להתרגש מכישלון, גם הוא חלק מההצלחה, חייבים לעבור אותו כדי להצליח. למעשה הכישלון הוא חלק מובנה בתוך ההצלחה. חשוב להמשיך לעבוד בהתמדה לא משנה מה התוצאות כרגע וכמה זמן עב, אז לא להתייאש!! המתמידים שממשיכים לעבוד לא משנה מה התוצאות של העבודה שלהם הם האנשים המצליחים לאורך ההיסטוריה. אנשים רבים מחליטים לפרוש רגע לפני ההצלחה שלהם.
קדימה לעבודה! להחליט על יעד, להאמין, להתמיד, להיעזר בהרבה סבלנות ולהסתער אל עבר החלום! “אם לא עכשיו אימתי”??

 

לפני שנה וחצי הגעתי לפגישה עם נחמה מאיר. זה נשמע טוב מדי ולא ייתכן שזה אמיתי. ישבתי, שאלתי וחקרתי, וראיתי שבאמת אין שום סיכון, שהאנשים נראים לי טובים ואמינים, אז החלטתי להצטרף, בזכות העובדה שבאמת אין סיכון כספי.
כבר בפגישה הראשונה החלטתי שאני אהיה מנהלת. ראיתי אילו דלתות זה פותח, והיה לי ברור שאני בע”ה אשיג את זה. וכמה שיותר מהר.
הצלחה זה קו עולה ויורד. רציתי שההצלחה שלי תהיה קו אלכסוני עולה באופן תמידי, אבל הבנתי שאין דבר כזה. או לפחות שלרוב העולם אין דבר כזה. הצלחה זה לקום מנפילות. הצלחה זה להמשיך גם כשלא מתחשק לעבוד, גם כשהתוצאות שאני רוצה עדיין לא קורות כמו שאני רוצה. זו הצלחה אמתית. התמדה. וכמובן שיש גם הצלחות משמחות כמו כל לקוח מרוצה, כל בעיה שנפתרה ב”ה בעזרת המוצרים, כל משווק שמצטרף ומצליח ומתקדם וממשיך לעזור לקהל הלקוחות שלו.
היכולת לספר בהתלהבות וכנות על המוצרים המדהימים שלנו זהו כלי העבודה המשמעותי ביותר שיש לנו- לספר איך עזרו לנו, למשפחה, לחברים, ללקוחות. לספר על ההזדמנות העסקית ש- FOREVER נותנת לכולם, לדבר – לדבר – לדבר. ובשטח, לבצע שיחות צירוף, להציע להצטרף לעסק ולהגדיל את העסק שלנו.

יש הרבה נפילות בדרך. המון ”לא” בהצעות עסק, כל מיני ”נשמות טובות” וקולות מחלישים. החלום שקיוויתי להשיג ממש מהר לקח יותר זמן ממה שתכננתי, אנשים שהתעניינו ברכישה, ואחרי הסבר ארוך ומפורט לא קנו- כל אלו הם דברים שגרתיים. האמונה בדרך, בחברה, במוצרים, בתוכנית העסקית, האמונה שאם מישהו יכול אז גם אני יכולה, ונחמה- כמובן, שזכיתי שתהיה לא רק החונכת שלי, אלא באמת מנטורית עסקית, שמחזקת, תומכת, ורואה את הטוב והחזק ולא רק את המהמורות. מצביעה על האופק ומראה את הדרך לשם.
הצירוף הכי משמעותי שלי מבחינה רגשית הוא אח שלי. זה שאחי הגדול, הקשוח והרציני ראה בזה פוטנציאל עסקי, והפך להיות לקוח אדוק – חיזק אותי מאד. זה שקורה לו או למשפחה שלו משהו, והוא שואל אותי אם יש לי פתרון להציע והוא הולך על זה – זה משמח אותי מאד, וזה גם גרם לשני אחים נוספים להפוך ללקוחות מרוצים שלי…

יש לי רצון גדול לכבוש את כל הפסגות ש- FOREVER מציעה. להשיג את כל התמריצים. ולשם כך אני ממשיכה לעשות את מה שצריך, בלי להוריד רגל מהגז, אלא רק ללחוץ חזק יותר. על הצעות עסק, צירופים, מכירות, כל מה שצריך כדי לגדול.

תמיד רציתי לעזור לאנשים. ב-FOREVER אנחנו עוזרים לשפר את המצב הבריאותי וגם נותנים הזדמנות כלכלית ורווחית. אנחנו לומדים ומלמדים לחלום בגדול.
כבר אחרי חודשיים הגעתי לדרגת ראש צוות, ולקח לי קצת יותר משנה להגיע לראש צוות בכיר ומשם חודש לדרגת מנהל. לא היו לי נקודות משבר בדרך למנהל כי אם אני מחליטה לעשות משהו אז כך זה יהיה. הצירוף הכי חשוב לדעתי זה צירוף של בני משפחה כי הם תומכים ומפרגנים.
הרגע הזה שאת קמה בבוקר ואומרת – אני עשיתי את זה. כל הכבוד לי! זה פשוט בלתי נשכח!
הרגע בו החלטתי להיות מנהלת הוא הכנס בטורקיה של אטילה גידופלווי שהוא מנהל יהלום הכי מהיר בעולם.
ההצלחה הכי גדולה שלי בדרך למנהלת היא הבנה שהכל בידיים שלי ושאין בי פחד שמשהו לא יסתדר לי, למרות כל הדיבורים מאחורי הגב שאני מתעסקת בשטויות. ואני ממש לא . אני חולמת בגדול ומצליחה.
חשוב מאוד לא לוותר על החלום שלך ולא פחות חשוב, שזה יהיה חלום שלך ורק שלך ולא של מישהו אחר, אחרת זה לא יצליח.
היעד הבא שלי זהו אתגר Eagle Manager, ושיהיו לי כמה שיותר מנהלים בעתיד.

10 חודשים בחברה, Forever2drive רמה 2

מה הניע אותך להצטרף ל-Forever ולהגיע להישגים שלך כל כך מהר?
כשהתחיל הסגר הראשון מצאתי את עצמי, קוסמטיקאית רפואית, ללא הכנסות אבל עם הרבה הוצאות: שכ”ד של הקליניקה, שילומי ההלוואות לציוד, תכשירים קוסמטיים ועוד… היינו צריכים לחיות על משהו והחסכונות שלי, שהספיקו רק לחודשיים, עמדו להיגמר. הבנתי שאם לא ארים את הכפפה אז אמצא את עצמי במצב לא טוב בכלל- ואצטרך לסגור את העסק שלי. אני בן אדם כזה שבשבילו לשבת בבית ולקטר זו לא אופציה, אז פשוט התחלתי לפעול ולחפש הזדמנויות חדשות כבר בימים הראשונים של הסגר. נזכרתי שלפני שנה חברה שלי דיברה איתי על סוג של עסק ואני דחיתי את ההצעה כי הייתי מוצפת עם העבודה שלי. הרמתי אליה טלפון, היא שלחה לי סרטון, ענתה על כל השאלות שלי וחשבתי לעצמי- איך לא הבנתי את זה?! לפני שנה הייתה לי הזדמנות מצוינת להרוויח כסף נוסף, שמעולם לא הפריע לאף אחד. נרשמתי ל-Forever, התחלתי ללמוד (הרי כל דבר צריך ללמוד קודם כל) והתחלתי לעבוד במקביל. באותו חודש הפכתי לראש צוות, בחודש הבא הפכתי לראש צוות בכיר, וכעבור שבועיים הפכתי למנהלת. וכך, לאחר 2.5 חודשים בחברה, אני מנהלת! כעבור חצי שנה סגרתי Forever2drive ברמה הראשונה וחודש לאחר מכן, בדצמבר, ברמה השנייה. במהלך תקופה זו סגרתי את כל התנאים של Eagle Manager, גידלתי תחתי מנהלת אחת והחודש עוד משווקת שלי סגרה מנהל.

ואו! מה את עושה שאת והצוות שלך מתקדמים כל כך מהר?
זה פשוט: הצוות שלי ואני זה שלם אחד, אנחנו משפחה אחת ויש לנו כלל: אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד. אנחנו עובדים גם לפי תוכנית: הדרכות חובה לאנשים חדשים שמצטרפים, למתחילים ולכל הצוות, בכל שבוע, באותו זמן. ההדרכות שלנו עוזרות לכולנו להבין לאן אנחנו הולכים ומה אנחנו עושים כדי להגיע לאן שאנחנו רוצים להגיע. אני מאחלת לכל מי שלומד עכשיו על ההזדמנויות האלה- אל תחמיצו את ההזדמנות שלכם, אולי זו ההזדמנות שחיפשתם כל כך הרבה זמן- זה יכול לשנות את חייכם!

מקום ראשון במחזור עסקי NM לשנת 2020

איך התחלת את העסק ב-Forever?
לפני שהגעתי ל-Forever הייתי בהוראה והחלטתי שאני רוצה לשנות כיוון. חיפשתי את מה שיאפשר לי להיות אמא לילדים, עבודה שמצד אחד לא יוצאים אליה מוקדם וחוזרים ממנה מאוחר, ומצד שני תהיה משהו יציב ובטוח. בתוך החיפושים הגעתי לפגישה שהציעה את העסק. לא הכרתי כלום, אבל הבנתי שיש פה משהו טוב. בשבוע הראשון הייתי בהדרכה במשרדים של החברה וזה נתן לי אופק: ראיתי מנהלות, הבנתי שזה עסק גדול. חיפשתי משהו “בקטנה” ופתאום הבנתי שזה יכול לתת לי את האופציות שאני מחפשת, לנהל עסק גדול ועדיין להיות עם כל כך הרבה תחושה של חופש. מצד אחד אני עובדת המון, והרבה שעות, אבל אני בוחרת כמה לעבוד, מתי להתחיל ומתי לסיים, ואני יכולה להיות גמישה עם הרבה דברים. אני מצליחה להכניס ביום-יום כל כך הרבה דברים שנשים שעובדות במשרות רגילות לא מבינות איך אני מצליחה להספיק את הכל.

כבר בהתחלה כיוונת לעסק גדול?
אז זה מה שמעניין – בכלל לא הלכתי על משהו “גדול”. באתי בשביל 3000 שקל בחודש, הכנסה נוספת. משהו מהצד, בינתיים, עד שאמצא את העבודה שלי. אבל כשראיתי את האנשים שמתקדמים באימונים ובהדרכות הבנתי את הפוטנציאל והחלטתי ללכת על זה.
יש את המשפט הבנאלי שכולם אומרים “אם אחד יכול אז כולם יכולים”, היום אני אומרת זה לא שרק “אחד יכול”. אם כל כך הרבה יכולים- ב”ה יש לנו היום כל כך הרבה דוגמאות- אז באמת כולם יכולים. מה שזה דורש זה סבלנות והתמדה. זה תמיד להיות עם הפנים קדימה, לחשוב על השנתיים קדימה, לתת לזה את הזמן ובזמן הזה לעבוד, לעבוד, לעבוד. כל שלב חשוב וכל חלק משמעותי, אפילו כל הכישלונות כביכול. כל האנשים שאומרים לי “לא”, שלא רוצים להצטרף אלי, לא מעוניינים במוצרים או לא מגיעים לפגישה העסקית שקבעתי, אלו הן בדיוק ההתקדמויות. אלו השלבים בסולם שאי אפשר לדלג עליהם אם רוצים לעלות למעלה. אנשים אמרו לי לא, אבל אני אומרת אוקיי, אני עשיתי את שלי והתקדמתי. זה חלק מהבנייה, זה חלק מהתהליך.

מה החשיבות של CC מ-Non manager?
אחרי שהגעתי למנהל, יעד ענק ב-Forever ואחד היעדים הגדולים של המון מאיתנו, הסתכלתי על העסק שלי והבנתי שמנהל זה לא אומר להפסיק לעבוד. הבנתי שמנהל בנוי משני מדדים: עשייה אישית ושל הקבוצה, ואם אני רוצה להמשיך לגדול, אני צריכה להמשיך עם העשייה האישית שלי. מה שיפה ב-Non manager זה שזה מגיע מהעבודה האישית שלי. זה לא שיש לי 10 מנהלים מאוד מיוחדים בקבוצה שלי שעושים לי הרבה CC, זה להמשיך לעבוד כאילו אני בונה את המנהל שלי מהתחלה: אני בונה צוות, אני מגייסת. אני מבינה גם שכל יעדי ההמשך שלי קשורים לזה- אם אני רוצה מנהל נוסק, אם אני רוצה עוד מנהלים, אם אני רוצה לגדול ואם אני רוצה להרוויח. והכי חשוב: אם אני רוצה לקדם את הצוות הקיים שלי. הטעות שלנו לפעמים כמנהלים וכמשווקים היא לחשוב שברגע שיש לנו צוות אנחנו רק צריכים לקדם אותו, ואפשר להפסיק לצרף אנשים חדשים. אבל צריך להבין שזה בדיוק הפוך: אם אני רוצה לקדם את הצוות הקיים אני צריכה להוות דוגמא ולהמשיך לעשות בעצמי, להגדיל את ה-NM שלי. לצרף כל הזמן, ואז כולם לומדים ממך איך לעשות את זה. אני מבינה שאם אני רוצה שהמנהלים שלי ישקיעו בעסק שלהם, ב-NM שלהם, אז אני קודם כל צריכה להשקיע בשלי.

7 חודשים בחברה, Forever2drive רמה 1

למה הצטרפת ל- Forever ומה הניע אותך להתקדם?
הסיבה האמיתית להצלחה הבלתי רגילה שהיתה לי היא באמת רק מכח האמונה וברכה של רב שבעלי ישקיע בלימוד התורה ובזכות זה המצב הכלכלי יסתדר. למדתי אדריכלות ועבדתי בעבודות משרדיות 8 שעות ביום, אך המשכורת שלי הספיקה לנו רק בשביל לחיות את היום יום בלי חזון והתקדמות. באיזשהו שלב החלטתי לפתוח עסק עצמאי, אבל לאחר שנה וחצי העסק הגיע למצב שהוא גוסס, וזה אומר צבירה של חובות כל חודש במשך חצי שנה. חוץ מזה, יש בית עם ילדים, ומשכנתא ורכב ובעל אברך, כל חודש בעצם צברנו עוד ועוד חובות, הרגשתי סוג של חוסר תקווה כי לא הצלחתי לראות איך אני מעלה את העסק שלי על דרך המלך בלי לבזבז המון כסף על פרסום ויועצים עסקיים. ואז התחילה הקורונה שבאמת פירקה את הכל, אבל הבנתי שמהתחתית אפשר רק לעלות והחלטנו שאנחנו מתחילים לחפש אופציות חדשות. הגענו למודעת דרושים: עסק עצמאי מהבית עם ליווי והדרכה, בלי סיכון כלכלי, והוא היה נשמע לנו טוב. הגענו לפגישה להצגת העסק.
הפגישה נתנה לי הרגשה שיש בעסק הזה פוטנציאל להרבה הצלחה, שכל אחד יכול, ושיש כאן הזדמנות להגיע לרווחים שאנחנו צריכים- 10,000 ומעלה. היינו מכוונים לזה מהרגע הראשון. בפגישת התכנון הספונסר שלי רייזי הלפרט הסבירה לי טוב מאוד את העניין של העסק- איך בונים ואיך מתקדמים- לא רק על המוצרים ואיך למכור לסבתא ולדודה, אלא ממש איך להתקדם, איך להגיע ליעדים. אמרתי לעצמי, עד סוף החודש הראשון אני עושה 5cc, אני חייבת. הייתה לי תחושה של דחיפות מטורפת, בעיקר כי עמדתי ללדת בקרוב. הייתי בלחץ להספיק כמה שיותר עד הלידה, מה שהכניס אותי לפוקוס על היעד והקפדה על מכירות, צירופים וקידום צוות. חשוב לציין שאני עבדתי- לא חיכיתי לשום משווקת שתעשה לי CC. אם הייתי צריכה לסגור 25cc, או 50cc- יעד מטורף שהצבתי לעצמי בחודש השני שלי בעסק בשביל להגיע לדרגת ראש צוות בכיר- לא חיכיתי לאף אחד. זה אומר ש-50cc חלקי 30 ימים זה יוצא ככה וככה, כל יום אני צריכה לעשות ככה וככה CC. זו הדרך. הדגש באמת היה על ה-CC האישי, וכך גם קידמתי את הצוות. כשהצוות שלי ראה, ואו, היא סוגרת ראש צוות, אח”כ ראש צוות בכיר- זה בעצם תמרץ אותם. את הדוגמה להובלה, את לא מחכה שמישהו יעבוד בשבילך. ובעזרת ה’ תוך שלושה חודשים סגרתי מנהל!
זה לחץ מטורף, האדרנלין גבוה, עשייה, עשייה, עשייה, עם המון תמיכה של בעלי שהאמין בי, שנתן לי את הכוח ועזר לי המון. וגם כוח הרצון המטורף שהקב”ה נטע בי: תמיד היה לי כוח רצון, אני מאוד כזאת. עם מהלך החיים קצת שכחתי את הנתונים הטובים האלה, ופתאום זה חזר לי. האדרנלין הזה של היעד, של להגיע למטרה, הוליד בי את נקודות האופי שהיו בי מחדש. חוץ מהכסף, זו מתנה מאוד גדולה שקיבלתי: להכיר את הכוחות שלי מחדש.

איך הצלחת להשיג את בונוס הרכב?
אחרי הלידה ניסיתי לעבוד וניסיתי לנוח, עם תינוקת שעושה לי לילות אבל על הצוות שלי לא ויתרתי. בשלב הזה לא הייתי מכוונת לבונוס רכב: לעשות 100cc ,150cc, אבל כן הייתי מאוד מכוונת על הצוות שלי ולקדם אותו ואת עצמי. אבל הייתי אחרי הכל אחרי לידה… לא הייתי בדרייב המטורף שבו הייתי לפני כן. ואז הגעתי ל-92cc, וחודש אחרי כן ל-150cc, ופתאום בונוס הרכב נראה קרוב מתמיד, בזכות פעילות נכונה של הקבוצה. אבל הייתי צריכה עוד חודש נוסף של 150CC – ואני סוגרת את זה. לא יכולתי לדמיין את תחושת ההחמצה, שלא אגיע ליעד שלי! זה באמת היה שואב ממני יותר אנרגיה מאשר העבודה הקשה. ושוב, גייסתי את הכוחות שיש לי בארסנל והתחלתי להילחם. אני זוכרת שאמרתי לספונסר שלי שאני מרגישה בשדה קרב, אבל החלטתי שאני נלחמת עד הסוף. דרבנתי את הצוות שלי לעשות 4cc, עזרתי למשווקות מדורות רחוקים ממני בסגירת צירופים, וברוך השם הגעתי ל150cc- הזה וסגרתי את בונוס הרכב. ב”ה 7 חודשים אחרי שהצטרפתי לחברה. התחושה הזאת שב”ה כבשתי את היעד ולא החמצתי אותו היא הרבה יותר שווה. את זה אני תמיד אומרת לכולם: תעשו, תעבדו, כל עוד הנר דולק אפשר עוד לתקן, אפשר עוד להתקדם- אחר כך פשוט תצטערו שלא עשיתם את זה.

תמונה של בת-אל-מדעי

את המסע המופלא שלי עם Forever התחלתי לפני יותר משנתיים עם הצורך בעוד הכנסה קטנה, עוד כלי בעסק האישי שלי.

ממש הרגשתי שאני קופצת אל הלא נודע, מכירים את זה?
כבר מהיום הראשון היה לי מאוד חשוב להיות נוכחת בכל מפגש ואימון. לקבל את האנרגיות המדהימות של קהילת העסק שלנו, ממש משפחה.
אני ממש זוכרת את תהליך ההתפכחות בכל אימון ואימון. הבנתי שאם לפניי עשו את הדרך, במה אני שונה. וכן- גם אני יכולה.
ושם עליתי על המסלול למטיבי לכת. מי שראה אותי בתהליך מבין שהדרך היא דרך. אין קיצורים. יש תהליך שכולם צריכים לעבור. והחיים מלאים בסיבות ובתירוצים מוצדקים כביכול, ״למה לא עכשיו״. ״למה לא היום״. אבל היעד היה מאוד ברור לי, והחזון תמיד על הקיר , היומן ומחברת העבודה. זה חלום שהולך איתי תמיד .
אני אממש את עצמי ואני אגשים את החלומות. ושכל כך ברור לנו למה אנחנו נכנסים לתהליך, זה יהיה הכוח שלנו גם ברגעים שהאמוציות עולות ומציפות. גם כשכאן ועכשיו לא רואים תוצאות.

הגעתי לדרגת המנהל רק בניסיון השלישי. בתחילת התהליך תיכננתי עם אפרת ויצמן את הדרך למנהל, והמטרה היתה ברורה, אך כל פעם שהדרך לא צלחה , עצרתי נסיתי להבין מה לא עשיתי נכון מה אפשר לשפר . “איפה טעיתי?”. אני מאמינה שיש כמה כאלה סביבי, ששואלים מה הם עושים לא נכון. אני אגלה לכם סוד . אין לא נכון.
האימון של אדמונד ראמוס ממש חידד לי את העניין- אם הצבתם לעצמכם יעד, פרקו אותו ליעדים יומיים ובכל סוף יום בדקו שצלחתם אותו. בשבילי זה היה ממש נקודת שינוי בתפיסה.
וזה המקום לחזור ולהדגיש את חשיבותם של האימונים.

יש לי צוות מדהים שלכל אחד יש חלום שונה, וזה ממש שלהם. ואנחנו פה לתת את ה-200% של קשב, תמיכה חברית ומיקצועיות.
אבל מי שאחראי על ההצלחה שלי הוא אך ורק אני , אנחנו בוחרים אם להמשיך לעבוד, לאמן, לתת, להגדיל מכירות ולהגדיל צוות. אף פעם אנחנו לא תולים את ההצלחה שלנו באם הצוות ירצה לעבוד. המושכות להצלחה ולפסגת החלום אך ורק בידיים שלנו.
והכי חשוב לכל אחד יש את הדרך שלו, לכל אחד יש את האופי והבנייה האישית שהוא עובר, הלימוד לנקות את כל הרעשים מסביב גם של אנשים סקפטים במוצרים בעסק, וגם של שותפים לדרך שמבחוץ נראה שהדרך שלהם הרבה יותר קלה. ממליצה לא להאמין, מול כולם ניצבים אתגרים, אבל כשצולחים אותם יש אושר וסיפוק מעצים.

הצמדו לחלום הכי חזק שלכם, שאו עיניים אל האופק ואל היעד.
עשו בכל יום צעד קטן של עשייה ממוקדת. הוקירו תודה לעצמכם, על כך שאתם לא מוותרים. חגגו כל הצלחה קטנה , כן גם מכירה של משחת שיניים זאת הצלחה, כי רק מי שממשיך- הוא ורק הוא בסוף המסע מסתכל אחורה מלומד יותר, בשל יותר, נהנה מההצלחה, נהנה מהאנשים ומהצוות שהוא צירף איתו למסע.

ואז להישיר מבט אל היעד ואל החלום הבא . למקום גבוה יותר. כי באמת מבחינתי בעסק המדהים שלנו. השמיים ממש לא הגבול.
ואני הקטנה שבאמת מאמינה שכל אחד שרוצה ועושה מצליח.

התמידו, התמידו, היו שליחים טובים לצוות שלכם וללקוחות שלכם.
בואו עם הלב, שכן זכינו להיות במקום שנותן להיות ללא ביקורת . קבלת כל אדם כשווה , עזרה הדדית ונתינה אין סופית.

לכל אחת ואחד מאיתנו מאחלת לקחת את מה שנראה היום בלתי ישים, ולומר לעצמך: אני כבר שם. ומה שנותר זה ללמוד רק את הדרך. בהצלחה בדרך שהיא רק שלכם. כי החלום בכף ידכם.

תמונה של אסתי-מרנץ

בימים אלו אני חוגגת יום הולדת שנתיים בחברה. האנשים המדהימים, המוצרים הנפלאים, הסיפוק העצום, כל אלו הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי.
במבט לאחור, לו הייתי נפגשת עם אסתי, המשווקת המתחילה, הייתי שמחה לומר לה שיש אוצר מתוק מדבש בסוף המסלול אליו היא חותרת להגיע! הייתי אומרת לה, שתראה כל קושי, אתגר או ימים עמוסים שבוודאי ילוו אותה, כחלק מפאזל אותו היא צריכה להשלים על מנת להגיע לתמונה השלמה. הייתי אומרת לה, שהמתנה הגדולה ביותר שאתן לה היא, הבנה וחידוד נקודת ה’למה’: מדוע היא ב-Forever? לאן היא חותרת? מה המטרה שלה?
כאשר יהיה לה ברור מה היא רוצה להגשים, בשביל מה היא פועלת ומה המטרה שלה, היא תקבל כוחות ויכולות שמלכתחילה לא חלמה שיש לה אותם.
הייתי אומרת לה שהעבודה ב-Forever תיתן לה מתנות ששוות הרבה מעבר לכסף. יותר ביטחון עצמי, כושר מנהיגות, סדר בהתנהלות ועוד..
הייתי נותנת לה לחוש את הסיפוק הענק וההרגשה המדהימה בקידום משווק מהצוות שלה, להשקיע בו ולראות אותו מתקדם, מצליח ועולה מעלה מעלה.
הייתי אומרת לה, יקרה, המשיכי, המשיכי ובמלוא המרץ, בלי לעצור. המשיכי לתת גז גם אם נראה לך שדברים לא מתקדמים בקצב שבו את רוצה שיתקדמו, כי ב-Forever יותר מכל דבר אחר בחיים – אנחנו תמיד נהיה מופתעים לטובה, גם אם לא תראי את הניצן כאן ועכשיו, לאחר תקופת התמדה כשתסתכלי לאחור תגלי גינה פורחת ויפיפייה, שאת בעצמך עמלת עליה. והפירות יהיו מתוקים, או-הו כמה מתוקים… כגודל ההשקעה ואף הרבה מעבר!
וכמובן שהייתי מאחלת לה הצלחה ענקית ושתמיד תמיד תזכור להסתכל למרחק, שתדמיין את עצמה בעיני רוחה היכן תהיה בעוד חצי שנה, ושנזכה לחגוג איתה בקרוב את הדרגה החדשה.

תמונה של אביגיל-אדלר

מה ההבדל בין אדם חולמני לאדם חולם?

אדם חולמני זה אדם שנמצא בהווה אבל לא מחובר אליו, הוא מפספס רגעים חשובים, את הכאן והעכשיו, את המציאות. והחולמנות מורכבת ממחשבות שעולות, באות וחולפות, תהיות ודמיונות- שאלו דברים חיוביים, אבל השימוש בהם לא מכוון ולכן פוטנציאל המימוש הוא נמוך.
אדם שחולם זה אדם שנמצא בנקודת מציאות עכשווית וחושב על העתיד שלו. הוא שואף להגיע למטרות וליעדים, מתכנן צעדיו, משתמש בדמיון שלו, מי הוא יהיה, איך הוא יראה, מה יהיה לו כשיגיע לשם. וממלא את עצמו בכוחות, כדי שהכאן ועכשיו יתוגבר ועובד בפוקוס מלא ומתקדם אל עבר חלומותיו. ומגשימם!!
בתחילת דרכי עבדתי, מכרתי ובעיקר התאהבתי… אבל עוד לא הייתי במקום החולם.
עם הזמן, כשהבנתי לאן אפשר להגיע ב-Forever התחלתי לחלום… והעבודה שלי השתנתה ללא היכר. יותר פוקוס, תוכנית עבודה מסודרת, התמדה, מאמץ, יציאה מאזור הנוחות, התגברות על מחסומים, בניית אביגיל חדשה…

כיום, ממבט של “מנהלת בכירה”, יש כאן ערך מוסף מעבר לחלומי האישי. ב”ה אני זוכה ללוות את הגשמת החלומות של הצוות שלי, של המנהלות היקרות שלי מרינה ואסתי שזכו להגשים את חלומן והגיעו לדרגת מנהל. וכמובן שהן ממשיכות לחלום, להציב יעדים ומטרות ולעמול להגשמתם. ועבורי זה אושר כפול ומכופל לראות את הגדילה וההגשמה בצוות שלי.
ממבט של מנהלת שמלווה ועובדת צמוד עם הצוות שלי, אני מאמינה בכל אחד ואחת שכולם יכולים להגשים חלומות!!
רק תחלמו- אל תהיו חולמניים.

תמונה של רותי-שטטנר

אני גרה במיתר, אמא לשישה, וסבתא לחבורה מדהימה!
נחשפתי ל-Forever דרך המוצרים וביניהם, משקה האלו ורה שעשה מהפיכה במערכת העיכול שלי!
בעודי רוכשת משקאות מצופיה בן הרוש, היא ציינה שהיא מחפשת אנשים נוספים לצוות שלה, היא לא חשבה עלי…
ואני לא חשבתי שבגילי אתחיל לשווק מוצרים ולנהל עסק. אנשים בגילי יוצאים לפנסיה ומורידים עומס מעצמם, ואני כבר עוסקת במספר תחומים של ייעוץ זוגי ומשפחתי, הנחיית הורים וסדנאות סטיילינג, איך אשלב בין הדברים? ואין לי ״ראש עסקי״…
היו לי את כל הסיבות למה לא להיכנס ל-Forever.
אז מה בכל זאת גרם לי להצטרף?
רציתי הכנסה נוספת והאתגר והסיפוק משכו אותי, אז ברגע שבעלי היקר נרתם לניהול הכספי, הצטרפתי.
כדי להתגבר על החששות שליוו אותי החלטתי להתמקד בחוזקות שלי: אני אוהבת קשר עם אנשים, ואוהבת את המוצרים של Forever. זהו מתכון מוצלח לבניית קבוצת לקוחות קבועים ומרוצים.
לאורך הדרך הייתי נחושה להגיע לאימונים של הקבוצה שלי ולכל פעילות שהחברה מציעה, הרגשתי שכך אני ממלאת את המצברים ומקבלת כוחות להתגבר על הנפילות שהן חלק מהתהליך.
זכיתי בצופיה המדהימה, שהיא חונכת מכוונת מטרה שלא ויתרה לי והאמינה בכוחות שלי, ובהדרכתה התחלתי לצרף משווקים ולשכפל את מה שלמדתי. יש לי קבוצת משווקים נהדרת שזה הרגע להודות להם כי בלעדיכם לא הייתי מגיעה ליעד!
אני מזדהה עם הגישה החיובית של החברה, הדגש על ההתלהבות, האור בעיניים, אהבת האדם וההזדמנות שניתנת לכל אחד ואחד להקים עסק מצליח אם רק ירצה!
עצה למשווקים שמכוונים ליעד: אמצו גישה חיובית, הציבו מטרה והאמינו בכוחות שלכם להגיע אליה, היו נחושים להגיע לאימונים, תפעלו!

בשנים הקרובות אני רוצה להגדיל את הצוות שלי, לעמוד בתמריצים ולהגיע למנהלת בכירה.

תמונה של נעמי-נעמת

שאני אהיה מנהלת? …היתכן? כך חשבתי בתחילת דרכי כשרק נכנסתי ועיניי נשואות אל המנהלות הפעילות, המלוות, המדריכות ושנותנות הכל כדי שנצליח בקבוצה שלנו!
בתחילת דרכי השאלות והחששות ליוו כל צעד בעשייה: זה בשבילי? למה נכנסתי? איך אציע מוצרים? אני הרי לא אשת מכירות…ואיך אתקשר ואציע לאנשים כשאני כ”כ חדשה בעסק? מי יקשיב לי ומי ירצה להצטרף לקבוצה שעוד אין לי?
אני בטוחה שכל מי שקורא שורות אלו מבין ומזדהה עם תחושותי.
גם אני בתחילת דרכי קיבלתי, באותו אופן שבו אני מבטיחה לכל מי שמצטרף: ליווי אישי, מחבק ומעצים- את הליווי וההדרכה שקיבלתי שכפלתי. ליווי מעולה עם זמינות של כמעט…24/6.
כשבקבוצתך יש אנשים שעובדים עם ערכים של יושרה, עזרה לזולת ורצון להשקיע במשווק עד ההצלחה- זהו סוד ההצלחה!!
דבר נוסף שעזר לי להתגבר על החששות היא ההבנה והחידוד של “הלמה”.
למה אני ב-Forever? מה חסר לי? מה זה יתן לי חוץ מהכנסה נוספת?
הדרך נעשתה ברורה כשהגעתי ל”למה” שלי: הרצון לסייע ולהועיל במקומות שהרפואה הקונבנציונאלית לא תמיד נותנת מענה שלם, לעזור לאנשים להתפרנס בכבוד להפיץ את בשורת האלו ורה המיוחדת של Forever.
האם חשבתם שזהו? שדרכי סלולה? יש קשיים! יש התמודדות! יש הרבה אנשים שאומרים לא ! לא בשבילי. לא מתאים לי! להשבר? להתייאש? זו הברירה הקלה.
נחישות זהו סוד המשחק! הדרך למנהל היא “רכבת ההרים”- למרות הקושי, יש את ההנאה בדרך מקבוצה תומכת, כשעוד אחד שמצטרף, ומהידיעה שכל סירוב מקרב את המצטרף הבא.
ברגע שמציבים יעד עומדים בו. בנעימות ובנחישות ללוות את הצוות שלך, לתכנן סדר יום, להקדיש זמן מוגדר לליווי, זמן מוגדר לצירופים ולא לשכוח: ללמוד, להחכים ולהכיר לעומק עוד מוצר ועוד דרכי צירוף. לכל מי שרוצה להשיג את היעד ולהיות מנהל, אני אומרת בפה מלא שזה אפשרי. קבלו החלטה כתבו אותה מול עינכם, ושבו להכין תוכנית עבודה. בדקו בכל יום אם הגעתם אל היעד, ומה עליכם לעשות כדי להשלים פער או לכבוש את היעד הבא. אל תתביישו לבכות, להתפלל לבורא עולם, להודות לו גם אם קשה, כי יש אור בקצה המנהרה. בעזרת ה’ יתברך ורק בזכותו הגעתי ליעד, ואני בטוחה שימשיך ללוות אותי ליעד הבא וב”ה בעוד 5 שנים אעמוד על במה זו עם קבוצת מנהלים דור ראשון. אמן.

תמונה של נעמי-נעמת

היכרותי עם Forever כלקוחה הייתה לפני שבע שנים, והשנה הצטרפתי כמשווקת. אני מחנכת ואמא במשרה מלאה, כך שהרבה זמן לא היה לי על מנת להשקיע במכירות ובקידום שלי. התחלתי לחלום ולבצע. בדרך היו תשובות שליליות וספקות של האנשים הכי קרובים שעייפו וגרמו לי לחשוב האם זה באמת נכון לי. מנגד חשתי שאני לא רוצה לוותר לעצמי, כי ראיתי אנשים שהצליחו ועברו כברת דרך לא פחות מאתגרת משלי. ההצלחות של האחרים והתמיכה של ההחונכת שלי הם שהעצימו את הנחישות שלי להמשיך ולחתור אל היעד על מנת להתחיל לראות את החלומות הולכים ומתקרבים. אני רואה את עצמי בעוד חמש שנים כמנהלת בכירה בדרך ל”נוסקת”, ויודעת שזה לא יגיע ללא עבודה עקבית שלי. אני ממשיכה לדרוש מעצמי ולא להיבהל מאחרים, ומזכירה לעצמי שבסופו של דבר הם המפסידים ואני רק מציעה “מתנה” שהיא – להצטרף אליי ל-Forever.  הטיפ שלי הוא להביט קדימה ולא לפחד לחלום, וביומיום, להתעסק בפעולות הקטנות שיביאו להצלחה הגדולה שהיא לא רחוקה!

תמונה של איילת-אוחיון

נחישות. זו תכונה שאני לומדת לחזק כדי להיצמד למטרות שלי. אני אוהבת מאוד את המודל העסקי והערכים של Forever, ויש לי שמחה גדולה לחלוק את זה עם כל מי שאפשר.
הנחישות שאני מיישמת היא בהיצמדות לתוכנית שהחונכת מטווה לי. יש ימים שצריך להתאמץ כדי להתגבר על מחסומים אישיים אבל אני בטוחה בבחירה שלי להיות ב- Forever ורואה בזה צעד מאד משמעותי בחיי.
אני רוצה למצוא את עצמי בעוד חמש שנים מוקפת באנשים רציניים שבחרו גם הם באופציה הזאת לחיים.
הטיפ שלי: היה נכון להשתנות ואל תתן למכשולים או אנשים לעצור אותך.

שמי הוא אסאלה אבו ג׳עפר ואני אם לשני ילדים. שמעתי על Forever דרך אינסטגרם, והתחלתי להתענין איך לעבוד בלי לעזוב את הבית ואת הילדים. התקשרתי וביקשתי להצטרף. ב-Forever לימדו אותי איך ומה לעשות מול הלקוחות. אני עוזרת מכל הלב לרבים שזקוקים לעזרתי, עם הרבה סבלנות, מעבירה את המסר של Forever . אני שמחה על כל אלה שהצטרפו דרכי וגם שמחה שהעבודה הזאת נתנה לי חלום, כוח ורצון להתקדם בנחישות עוד ועוד. תודה רבה לכל אלו שנתנו את ההזדמנות להצליח.

תמונה של נחום ומור זהר

 

 

 

 

אנו מתרגשים מעליית הדרגה, בה אנו רואים השגת יעד ראשון ב-Forever, ומאמינים שנכבוש יעדים נוספים בחברה. כולנו ודאי יודעים שכדי להתקדם ב-Forever צריך דרך, והדרך צריכה להיות מאוד ברורה, פשוטה ועקבית. אנו מאמינים בהצבת מטרות ברורות ויעדים גדולים לטווח הרחוק, שאותם נפרוט למטרות לטווח הכי קרוב שאפשר, עד לרמה היומיומית, כך שבעצם אנו יודעים מהם המשימות שלנו בכל יום ויום וממוקדים בכך. וכאשר הפעולות הקטנות היומיומיות נעשות ומתבצעות באופן ממוקד, שיטתי ועקבי, הן בסופו של דבר הופכות לחלום אחד גדול שמתגשם.
אנחנו בדרך לדרגה הבאה וישנם המון מכשולים וירידות בעסק, וכתוצאה מכך גם במצב הרוח. החוכמה היא לא לכבות את האש, לא להפסיק לעבוד, ולא להישאב לשליליות, אלא לחשוב בצורה חיובית ולהבין שכל מכשול בדרך, בסופו של דבר מקדם אותנו לעבר המטרה, גם אם אנחנו לא רואים זאת באופן מיידי. וכמו שתמיד אנחנו אומרים: “לעולם אל תפסיקו לחלום, ולחלום בגדול, כי ב-Forever חלומות מתגשמים”

תמונה של דבורה כהן

 

 

 

 

כאשר ברור לך החזון של החברה והערכים שהיא מקנה אז אין שאלה למה Forever! לצד המוצרים המדהימים ישנה תוכנית מיוחדת הנותנת מרחב למשווק באופן אישי אך גם למשווקים שלך, כל אחד יכול להתפתח ולגדול כל זמן שדבקים במטרה, וגם להאמין בעצמך, לעבוד כצוות, לצמוח ולהצמיח.
לתת ולקבל – התנועה היא כל הזמן דו כוונית עד שלעיתים אינך יודע מי מקבל יותר? החונך או המשווק. אין ספק שמכאן הדרך למנהל ברורה לי מתמיד, וזהו רק שלב ראשון. אני נושאת את עיניי גבוה לנסוק ולהמריא כי השמיים הם הגבול והכל מתוך בחירה. וכל העבודה נעשית בזמנים גמישים בשילוב של הנאה מסדר יום חופשי אך מלא בעשייה. תודה לבורא עולם שגלגל אותי לתוך החברה הזו.

ל-Forever הגעתי במקרה, אבל אין כזה דבר מקרה…  גיליתי מקום יציב עם אפשרות הכנסה מדהימה, שיכולה להשתלב לי בחיים בפשטות בלי לפגוע במסגרות אחרות. גיליתי מקום עם תמיכה מלאה, בכל רגע נתון, ואמת שמנחה כל אחד פה בדרכו.
אני רוצה להגיע לפחות לדרגת מנהל, על מנת להצליח להגשים את החלומות שלי ושל משפחתי. אני רואה את התכנית העסקית כאפשרית לביצוע. בזכות השכפול שלי, התוצאות גדלות, ולאט לאט נרקם משהו משמעותי וגדול.  בעיניי, הדרך הנכונה להתקדמות היא התמדה ומתן אמון בתכנית השיווקית, וכמובן בעצמי ובמוצרים! השילוב הזה הוא שילוב מנצח!!

אני מתחברת לתכנית השיווקית של Forever, עבודת הצוות והליווי שקיימים אצלנו נותנת לי כוח ותמיכה שמאפשרים לי לצמוח ולהתקדם. המטרה שלי היא לתחזק את העסק שלי בצורה נכונה ויסודית, לטפח ולהגדיל את הצוות שלי. להמשיך את הקשר שקיים עם לקוחות קיימים ובע”ה להגדיל את המאגר. אני חושבת שהדרך הנכונה להתקדם ב- Forever היא בשילוב בין חזון יציב ובין עקביות בלתי מתפשרת. החיבור לחזון מזכיר לי כל הזמן מה המטרה שלי, לשם כך אני עובדת עם החונכת שלי על מימוש החזון דרך פעולות יומיומיות, שמקדמות אותי למטרה .
אני רואה שהחשיבה החיובית שלי מאוד משמעותית בתהליך. הראייה שדברים באמת יכולים לקרות, ושהשמים הם הגבול. החשיבה החיובית לצד הפעולות בשטח סוללים לי את הדרך, ונותנים הרבה כוח וחיות לתהליך. במיוחד כשיש תוצאות, ב”ה.

תמונה של חן נוריאלי

החיבור בין Forever לביתי אומנם נוצר באופן מאוד הדרגתי, אבל מהרגע שראיתי את ההשפעה של המוצרים עלי ועל הקרובים שלי פשוט התאהבתי.
המוצרים של Forever מלווים אותי מהרגע שאני קמה בבוקר ועד הרגע שאני הולכת לישון.
מוצרים כמו הג’ל לצחצוח שיניים, הדאודורנט, הג’ל לשתייה בכל בוקר,ויטמינים לילדים ועד משטר טיפוח עור הפנים והגוף שהם רק חלק מכל הטוב שזכיתי להכיר וליהנות במהלך היום.
גם בקרב המשפחה המורחבת Forever מככבת ובמיוחד ההזדמנות העיסקית שנפלה בחלקי ונותנת לי את האפשרות להכיר, לגלות את עצמי ולהבין שחלומות נועדו להגשמה.

אתם מוזמנים לבוא אלי הביתה ולגלות על השולחן בכניסה פרחים מדהימים שקיבלתי מ- Forever לכבוד עלייתי בדרגה. בעלי אירגן אותם בחשיבות באגרטל.
כשאני מהרהרת בשאלה – מה עזר לך להיות ראש צוות, עולים לי מספר דברים שאותם אני רוצה לחלוק איתכם:
ראשית – תאמינו במה שאתם עושים, בכל העסק המדהים הזה.
וכשתאמינו, כל הסובבים ירצו לשתף אתכם פעולה ולעזור לכם להצליח!
שנית – למדו לעשות ברוגע 4CC – כי זה כל העסק. כשלומדים לעשות 4CC ומחליטים לעשות אותם, מגלים כוחות חדשים, רצון ובס”ד הצלחה.

תמונה של סוזי-גלר

Forever בשבילי היא קודם כל דרך חיים, דרך מיוחדת, מאתגרת ואחרי שנים רבות של היכרות עם החברה, זו דרך שיכולה להפוך עולמות, במובן הבריאותי והעסקי של המילה. זו דרך שיכולה להגשים חלומות, להצמיח הזדמנויות לשיפור ולשינוי; זו דרך  לעזור לזולת וגם לעצמי. Forever זו למידה, למידה על היכולות שלי להתקשר עם הסביבה הקרובה והרחוקה; Forever זה לזהות, להכיר, להבין ולפתח קשרים מדהימים עם אנשים מכל הסוגים; Forever זו למידה על מוצרים נפלאים, זו למידה על הצרכים שיש באחרים, זו למידה על עבודת צוות, על ביחד, על מיצוי פוטנציאל, על יושרה ועל כבוד לזולת. Forever זו השראה, זו הנאה, זה סיפוק אישי וכללי; Forever בשבילי זה לא רק מוצרי בריאות המבוססים על הצמח האלו ורה, Forever בשבילי זה לא רק אפשרות להתפרנס…
Forever בשבילי,  זו הדרך שלי!

תמונה של אביגיל-אדלר

המסע שלי ב Forever החל לפני כשנתיים וחצי. הגעתי לדרגת ראש צוות לפני כשנה וחצי ומאז ההתקדמות היתה בקצב איטי – אך מבורך, לאט ובטוח. וזה מה שהתאים לי באותה התקופה. בתחילת השנה החלטתי לעבוד באופן ממוקד, עם הרבה מוטיבציה לעבוד בהתמדה. ההחלטה להתחיל תהליך זה היתה בדיוק בזמן שבו התחלנו להוסיף בתפילה את המילים: “משיב הרוח ומוריד הגשם”, אשר עבורי היה בדבר חיבור חזק למילים היומיומיות ולמשמעות, שאתמלא ברוח, בתשוקה, בשמחה בעשייה שלי וכך יבוא הגשם, ותבוא הברכה וכן ההגשמה העצמית שלי. העבודה עם הצוות מדהימה, להיות במקום שעוזר לאחרים לקדם את העסק שלהם להצלחה, לעזור ללקוחות עם המוצרים המדהימים זו זכות ענקית. וזכיתי גם בעוד ברכה, ילדתי את ביתי החמישית והמתוקה. כחודש וחצי לאחר הלידה הגעתי ב”ה לדרגת “ראש צוות בכיר”. זכיתי לגשם ולהגשמה… הברכה המשיכה וזכיתי גם ברמה שלוש בתמריץ אילת. למדתי שמיקוד והתמדה מביאים לתוצאות. הצבת מטרות ויעדים הינם כלי בסיסי להתקדמות, ולשם אני שואפת להגיע יחד עם הצוות שלי, ולהמשיך עם הרבה רוח ושמחה לדרגה הבאה.

תמונה של מוריה-גרוסמן

ב-Forever גיליתי עולם מוצרים נפלא יחד עם מודל התפתחותי ואישי שהצמיח אותי באפיקים שונים במקביל לעבודתי כשכירה ולצד העסק המוזיקלי שלי. ב-Forever נוכחתי לדעת שכל אחד יכול וכל אחת יכולה .

תמונה של רבקה-פיק-לנדסמן

Forever בשבילי היא מסע בה נפתחות דלתות לחיים חדשים לאפשרויות חלומיות, הדרך מבחינתי היתה מסע מדהים בהתפתחות אישית. עבורי מדובר במסע מדהים של השגחה פרטית של הקדוש ברוך הוא. אני אומנית ולפני חמש שנים הצגתי תערוכה בתיאטרון ירושלים, התביישתי לדבר בפני קהל האורחים ונראיתי שפופה וחסרת ביטחון, והנוכחים במקום לא הבינו מדוע אני לא עומדת זקופת קומה. היום אני עדיין מתרגשת לפני קהל אך עומדת זקופה עם בטחון עצמי וחיוך גדול. Forever היתה מראה מגדלת להבנת חיי. במסע התוודעתי לרעיונות עסקיים שנמנעתי מהם וברוך השם, הגיע הזמן להכיל אותם. לכל אדם המסע שונה, אך המשותף לכל מסע הוא העליות והירידות כי רק הקושי הוא זה שמחשל ומלמד, וזה שמצליח להגיע ליעד הוא זה שקם יותר מהפעמים בהם נפל. לסיום אשמח להודות לחונכות המדהימות שלי, לחברותי למסע ולקבוצה המדהימה שהצטרפה אליי- קשר שהפך לחברות ולמקור הנאה והשראה.

תמונה של אסתי-מרנץ

תמיד חלמתי על עשייה, תחום שאוכל לנהל בו, להיות עצמאית, לגדול ולהצליח להביא את היכולות, שהקב”ה ברך אותי בהן, למימוש. עבדתי ועודני עובדת בחינוך ובתחומים נוספים. תמיד נהניתי אבל הרגשתי שזה לא זה. לפני 4 חודשים, בהשגחה פרטית, הכרתי דרך החונכת שלי, אביגיל אדלר, שאין כמותה ואת חברת Forever המדהימה, שפשוט מממשת לי את החלום! מוצרים מדהימים ואיכותיים שכייף וגאווה לשווק אותם, עבודה ניהולית, עבודה מהבית ומאידך עבודה עם הרבה אנשים, בכייף ובהנאה. ב”ה לאחר מאמצים של חודשיים עמוסים הצלחתי להגיע לדרגת ראש צוות. זכיתי להשתתף בכנס באילת, לראות הרבה אנשים סביבי, שהתחילו בדיוק כמוני והגיעו רחוק. זה דחף אותי ונתן הרבה כח רצון והבנה שאם רק רוצים ומתמידים השמיים הם הגבול. צריך רק להחליט שאנחנו רוצים בהצלחה הזו ומאמינים בחברה ובמוצרים, ולזכור שכולם עברו את אותם קשיים והכל רק עניין של תהליך. החשיבה צריכה להיות שאנחנו נגיע לכל דרגה שנירצה, השאלה איזה תהליך נעבור וכמה זמן זה ידרש מאיתנו. כשנראה את המטרה נגיע לשם בעז”ה.

תמונה של הדיל-אבו-יונס

הצטרפתי למשפחה המקסימה של Forever בדצמבר 2017 אחרי מפגש עסקי עם חברה, אשר חשפה אותי לעולם חדש של עבודה מאתגרת וחדשה עבורי. אני מאוד מעריכה את הליווי, הלמידה והתמיכה של הדס וזמירה. אני תמיד בתהליך של למידה עצמית, לצד ההרצאות והכנסים שחשובים לי, אשר מלמדים ונותנים דחיפה והבנה וכוח להמשיך. הביטחון שלי נובע גם מהמוצרים שנמכרים ומוכיחים את עצמם. תודה רבה על ההזדמנות. זאת הזדמנות לחבק עוד ועוד משווקים שיכירו את העולם החדש והקסום של Forever.

תמונה של אשרית-אטקינס

אני מורה בשבתון. אני מרגישה שForever מאתגרת אותי ומלמדת אותי לעסוק בתחום שכלל לא חשבתי שיעניין אותי. אני כל הזמן בהתקדמות ובצמיחה בזכות האימונים והכנסים ממלאי המוטיבציה.
הכנס באילת היה לי מאוד משמעותי, והוא לימד אותי איך חשובה ההתמדה גם כשלא רואים תוצאות מידיות, ושרק המתמידים יצליחו בעז”ה.
אני שמחה להיות חלק מחברה שעוזרת לכל-כך הרבה אנשים להרגיש ולהיראות טוב. העיסוק במוצרים המעולים שלנו מביא לי סיפוק רב, ובאמת שאין כמו לקבל הודעות מלקוחות מרוצים. עבודת הצוות חשובה ביותר בForever ובאמת תודה רבה לכל המלוות המדהימות שלי ולמשווקות שלי שבלעדיהן לא הייתי פה.
ונסיים בעוד טיפ מאילת-  אם אתם מרגישים ונראים טוב יותר שתפו את כולם למה 🙂 אני עושה את זה וזה ממש מכה גלים…

תמונה של דניאלה-ברנדווין

אחד הדברים היפים בעסק שלי ב-Forever הוא היכולת לעזור. בכל פעם שמישהו מספר על בעיה כלשהי, אני מרגישה שיש לי בידיים משהו מדהים שיכול לעזור ולשנות לאנשים את החיים.
לפני כ-9 חודשים התחלתי מסע שבו אני גדלה ופורחת בכל יום. להתקדם בעסק דורש לשנות גישה, להתרכז, להתחייב, לצאת מהמקום הנוח ולהאמין שאנחנו יכולים להגיע יותר רחוק ממה שחולמים. Forever נותנת את הכלים להצלחה. ההחלטה בידינו. לפעמים לא פשוט, אבל הדברים הגדולים והשווים בחיים דורשים מאמצים גדולים.
Forever זאת משפחה ענקית והבנתי את זה במיוחד בכנס באילת. אין מילים כדי לתאר מה שהיה שם! לשמוע את מה שאנשים כמו ג’מה איסדון וג’יין ליץ אמרו שם, עורר בי השראה ענקית והתרגשות אדירה.
להגיע לדרגת ראש צוות בשבילי זה ניצחון, שלי ושל החונכות שלי (סוזי וזמירה היקרות) שלא מוותרות לי, שתמיד לצידי כדי לעזור לי להתמודד עם החששות והקשיים ולעזור לי לגדול.
Forever זה המוצרים, זה ההזדמנות להתפתחות עסקית ואישית, זה דרך להגשמת חלומות.

תמונה של יואלה-בר-טל

אני מעצבת פנים שעובדת ומצליחה מאוד. מאז שאחותי זמירה צרפה אותי ל-Forever, אני מוצפת. במה? במידע, בהדרכות, בטכניקות עבודה ובטכניקות שיווק. למדתי וגיליתי עולם מלא במידע שיווקי שלא ידעתי עליו קודם. בהדרכות של זמירה למדתי איך לעבוד נכון ב-Forever. איך להגיע ללקוחות חדשים או פוטנציאליים, מה אומרים ומה לא אומרים, מה עושים ומה לא עושים, איך מגייסים, בקיצור, כל מה שצריך כדי להצליח בעסק. זמירה מלמדת מהי האחריות שלנו. קודם כל כלפי העסק שלנו, ובמיוחד כלפי המשווקים שגייסנו, ואיך אנחנו יכולים להיות בעתיד מאמנים שיצעידו גם אחרים להישגים, ואני פשוט עוקבת ופועלת לפי השיטה.
אני מודה על כך שבזכות Forever ניתנה לי האפשרות להכיר את אחותי גם מההיבט של הקריירה, וכמובן תודה לך אחותי על העולם החדש שפתחת בפניי. באתי להצליח ויחד עם בעלי היעד שאנחנו שואפים אליו זה לצעוד עם זמירה יד ביד עד למנהל נוסק ומעבר.

תמונת פנים של קטי בן דוד

כשנכנסתי ל-Forever גיליתי לראשונה את המוצרים הנפלאים, בזה אחר זה, את החונכת הנפלאה שלי ענת הירש, ואז גיליתי את הפעילות שמעצבת את החברה.
הדרך להתקדמות קסמה לי בשל היותה רוויה בהנאה ואתגרים כאחד. ההחלטה הראשונית והחשובה ביותר היתה ליהנות מהדרך. לכן התחלתי להתמכר לעשיה הזו, והעסק החל לרקום עור וגידים ולהתפתח למקומות שלא צפיתי, ולהביא אותי להתנסויות מדהימות שלא תכננתי.
זה היה כמו כניסה למעין “משחק” מהנה ומרתק. המטרה שהובילה אותי לקבלת הדרגה הראשונה היתה הרצון להתקדם ב”משחק” של Forever. מרגע הצטרפותי למדתי היטב את הערכים של החברה, ואת הדרך בה מגלמים את דרכי הפעולה וההתקדמות בחברה. בניתי תוכנית עבודה, כשבדרך תורמת לאנשים הקרובים אלי. התרומה היא הן במוצרים המעולים שמשדרגים את איכות החיים של האנשים שסביבי והן בשיטת ההשתלבות בחברת Forever שיוצרת תהליך התפתחותי מהנה המשולב בעשייה, התמודדות, למידה והסקת מסקנות.
בשנת 2018 הייתי רוצה להמשיך להתקדם, ולקדם גם את האנשים שסביבי, לפתוח את הפתח לאנשים נוספים, ולהכיר לכמה שיותר את המוצרים הנפלאים ש-Forever מציעה.
החזון שמלווה את עבודתי הוא עבודה בהרמוניה ובהנאה, גם בחלקים המורכבים של העסק. עבודה תוך הבנה, קבלה והתקדמות.
הטיפ שלי להצלחה בעבודה כמו בכל תחום אחר, הוא פיתוח יכולת התבוננות רחבה על הסיטואציה הנתונה, ובחינת אפיק הפעולה לקידום היעד שנקבע. לא להפסיק לעשות מאמץ לתרום לסביבה באמצעות המוצרים הנפלאים, ולשתף בדרך המהנה.

תמונת פנים של טלאור זיסמן

הצלחה בשבילי זה להקשיב לקול הפנימי שיודע מה נכון ואמיתי ולסנן את כל ה”רעשים” שמפריעים בדרך.
מאז ההצטרפות שלי ל-Forever אני,כמו הרבה מאתנו המשווקים, נפגשת עם פחדים, חששות בושה, עומס או סתם חוסר מוטיבציה להניע את העסק, אבל בכל פעם שבחרתי להקשיב לקול הפנימי שלי שיודע עד כמה העסק הזה הוא טוב עבורי, ועד כמה אני מאמינה במוצרים – הצלחתי. החוכמה היא לדעתי להתרכז בידיעות הללו ולראות את ההצלחות שבדרך גם אם הן קטנות, ולשמוח בהן.
דבר נוסף שעוזר ומשפיע על ההתקדמות שלי בעסק הוא המחוייבות כלפי המשווקים בקבוצה שלי.
הידיעה שיש איתי משווקים שרואים בעסק הזה הזדמנות לשינוי בחייהם, נוטעת בי כוח לעזור להם לממש את החלום. בזכותם גם דובקת בי ההתלהבות להמשיך ולהשקיע.

תמונת פנים של רעות מלכה לוי

הצטרפתי ל-Forever לפני כמעט שנה, נשואה ב”ה, עם תינוק קטן ועובדת משרה מלאה בעבודה אחרת, אבל מה ש״הדליק״ אותי זה שאפשר להגשים פה חלומות גדולים! ויותר מזה, זו האפשרות לעבוד מהבית -יחד עם הבעל.
אני שמחה על עליית הדרגה לראש צוות, כי אני יודעת שעכשיו אני יכולה לשכפל את העבודה שלי. יש איתי צוות.
המטרה שלי היא לעלות לדרגת מנהל ולהביא הביתה הכנסה גדולה שתאפשר לנו רווחה כלכלית.
הטיפ שלי – עשו הרבה צעדים קטנים כי זו הדרך להצלחה גדולה. ועוד טיפ קטן, הסתכלו רחוק, 20 שנה קדימה, אני אוכל לתת בע״ה כסף בשפע לילדי, לי זה נותן כח. הרבה כח!!

תמונה של אורה-טובי

אני גרה ביצהר, נשואה לעזרי טובי ואמא לחמישה ילדים נפלאים.
כבר כמעט שנתיים שאני ב-Forever ולפני 4 חודשים הגעתי לדרגת מנהלת עם 30 שותפות מקסימות שצומחות יחד איתי.
משתפת אתכן בשמחה בתהליך הצמיחה. ברגעי הטוב וגם בקושי.
הדרך שלי לניצחון התחילה ב-2015, עוד לפני שהצטרפתי ל-Forever’, והיא התחילה בתוכי!
בראש השנה באותה שנה החלטתי “לשים על השולחן” את הרצון והצורך שלי בשפע, ואם לומר בבהירות יותר – הבקשה לכ-ס-ף שיהיה נוכח בחיינו ויאפשר להגשים את כל כיסופנו.
כדי להמחיש את אמירתנו, קנינו משחק מונופול ופיזרנו שטרות צבעוניים ומטבעות שוקולד על הצלחות ועל השולחן. מבחינתי, זו היתה אמירה עצומה. להיות כ”כ ישיר וחומרי זה בטח לא ‘פוליטלי-קורקט’ בעולם הדתי שאליו אני שייכת. אבל ידעתי שזה נקי ועמוק – ולא התנצלתי על כך.
זמן קצר לאחר מכן חגגתי יום הולדת 40. ואני שהייתי ׳תקועה׳ מנטלית בגיל 16 – הייתי בשוק!
שנים שהסתדרתי, זרמתי ובעיקר התחבאתי מציפורני העולם – המבוגר, האחראי, הסמכותי ובעיקר העייף, אבל מאותה רוח שנשבה בי בראש השנה החלטתי לקחת את המושכות לידי ולהפסיק לתת לחיים, לאירועים ולמציאות להוביל.
חודש אחרי, בחודש כסלו, קיבלתי טלפון. אני זוכרת אותו היטב – הוא הביא איתו רוח חדשה ורעננה לחיי.
חברה שלא שוחחתי איתה 20 שנה פתחה בפניי בנעימות ובהקשבה אפשרות חדשה. אני זוכרת פרפרי התרגשות. בסיום השיחה הרגשתי – בינגו! זהו הפתח למעוף. ההזדמנות שחיכיתי לה להשתמש ביכולות שלי, ולגלות מקומות מחוץ לקופסה, לצאת ממרוץ העכברים המטורף שכולם מתרוצצים בו. היו גם, כמובן, שאלות וחששות, והליכה אחורה, קדימה, אבל הייתה בי בהירות שאני הולכת על זה. שאני הולכת להצליח – ובגדול! לראשונה ההצלחה לא היתה עבורי תוצאה אלא החלטה! החלטה להצליח!
הכנסתי את המוצרים לביתי – פתחתי, מרחתי, שתיתי.. הלכתי על זה! וזה גם האיר פניו בחזרה אלי.
היו כאלה שעיקמו אף. לא נבהלתי. החלטתי להעצים חוויות טובות ומשפטים מחזקים, כי היה ברור לי שאני רוצה לנצח, להצליח.
חלק נכבד בהצלחה שלי היה הליווי המדהים יד ביד שזכיתי לו מהחונכת שלי, אפרת וייצמן ומשפחת נסיקה העוטפת בחום- בלעדיהם הייתי הולכת לאיבוד .
אחת המתנות הגדולות שקיבלתי בדרך שלי ב- Forever היא ההבנה שעם עלה אלו ורה קטן ורב עוצמה, אני מנצחת על תזמורת פנימית וחיצונית של קולות. חלקם מחלישים, מעייפים, מייאשים, אבל רובם מעצימים, מצמיחים ומחזקים. למדתי לתת מקום לכולם. לא להיבהל ולא להתנצל. לקבל גם את הפחדים והבושה, לספר להם סיפורי הצלחה, לצייר להם את החלום. להפוך את הכל למנגינה – ובעיקר להמשיך ללכת.
כי את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק – Forever.

תמונה של שלי-דניאל

כבר למעלה מעשור שאני מכירה את המוצרים של Forever ולאחרונה, החלטתי לפעול ולהתחיל לבנות עסק עם Forever. מרגע התחלת הפעילות הגעתי לדרגת מנהל תוך שלושה חודשים. עבורי, מדובר בתחושת ניצחון: להגיע לדרגת מנהל במהירות המרבית בעסק יציב.
זמירה מרון, החונכת שלי, איתגרה אותי והציבה לי יעדים ברורים ומתוזמנים – ליצור לקוחות ולהתקדם בדרגות מעסק שבנוי על לקוחות משתמשים תוך פרק זמן קצר. הפרס היה – הצטרפות אליה להפלגה לכנס ה-Eagle Manager.
לא באמת ידעתי מה משמעות ההשתתפות ב-EMR אבל, אני אוהבת לטייל בחו”ל ולנגד עיניי עמדה חוויית ההפלגה. החלטתי לעמוד ביעד ולהגיע לזה במהירות. באופיי אני אישה משימתית, וכך הגעתי ליעד הרבה יותר מהר מהתאריך שהוקצב לי.
נכון להיום ניצחון עפ”י תפיסתי הוא לעבוד לפי השיטה המנצחת של החברה, בשמחה ובאהבת העסק והמוצרים .
למזלי הרב זמירה מרון מזהה אצלי את הרעב והרצון להצלחה ומקנה לי את הכלים הנכונים להגיע רחוק, ואת זה אני מלמדת את השותפים המדהימים שלי לעסק, שהולכים איתי בדרך להצלחה ובמסע המרתק עם Forever.
השנה עמדתי ביעד אתגר אנגליה, צברתי חוויות ותובנות גם משם. האימון בווריק פתח לי צוהר והבנה לשאוף גבוה ולהגיע גבוה. דיאנה פייג’ שהעבירה לנו את הסיפור האישי שלה בהתרגשות ובדמעות, חיזקה בי את התובנה שמי שעובד לפי מעגל ההצלחה של Forever וקובע לעצמו יעדים יגיע רחוק. בהצלחה לכולם .

תמונה של ורד-בלישה

ג’ינג’ית זה אופי! מי משיג שלוש דרגות בפחות מחודשיים? אני עשיתי את זה ובגדול, וזו בהחלט תחושת ניצחון!
הרגשתי צמאה למשהו חדש ומרענן, וכשנחשפתי ל- Forever והכרתי את המוצרים הנפלאים, ידעתי בדיוק מה אני רוצה וכיוונתי גבוה.
עבדתי קשה – לא ראיתי בעיניים, לא עצרתי בעצור ורק מכרתי עוד ועוד בתשוקה ובאהבה, העיניים שלי נצצו בכל מקום בו סיפרתי בגאווה אודות חברת Forever המשווקת מוצרי אלו ורה, בזכות היושרה והאמינות בהם סיפרתי לכולם מכרתי בקצב מסחרר והמחמאות לא איחרו להגיע… והיום, כשאני מרגישה “ותיקה”- רק חמישה חודשים בחברה, אנשים זרים מגיעים ושואלים אותי: “את ורד בלישה?”, ומחמיאים בלי סוף, ובהחלט כיף לשמוע את זה ולקצור מחמאות.
אז בשבילי השמיים הם הגבול, אני שואפת לפרוץ גבולות ולהגיע רחוק…
יחד עם צוות קטן ומוצלח שבניתי , ובראשו גיסתי האהובה ליז ברבי, הצלחנו למנף את עצמנו ולהצליח בגדול!
אני בהחלט ממליצה לכולם להעז, לחלום ולממש, אין לי ספק שתצליחו!

תמונה של טלאור-זוסמן

ניצחון בשבילי זה להצליח להקשיב לקול הפנימי שיודע מה נכון ומה אמיתי ולסנן את כל ה”רעשים” שמפריעים בדרך.
מאז הצטרפותי ל- Forever אני, כמו הרבה מאתנו המשווקים, נפגשת עם פחדים, חששות, בושה, עומס או סתם חוסר מוטיבציה להניע את העסק. אבל בכל פעם שבחרתי להקשיב לקול הפנימי שלי שמזכיר לי עד כמה העסק הזה הוא טוב עבורי ועד כמה אני מאמינה במוצרים -הצלחתי. החוכמה היא לדעתי להתרכז בידע הפנימי הזה, ולראות את ההצלחות שבדרך גם אם הן קטנות, ולשמוח בהן. דבר נוסף שעוזר ומשפיע על ההתקדמות שלי בעסק הוא המחוייבות כלפי השותפים העסקיים שלי. הידיעה שיש איתי משווקים שרואים בעסק הזה הזדמנות לשינוי בחייהם, נוטעת בי כוח לעזור להם לממש את החלום. ובזכותם גם דובקת בי ההתלהבות להמשיך ולהשקיע.
חשוב לי להודות לחונכת הנפלאה שלי, תמה קופמן, שזיכתה אותי לקחת חלק ב-Forever, ושמנחה ומאירה לי את הדרך בסבלנות ובמקצועיות. תמה עוזרת לי ללכת אחרי הרצון והאמונה שלי. כשעיקר ההשקעה שלה בי מגיע מהרצון לחלוק ולשתף אותי בטוב – תודה על כך.

תמונה של אפרת-חבני

אני גרה במושב ברקת, נשואה ואמא לשניים. בעלת עסק עצמאי בתחומי הטיפוח, היופי ואפיית עוגות. הצטרפתי ל- Forever ביולי 2017 עם רצון גדול לעבודה מהבית עם הכנסה קבועה וגדולה. התחלתי מיד בתהליך של עליית דרגה, כי היה חשוב לי לפרוץ קדימה ולהגדיל את הכנסה. נתקלתי כמובן בקשיים, כמו החששות לעמוד מול אנשים ולדבר בחוג בית, להציע מוצרים למכירה, לפנות לאנשים ולהציע להם להצטרף לחברה. בהתחלה, הכל נראה לי מסובך ובלתי אפשרי. למזלי, זכיתי במלווה מדהימה, שליוותה אותי צעד אחר צעד, ועזרה לי להתמקד במה להגיד בחוג בית, לאיזה קהל לפנות ולהציע ובאילו דרכים לשתף את מוצרי החברה ואת העסק עצמו. כשהגעתי לדרגת ראש צוות, הרגשתי ניצחון פנימי וחיצוני. ראשית, כי התמודדתי עם הקשיים והחששות שלי, ושנית, כי קיבלנו תמורה להוצאה הכספית, וראינו הכנסה קבועה נאה בזמן קצר. ממליצה לכולכם לראות רחוק ולהציב יעדים, כי רק ככה מצליחים.

תמונה של ציונה-מנקו

מהרגע שפתחתי עסק ב- Forever יש לי תחושת ניצחון כי אני מאמינה בלב שלם במוצרים, והניסיון ב-Forever עזר לי להבין שאני יכולה ומסוגלת לכבוש כל יעד שאני מציבה לעצמי, וזה גורם לי לסיפוק ענק. המסר שלי הוא לא לוותר – לדבר – לספר – לשווק ולהאמין שאתה יכול.

בשבילי ניצחון הוא כיבוש יעד שהוגדר מראש, וכשזה קורה, ההרגשה מרוממת ואין סיפוק גדול מכך. הניצחון משאיר בפה טעם של עוד, כך שיש רצון עז להגדיר לעצמי יעד חדש, נועז יותר ומאתגר יותר. חשוב לזכור להציב יעדים שהם בגבול היכולות שלך. אך מהי יכולת? יכולת היא פריט אחד מתוך מיני פריטים שאני לוקחת עימי כצידה לדרך. כמו נחישות, דבקות במטרה ואמונה. כשאני מציבה לעצמי מטרה אני פותחת את השק ושולפת לעצמי את היכולות שיעזרו לי להגיע לניצחון. לצד כל דרך להשגת מטרה מלווה אותנו הפחד מכישלון. איך עליי להתמודד עם פחד זה, שגורר את רגלי אחורה ומערפל את עיניי? עלי לאמץ אותו ולחבק אותו באהבה! מפני שהוא מאזן אותי, מכניס את חיי לפרופורציות ומזכיר לי מה חשוב באמת “אל תשכחי שאני שם לצידך, הכיני את עצמך”. כשהגישה שלי היא כזאת, אבין שמעולם הוא לא התכוון להחזיק בעקביי, אלא להיות לי למזרן רך שאוכל לנחות עליו.

תמונה של סוזי-גלר

יצאתי מאזור הנוחות שלי ואני מרגישה תחושה של ניצחון! במקום שרק קרובי משפחה יהנו מהמוצרים של Forever, עכשיו גם מעגלים רחוקים יותר ואנשים חדשים יכולים ליהנות מהמוצרים. כדיאטנית קלינית לא היה לי קל בהתחלה להציע דאודורנט או משחת שיניים לאנשים, כי זה חורג מתחום העיסוק הישיר שלי, אבל כאשר הבנתי כמה הם מעריכים שאני עוזרת להם לחיות חיים בריאים יותר בכל מובן המילה, ולא רק בתחום התזונה, התחלתי להציע מוצרים למטרות מגוונות, ואני מרגישה שלמה מאוד עם זה.
המסר שלי לניצחון ולהצלחה הוא ראשית, להשתמש במוצרים ולהכיר אותם. לא להפסיק ללמוד על המוצרים החדשים ולא להפסיק להתלהב מהתוצאות. מכיוון שאני מכירה מוצרים רבים לעומק, אני יכולה להקשיב לצורך האמיתי של האדם ולהתאים לו את המוצר הנכון ביותר. כדי להגיע למקום הזה, נדרשה אמונה במוצרים, עבודה עם החונכת שלי (זמירה היקרה) ושיתוף פעולה עם הצוות שלי, כי ב- Forever לא עובדים לבד.

 

תמונה של סנה-אבו-ג׳נים-שקור

כל החיים שלי הלכתי אחרי האמונה שהשמיים הם לא הגבול – נפלתי מספר פעמים בחיים שלי בכל המישורים כמעט, אך קמתי עם כח הרצון שלי והאמונה בבורא עולם הכל יכול, לו אני מודה לפני הכל. אני גם מודה לחברת Forever על ההזדמנות שקיבלתי, ועל שכל אחד יכול להצליח, צריך רק לרצות. תודה לחונך שלי, חדר סואעד, שלא הרפה ממני למשך שנתיים, למרות שדחיתי כל הזמן את ההצעה להצטרף, כי הייתי בחברת שיווק רשתי אחרת, עד שהבנתי שכאן ההזדמנות יותר מאתגרת, ומיד לאחר שהצטרפתי ונכנסתי למסלול הבנתי כמה זמן ביזבזתי עד כה, כי אני אוהבת לעזור לאנשים והמוצרים פה אך ורק עושים טוב לכל אחד ואחת מאיתנו. התחלתי להשקיע מהיום הראשון בלמידה שעות ארוכות אל תוך הלילה. שאלתי שאלות רבות, קראתי את ספר המוצרים, ובעיקר שיתפתי אנשים בסביבה שלי, בבית, ברחוב, בפייסבוק, בכל מקום. אני מודה לשרה לוריא שהיתה שם בשבילי ללא תנאי.

אני נמצאת ב-Forever כשנה וחצי. שמחה ומודה כל רגע לה’. מודה גם לחונכת שלי אפרת ויצמן על הזכות הגדולה להצטרף למשפחה המדהימה הזו! אני בהחלט יכולה להגיד שאני חווה תחושה של הצלחה ונצחון.
בעיניי נצחון הוא היכולת לתת לכל דבר את המינון הנכון בזמן הנכון, כמו מנצח על מקהלה, ואני מרגישה שככל שעובר הזמן אני מצליחה להגיע למקום הזה יותר ויותר.
אני מנצחת על תזמורת שלמה של הגשמת חלומות, עמל, שמחה והצלחה, לפעמים נפילה ותהייה, אבל משתדלת שכל דבר יקבל את המינון המגיע לו כדי להצליח להגיע להגשמת החלום הגדול שאני מתקדמת לעברו.
כמו כן, אני מנצחת על תזמורת של משווקות מקסימות ורוצה בשבילן את כל הטוב.
בעיני הדרך לנצחון היא ראיית החלום שאליו אני רוצה להגיע, לדעת שזה אפשרי, לא לוותר, גם אם זה יקח זמן, ולכוון את הכוחות שיש לי לעבר זה. בלי להשתגע אבל עם הרבה רצון, אמונה וסבלנות. בהצלחה לכולם! תאמינו שיש לכם יהלום ביד!

תמונה של סימה-מואס

באפריל האחרון הצטרפתי למשפחת Forever. כשהתחלתי בכלל לא היה לי מושג ירוק על מה מדובר, מה ייחודי במוצרים שלנו ומי האנשים המדהימים שמובילים אותו קדימה.
התכונה היחידה שליטשתי בתחילת דרכי היא האמונה באנשים שהכניסו אותי לחברה, ושידרתי כל הזמן התלהבות והתרגשות. באותם ימים למדתי על המוצרים ועל החברה.
הגעתי במהירות לדרגת ראש צוות (סופרוויזר) ואני גאה בה מאוד! כיום אני יודעת שזו אחת הדרגות הבסיסיות להצלחה שכן היא הבסיס לעסק העתידי של כולנו.
גיליתי המון על עצמי במהלך התקופה הזו ואני מרגישה בכל יום עוד ניצחון כשאני עובדת ומפתחת בעצמי יכולות שלא היה לי מושג שקיימות בי. אני רואה את עצמי היום כאשת עסקים ורוצה לשחות עם הגדולים! תודה על הזדמנות משנה חיים זו.

תמונת לאה-דרעי,-ראש-צוות-

עליתי בחודש אפריל לדרגת ראש צוות. כשהחלטתי שאני רוצה להגדיל את העסק שלי ו׳לסגור דרגה׳, הבנתי שהדבר הראשון שאני צריכה הוא להיות מאוד ממוקדת והדבר השני- לאתגר את עצמי ולהתגבר על כל מיני פחדים ומחסומים שעצרו אותי מלהתקדם. עשיתי זאת בעזרת החונכת המדהימה שלי, וגיליתי שהרבה מהדברים שהפחידו אותי אני למעשה אוהבת לעשות.
התחלתי במינימום 5 שיחות צירוף ביום, והשקעתי הרבה זמן במשווקות ׳התותחיות׳ שלי! (ועוד משקיעה).
המסר שלי למשווקים החדשים “יגעת ומצאת תאמין”- מי שרוצה מצליח! אבל חשוב להקשיב לחונך ולא לחפש קיצורי דר…

תמונה של עדי-יוספי,-ראש-צוות-

“והיה כעץ שתול על פלגי מים אשר פריו יתן בעתו ועלהו לא יבול וכל אשר יעשה יצליח” (תהילים א’)
תודה רבה למי שאמר והיה עולם ישתבח שמו לעד שמכוון אותי ופותח את ידיו הרחבות בשבילי ובשביל משפחתי. התמדה ואמונה הובילו אותי להצלחה. התקדמתי בזכות שהאמנתי שאצליח גם כשהיה קשה וכשסביבי לא הייתה תמיכה, ידעתי, האמנתי בעצמי ובמה ש-Forever נותנת לי כדי לגדול, לצמוח ולעשות את מה שאני אוהבת.
בזכות רחל עודאני, החונכת שכיוונה אותי ל-“התמדה התמדה התמדה” הצלחתי! והדרך עוד לפניי, לעלות ולהצליח.  אמן.

תמונה של שלי-דניאל,-ראש-צוות-בכיר-

דרגת ראש צוות בכיר בשבילי היא חולייה אחת מתוך מערך דרגות שאגיע אליהן עם חברת Forever. אין ספק שזה מרגש להשיג את היעד הראשון ומחזק אותי להמשיך. מהרגע שהחלטתי שאני רוצה לבנות עסק עם חברת Forever, היה לי ברור שאני צריכה להיצמד לחונכת שלי, זמירה מרון ולעבוד לפי מפת היעדים שהציבה לי. מהר מאוד הבנתי שאני צריכה להיות עם נכונות ללמידה ולהיות המאומנת הטובה ביותר. זה מה שעזר לי לעמוד ביעד הראשון. למשווקים החדשים אני אומרת: אין טעם להמציא את הגלגל. הדרך הטובה ביותר להגיע להישגים זה לעבוד לפי מעגל ההצלחה של חברת Forever.

תמונה של סוזן-כואג'ה,-מנהלת-

אני גרה בלוד, בת 38 ואם לשלושה ילדים. במקצועי אני מהנדסת אלקטרוניקה. הצטרפתי ל-Forever במארס האחרון. קניתי מוצרים ונתתי לכמה חברים שלי. אחרי שהם הבחינו בתוצאות, הביקוש הלך וגדל, במיוחד כשהביקוש למוצרים על בסיס טבעי במקום כימי צמח בסביבה שלי. החלטתי להירשם כבעלת עסק ב-Forever ולפרסם את כל המידע לכל החברים שלי ולכל מי שסומך עלי ויכול לתת אמון במוצרים עליהם אני ממליצה. אין מוצר שמוכר את עצמו לבד, אבל את המוצרים של Forever קל למכור כי זה מצליח ורואים תוצאות.
אין הדרך סוגה בשושנים… גם אם אני עייפה אני עובדת קשה במשך שעות ארוכות וממשיכה לפרסם מודעות ולהציע את העסק למי שמעוניין להיות שותף שלי בדרך החדשה הזו.

אני לומדת המון כבעלת עסק עצמאי ומהעבודה עם צוות המשווקים שלי.

ב-Forever קיבלתי כלים המאפשרים לי לעמוד ולדבר בפני קהל, עברתי אימוני מכירות, אני לומדת כיצד לחזק את המסר שאני מעבירה וכיצד לערוך אירועים מיוחדים. החברה ועמיתיי המשווקים מתמידים לעדכן אותי במידע שיווקי, לגבי מוצרים חדשים ואירועים שונים. החלק המאתגר ביותר בעבודה הוא שלכל משווק בקבוצה יש אישיות שונה ותלונות או אתגרים מסויימים שצריך לטפל בהן תמיד באופן מקצועי. זה משאיר אותי דרוכה. החלק המהנה בעבודה עם Forever זה לצפות במשווקים מתקדמים בסולם הדרגות בזכות התמיכה שלי, מה שמחזק את ההבנה שהחינוך שניתן לי במטרה לשכפל הלאה את העסק – עובד.
תודה לאל שהגעתי לשלב הזה עם סבלנות ורצון טוב. אני אוהבת את העסק, אוהבת את הצוות ב-Forever ללא יוצא מן הכלל, אוהבת לעזור ללקוחות הוותיקים ולחדשים כי אכפת לי מהלקוח לפני המחשבה על רווח.
Forever זה פשוט העסק היפה ביותר עלי אדמות.

תמונה של רחל-עודאני,-מנהלת-

רחל עודאני, מנהלת
אני אם לחמישה, הצטרפתי לפני כמעט 4 שנים בעקבות מחלת סכרת נעורים שהתגלתה לאחד מילדי. הצטרפתי במטרה ליהנות מהמוצרים במסגרת המשפחתית. להפתעתי המוצרים עשו פלאים, גם לבן שהתגייס ונעזר במוצרים בצורה משמעותית. כך הכל התחיל וכבר בחודשיים הראשונים סגרתי ראש צוות. תמיד הייתי פעילה בהרבה מעבר ל- 4cc ובחרתי ליהנות מתהליך גדילה מדהים. Forever היא מראה לכל ההתנהלות שלנו בחיים בכלל, ואני בחרתי “לראות את הדרך”. התמודדות עם חסמים, כסף, יחסים בין אישיים ונתינה גדולה – כל זה בלי לשלם שכר לימוד. עברתי תהליך של למידה וגדילה פנימית, הסתכלות על התוצאות, לזהות את ה״איך?״ וה-״למה״ שלי, התמודדות מול “לא” וצמיחה מהצלחות. כאם, הבית הינו ערך עליון מול הרצון והתשוקה לנהל קריירה תוך מימוש עצמי, עבורי היה חשוב לשלב בינהם, לכן חשפתי את רצונותיי מול בעלי וילדיי. משפחה חשובה לי מכל ובחרתי קודם בה מתוך החלטה שאני לא מממשת את הקריירה- שמחה ומאושרת על כך, כי בלי זה לא הייתי מאושרת. ללמד את הילדים להביע את הרצון, לשתף, לבקש ולדעת להדגיש את היתרונות בהחלטות זה חלק מהלמידה שלי. האהבה לעסק פתחה לי עולם של התבוננות פנימית גדולה, אשר כולם ראו וחיבקו. כשהחלטתי לעבוד לקראת עלייה בדרגה ועשיתי זאת, הראשונים שקיבלו את הבשורה הם הילדים ובעלי, והתגובות ריגשו עד דמעות- ״אמא את גדולה״, ״ידענו שתצליחי״… עוד שיעור לחיים לי ולילדיי. רצון שיוצא מתוך הלב הוא כח אדיר להצלחה והשגת המטרה, אוהבת אותי ואתכם.
מזמינה אתכם “לראות”, ללמוד את הדרך שלכם כי כל רצון הוא אפשרי.

תמונה של מימונה-עאסי,-מנהלת

הצטרפתי לחברה בדיוק לפני שנה. ההחלטה להישאר בבית ולעבוד בשיווק רשתי הייתה מאוד קשה, אבל בחרתי להיות עם הילדה שלי כי היא יותר חשובה לי, ורציתי שהיא תגדל מול העיניים שלי .
העבודה מאתגרת- כשהצטרפתי לא היה מספיק חומר בערבית, הצטרפתי לקבוצה שרובם אינם דוברי ערבית או אנגלית והייתי צריכה להתמודד עם שפה שאינה שפת אמי, כך שעבדתי גם כמתרגמת, ולא רק זה: בתחילת הדרך הזמנתי מוצרים לכל הקבוצה שלי ונהגתי לקחת את המוצרים עבורם, כי הם לא ידעו איך להתמודד, אבל בינתיים הם למדו ומתמודדים עם זה היטב.
כאמור, ההתחלה הייתה מאוד מאוד קשה … אך סימנתי לי למטרה להיות הראשונה שמגיעה לדרגת מנהלת מהמגזר שלי, ואני כה גאה בעצמי על כך שהשגתי את זה !
הבנתי… עבדתי… קבלתי.
Forever זה הרבה מעבר למכירות, זהו עסק. אתם בונים חברה משלכם וצריכים לבחור שותפים רציניים וחרוצים. אתם צריכים לשמור על עסק יציב ומוצלח כל הזמן.
סוד ההצלחה שלי הוא לא להפסיק לחלום…

ההתחלה הייתה קשה, אך סימנתי לי למטרה להיות הראשונה שמגיעה לדרגת מנהלת מהמגזר שלי, ואני כה גאה בעצמי על כך שהשגתי את זה .

אני מודה לכל האנשים שעזרו לי להגשים את חלומותיי עד כה: לבעלי היקר, לאווה שבתאי החונכת שלי, לקבוצה שלי ולהורים שלי.
ותודה לכם Forever על כל האהבה והשמחה שאתם נותנים לנו!

תמונה של הודייה-פיין

כמו אז גם עתה אנו נמצאים בתקופה מורכבת, שכדי לשרוד אנו נדרשים לעיתים לעבוד בפרך מעלות השחר ועד צאת החמה… ובמה גדולות נשות ישראל עד שהגאולה מגיעה על ידן? שהמשפחה והילודה תמיד היתה לפני הכל, גם בימים קשים שנשאלת שאלה פנימית למה להביא עוד ילד? איזה ערך יש לחיי משפחה בימים של מלחמת השרדות? גם בימים כאלו נשות ישראל נותנות המשך לקיום עם ישראל ע”י שיצאו לשדה לפתות את הגברים ובזמנים הקשים ההם המשיכו לגדל את ילדי ישראל!
מהעולם הזה אני מגיעה, ומאמינה בכל ליבי שכך הדבר.
שנים ראיית המציאות בצורה כזאת החזיקה אותי בביתי, כאמא -עקרת בית אשר תפקידה לגדל ילדים ולבנות בית בישראל- והיה לי טוב ושמח בלב על שאני פועלת נאמנה.

לפני כמעט 3 שנים התחילה אצלי הרגשה שיש בי חלקים אשר רוצים לצאת החוצה ולפעול בעולם, ליצור ולייצר, להיות בקשרים עם כל מיני אנשים. זה הדבר שהניע אותי להיות בעלת עסק ב-Forever. הדבר המדהים הוא שככל שאני יותר מוציאה את החלקים האלו שלי, יוצרת ומייצרת בחלקי חיים חיצוניים- אני מרגישה סיפוק רב בחיים, ומתוך כך רגועה, נינוחה ושמחה יותר בתוך ביתי.
יש היום בכל אישה המון כוחות של עשייה חיצונית, של יצירתיות של צורך בקשרים חברותיים ודווקא כאשר היא נותנת להם מקום בעולם כך היא נעשית פנויה גם לעולמה הפנימי.
אשה מטבעה כל הזמן משתנה- לעיתים רוצה לפרוץ, להתקדם ולהגיע הכי רחוק, ולעיתים צריכה פנימה לתוכה לביתה; יש תקופות של הריון ובחילות, יש תקופות של התאוששות אחרי לידה והנקה, תקופות שהילד חולה… כל רגע ועיניינו. מעולם לא יכולתי לדמיין את עצמי מוחקת את החופש שלי, מגיעה לעבודה בשעה מסויימת כי מחוייבת לבוס, לא יכולה להשאר עם התינוק שלי ולהניק אותו- בגלל זה אף פעם לא עבדתי…
כשהצטרפתי ל-Forever הרגשתי כשיכורה- פתאום התגלה לי עולם חדש שבו אינני צריכה לוותר על שום דבר בחיי!!! שהרי זמני נשאר בידיי וזה נותן לי בחירה מלאה, אפשרות ליהנות עם משפחתי, לבלות לעיתים עם חברות, להשאר בבית כשהבן שלי מרגיש לא טוב…
כמובן שגם בעסק שלי ב- Forever לעיתים כשאני עובדת על יעד מסויים, מבחירה מלאה לא תהיה ארוחת צהרים חמה אצלנו, או ישר אחרי שהקטנים ישנים אתחיל לעבוד ולא אשב עם הגדולים, אך זה לתקופות מוגבלות ומבחירה. בפעמים בהם אני צריכה לצאת ׳על הבוקר׳ ולזרז את ילדיי לקראת היציאה, אני לא מצליחה לדמיין מה היה קורה אם זה היה המצב בכל בוקר. Forever מעניקה לי עצמאות, אפשרות בחירה בדרך החיים שלי וכמובן רווחה כלכלית.

עוד תכונה נשית שאני זוכה להוציא לאור דרך Forever היא העזרה ההדדית.
ב-Forever אני זוכה לעזור להמוני אנשים להרגיש טוב יותר ולהגיע לרווחה כלכלית.
ב-Forever כדי להתקדם אתה נדרש לעזור לאחרים להתקדם ולהיות מנהל בכיר זה לעזור ל-2 אנשים להגיע לדרגת מנהל, כלומר לעזור ל-2 אנשים להגיע לרווחה כלכלית מאוד גדולה.

אני שמחה על כל המתנות ש- Forever מעניקה לי כאישה, להיות מעגלית ולהתקדם בספירליות למעלה, ע”י הנאה, הגשמה עצמית, בחירה ועזרה לזולת!

תמונה של אפרת-ויצמן

אני נשואה לאסף אמא לשמונה ילדים וגרה בקרית ארבע. סיימתי לימודי תואר ראשון בתנ״ך ומחשבת ישראל וגם הוראה, אך משנולד בננו הבכור בחרתי להשאר בבית ולגדל אותו ואת שאר אחיו עד גיל 3. הייתי שלמה מאד עם בחירתי . לפני כשנתיים במהלך ההריון השמיני, חברתי הטובה הודיה בן נון התקשרה להציע לי להצטרף ל- Forever. אישית, כשחשבתי שמדובר במכירות- נרתעתי. זהו עולם שרחוק ממני. הודיה חידדה שזה בעצם להיות צינור להעברת טוב הלאה. העוגן של 30 ימי האחריות ללקוח נתן לי קרקע יציבה לכך.
אחרי התלבטות שנמשכה כחצי שנה (!!!) התבשלה בי ההבנה שבעיקר אין לי מה להפסיד וזה אכן עשוי להשתלב נכון עם הערכים החשובים בחיי. ילדינו הקטנים גדלו ואיתם צרכיהם, ובמקביל היה לי ברור שאני רוצה לגדל את הרך הנולד בבית ולהמשיך להיות אמא נוכחת פיזית בבית לשאר ילדיי.
האמת שנכנסתי בלי להבין מהם האופקים שיכולים להפתח לי. לא שמעתי לפני כן על Forever ולא הכרתי שום מוצר. ילדיי היקרים ובעלי היו “שפני הניסיונות” שלי, כדי לרכוש אמון בסיסי במוצרים וגיליתי עולם שלם! לא הפסקתי להתפעל ולשמוח שיש לי פה בביתי מענה לכל כך הרבה דברים. עשיתי ״ערבי השקה״ והחוויה הייתה מצויינת. אנשים התעניינו וקנו. וחזרו שוב ושוב. הרגשתי חיבור ורצון שצמח מהשטח. התחלתי להבין שאפשר גם להתקדם.
חודש לאחר כניסתי לחברה התגלה סרטן אלים במצב סופני לחמותי היקרה. עצרנו מלכת! הפסקתי בבת אחת עם הכל. היה ברור שאנחנו כרגע מטפלים בחמותי.ואכן למעלה מ 4 חודשים לא עשיתי דבר, הדבר המדהים היה שההזמנות המשיכו לזרום מאליהן מכח הפעילות בחודש הראשון ומאד מאד התפעלתי. הבנתי שיש פה עסק אמיתי.
עם התקדמות המחלה הבנו שאנו צריכים לצאת מקרית ארבע ולהתקרב להורי בעלי. אני 16 שנה מחוץ לשוק העבודה, יציאה מקרית ארבע הצריכה יכולת כלכלית גבוהה מזו שהיתה לנו. אז חדרה בי ההכרה שיש לי ב- Forever פלטפורמה שיכולה לאפשר התקדמות כלכלית שתלויה בעיקר בעשייתי ולא בגורם חיצוני וגם שאינני מוגבלת לשום מקום עבודה פיזי, הרי אני עובדת מהבית וזה מאפשר מעבר לכל מקום שנבחר.
ההתדרדרות של חמותי היתה מהירה ורק תודות לכוחות גוף ונפש שנשלחו אלי מלמעלה סגרתי ראש צוות עם משווקות מדהימות שצועדות איתי יד ביד גם היום.
לאחר פטירתה של חמותי היה קשה. ה”למה” התחדד עוד יותר. הטיפוס בסולם הדרגות אילץ אותי ל״עבודת מידות״ רצינית, לצאת למסע פנימי, אישי: האישה ששנים היתה בעיקר אמא ורעיה, ספונה בביתה וטוב לה כך, נאלצה לצאת מאזור הנוחות, לחדש קשרים, ליזום, לא להתבייש, להפתח גם לאחרים וגם לקולות ולכוחות הפנימיים שלא באו לידי ביטוי עד כה. התחלתי לדייק מה אני, מה לא שייך אלי, מה אני רוצה לקנות בתוכי, ובעיקר- לקבל את עצמי ולהאמין שאני אצליח! לא תמיד זה היה קל והיו לא מעט נפילות, תפילות, אבל הרווחים בבירור האישי היו משמעותיים מאד. מסע אל עצמי!
זכיתי להיות מוקפת במשפחה מדהימה- הורים יקרים ואהובים שתמכו בי מהרגע הראשון ב-Forever, בעל יקר מאד שהוא הקרקע לכל צמיחה- שותף נאמן למסע, ילדים מקסימים שצמודים אלי בנאמנות ושמחים במעשיי, חונכות אהובות-הודיה בן נון והודיה פיין שלולא הליווי האמון והאהבה מזמן הייתי מוותרת, והכי חשובות המשווקות המדהימות שזכיתי שיצטרפו אלי – לולא האמון בי וההליכה אחרי לא הייתי יכולה לצעוד צעד. שלי-שלכן הוא! אתן המגדלות האמיתיות שלי.
מודה לבורא עולם על כל הטוב שהרעיף עלי ומתפללת להיות שליחה טובה.

תמונה של תמר-סלה

לפני כשנתיים הצטרפתי ל-Forever ואני מאושרת על הבחירה שעשיתי!
אני בת 32 גרה בישוב עלי. בהכשרתי אני מורה במקצועי ואף עבדתי בתחום מספר שנים, הרגשתי שעבודה כמורה דורשת ממני מחירים אישיים ומשפחתיים שאינני מוכנה לשלם.
כאם לארבעה שאביהם עובד ברוב שעות היום, חיפשתי עבודה שתאפשר לי להיות עבורם אמא נוכחת ומתפקדת, שמקבלת אותם בצהריים עם ארוחה חמה ואוזן קשבת תוך אפשרות להיות שותפה בעול הפרנסה.
חיפשתי ומצאתי!
Forever נותנת לי את היכולת לקום בבוקר ולדעת שאני יכולה להחליט מתי אני עובדת וכמה.
בזכות Forever אני יכולה, כשמתחשק לי, לצאת למסע קניות או לקבוע מפגש נחמד עם חברה, וכשאני רוצה, אני לוקחת את אחד הילדים ויוצאת איתו ל’יום כיף’ רק עם אמא; ואם אחד הילדים חולה וזקוק לי שאשאר לצידו אני לא צריכה להרגיש לא בנוח ואני לא צריכה לדווח לאף אחד על ימי מחלה או למצוא לי מחליף בעבודה.
בזכות העובדה שיש לי את Forever אני לא צריכה להשאיר את התינוק שלי בגיל 3 חודשים וחצי לטיפולם המסור של אנשים זרים.
בזכות Forever אני יכולה להשלים בבוקר שעות שינה אם קמתי לתינוק שלי פעמים רבות במשך הלילה, ולא להיות חייבת להתייצב (כי את אף בוס לא מעניין איך עבר עלי הלילה) בשמונה בבוקר בכיתה מול תלמידים עם עיניים אדומות ועייפות מחוסר שינה, שהיא לעיתים מנת חלקנו האמהות לילדים קטנים.
בזכות Forever הכרתי המון אנשים חדשים ומדהימים, נוצרו לי חברויות חדשות ומשמחות.
בזכות Forever התגברתי על המון מחסומים שבכל חיי עד עתה נמנעתי מהתמודדות איתם, כי לא האמנתי ביכולת שלי להתגבר עליהם.
העבודה ב- Forever לימדה אותי להציב לעצמי יעדים שמעולם לא חשבתי שאוכל להגיע אליהם ולעמוד בהם!
תמיד חשבתי שרק ״הם״, האחרים, מסוגלים, אבל אני בחיים לא אצליח.
העבודה ב- Forever הפכה אותי לבן אדם אחר- שלוקח אחריות על עצמו ויודע מה הוא רוצה להשיג, עזרה לי לברר לעצמי מהן השאיפות שלי ולאן אני רוצה להגיע.
העבודה ב-Forever חיזקה את הביטחון העצמי שלי. ללמוד לחלום ולעוף עם החלומות שלי.
העבודה ב-Forever נותנת לי המון סיפוק ומשמעות בחיי ממלאת אותי באנרגיות ובשמחה.

אני מאחלת לכולנו שנמשיך לפרוח לשגשג ולהצליח.
שנדע להציב לעצמנו מטרות ויעדים ולעמוד בהם.
בלי להתייאש בדרך ולדעת שהדרך היא חלק מהתהליך להשגת המטרה!
מכאן אני רוצה לעודד כל אחד ואחת בדרככם ב-Forever – אם אני הצלחתי אז בוודאי כל אחד יכול !!

תמונה של יחזקאל-שטרן

אנחנו משפחה ברוכת ילדים. אני ואשתי הדס מתפרנסים מהוראה.
מספר שנים שאנו נאבקים ביוקר המחיה וברצון לאפשר לילדינו את הטוב ביותר, והחלטנו שאנו זקוקים להכנסה נוספת.
לפני 5 שנים אשתי הצטרפה ל- Forever כי היה לה ברור שהמודל העסקי של החברה יאפשר לנו להשלים את ההכנסה שאנחנו מחפשים.
במשך חצי שנה היא עבדה ברצינות ואכן היא הגיעה לדרגת ראש צוות אבל העסק לא התרומם. אשתי החליטה שהנסיבות לא התאימו לבנות את העסק בתקופה ההיא ועל כן הוקפאה הפעילות אבל המשכנו לצרוך את המוצרים.
לא וויתרנו על הרצון שלנו בהכנסה נוספת ולפני שמונה חודשים החלטתי שהפעם אני לוקח את המושכות לידיים ובונה את העסק. היה לי ברור שאם אני רוצה להצליח אני צריך להתחיל כמו כולם מנקודת ההתחלה.
משיחות עם אשתי הבנתי שמי שתוכל להנחות אותי למקום הגבוה ביותר היא זמירה מרון ועל כן התקשרתי אליה וביקשתי להצטרף .
החלטנו להתחייב לעסק שלנו וכמובן שהסכמנו לקבל את הרעיון שהוצב לפנינו – העסק הזה הוא “נעשה ונשמע” וזה אומר שאנחנו הולכים יד ביד עם ההדרכות והעצות שאנחנו מקבלים וברור שעלי להשקיע זמן ללימוד העסק.
היום אני מבין שעל מנת להתקדם צריך לשמור על רצף ומוסר עבודה מתמשך ועקבי. אשתי נרתמה לעזור לי בעסק ויש לנו חלוקת תפקידים ברורה.
התחלנו לעבוד ברצינות יום יום ברצף, בהתמדה ובאמונה בהצלחת הדרך וזכינו לראות ולגלות את מרחב האפשרויות שנותנת לנו החברה. בזכות עבודה יום יומית בפגישה ובדיבור עם מועמדים חדשים, בזכות אימונים חודשיים ושבועיים, בזכות ליווי צמוד של זמירה, הודות לזכות לעזור ולסייע לכל המשווקים שהכנסנו ואלו שהכניסו המשווקים שלנו, זכינו להגיע אל דרגת מנהל תוך 8 חודשים בלבד!
אנו בטוחים שמכאן הדרך רק תפתח בפנינו ואנו יכולים להתקדם עוד ולהגיע אל הדרגות הבאות בתקופה הקרובה.

תמונה של אהרון-גניזי
המסע שלנו עם Forever התחיל לפני חמש שנים. הצטרפנו מתוך מחשבה שכדאי להתחיל אפילו אם נרוויח 500 ₪ וידענו שאין בזה סיכון כספי. בהתחלה היה מדובר שאשתי תהיה ה״פעילה״, אבל עם הזמן התוודעתי לפוטנציאל האדיר שיש ב-Forever, והבנתי שזאת הדרך היחידה בה אוכל להמשיך לעסוק במחקר תורני בישיבה וביחד עם זה להביא הכנסה שמפרנסת משפחה בת עשרה ילדים.
הדרך לא היתה קלה. היו לי הרבה ספקות- האם העבודה מתאימה לי? האם יש לי את הכישורים להצליח? מה יחשבו עלי החברים? והאמת היא שהתחום של תקשורת בין אישית הוא לא הצד החזק שלי…
בכל זאת, היה קול פנימי שדחף אותי להמשיך ולהתקדם למרות הקשיים. אחת המתנות הגדולות שקיבלתי ב- Forever זאת התפתחות אישית מעצם התהליך של העשייה והאימונים. ובנוסף, בניית ביטחון עצמי, יכולת תקשורת והקשבה לזולת.
נקודת המפנה היתה לפני כשנה, כשהבנתי שההצלחות העצומות ב- Forever אנגליה הן תוצאה של שיטת עבודה שיכולה לעבוד גם אצלנו. לקחתי צעד קדימה, התחלתי לעבוד באופן אישי עם זמירה מרון, וב”ה כיום יש לי קבוצה מדהימה שמתקדמת מהר, ואנחנו עובדים יחד כצוות על מנת להתקדם מהר בסולם הדרגות.
אפשר כבר לראות איך ההצלחה עם Forever תשנה בקרוב את החיים של כל המשפחה. אשתי תיקח יום חופשי מהעבודה, הילדים יוכלו לקבל עוד חוגים, וירד הלחץ הכלכלי.
אם אתם רוצים להצליח ב- Forever עליכם לפתח גישה חזקה של הצלחה, להתמיד בפעולות ולהגיע לאימונים. אם אני הצלחתי – כל אחד יכול!
תודה לזמירה ולצוות הנפלא, תודה רבה לאשתי על התמיכה כל הזמן, ומעל כולם לבורא עולם שמוביל את הדברים, גם בזמנים הקשים וגם ברגעים השמחים.

אני אם לשלושה ילדים. הגעתי אחרי חודש לדרגת ראש צוות לאחר שעשיתי מאמץ גדול כדי להגיע לשם.
אני אהבתי את האפשרות להיות אמא וגם לעבוד מהבית  והיה לי רצון להתקדם יותר; הצלחתי ליצור חיבור טוב עם הלקוחות שלי שדרכם נהיו לי עוד לקוחות והכרתי אנשים רבים בזכות החברה שהמוצרים שלה מוצלחים מאוד. כל זה  איפשר לי גם להצליח. הלקוחות מרוצים מאוד מהתוצאות וגם מהשירות שאני נותנת- זה מה שזירז את ההתקדמות שלי, ואני שמחה ומודה על כך.

תמונה של אביה-סירי

תפקידי ורצוני כאשה הוא להיות עמוד התווך, הבסיס של הבית, או ליתר דיוק הבית עצמו. כל זאת, על מנת לאפשר לבעלי להעצים ולהגדיל עבודת השם יתברך, שזהו תפקידו ורצונו, כמו גם פרנסת הבית. זאת, ע”י שקידת בעלי על תלמודו, הקמת בית של תורה – מודל לעבודת ה’ יתברך, וכלה כמובן בהפצה פעילה חוצה: מוסדות חינוך, שיעורים, הוראה ודיינות וכיוצ”ב. נשמע קשה, אה?! אמת! אך יחד עם זאת אין ממלא סיפוק מזה.
למען האמת, עם התפתחות הטכנולוגיה, נהיו עבודות הבית קלות משמעותית מפעם. אך יחד עם זאת, נוספה משימה כבדה, לקיחת חלק בפרנסת הבית – תפקיד הבעל.
את האתגר העצום הזה, הכמעט בלתי אפשרי ליישום, Forever פתרה לי לחלוטין. Forever בתוכנית העסקית שלה, ולמעשה רקס מוהן בחוכמה שחננו השם, איפשרה לי ולשכמותי לעשות כל זאת, ובנוחות המקסימאלית: פוטנציאל הכנסה דמיונית, בשעות גמישות לחלוטין ומהבית! בעזרת ה’ נעשה ונצליח!

תמונה של מעיין-הד

שמי מעיין הד, בת 22, אמא לבת וסטודנטית לסיעוד שנה ג’. האמת היא שבעלי הוא זה שהצטרף ל-Forever, אבל החלטנו שאני אקח את המושכות לידיים מתוך הבנה שזאת עבודה שיכולה להתאים דווקא לי ושאצליח לשלב בה לימודים, בית ומשפחה. אני חושבת שנשים רבות נמצאות בנקודה שבה אני נמצאת ממקום כזה או אחר ומנסות לעשות את השילוב הכה חיוני הזה. זה לא פשוט להתחייב לעבודה ולמשמרות שהבוס מכתיב מראש ועם זאת לנהל משפחה ולימודים כרגיל מבלי שהכל יפגע תוך כדי.
Forever נתנה לי את הזכות וההזדמנות לעשות משהו שאני נהנית ממנו, מתפתחת ומפתחת אחרים וגם מצליחה להתקדם ולהרוויח כסף בצורה נוחה.
Forever מאפשרת לי להגשים את החלום של כל אמא- להיות עם הילדים כמה שיותר וכמובן להיות בבית. העבודה מהבית מאפשרת לי לעבוד בזמן הפנוי שלי.
אני מאמינה ורואה שנשים רבות יכולות להשתלב בעסק שלנו כי העבודה בו מיוחדת. אנו  נפגשים עם אנשים ועוזרים לשפר את איכות חייהם, מה שמדבר לכולם.

כולנו יודעים שבימינו, נשים עוסקות בתחומים רבים. אנחנו רצות מעבודה אחת לשנייה, מכביסות לבישולים, ובקושי מספיקות לראות את הילדים. בשבילי, העסק שלי עםForever הוא הפתרון. הוא מעניק לי ביטחון, מעצים אותי ומשפר את מיומנויות האסרטיביות שלי. רכשתי ביטחון בלדבר ולהתיידד גם עם אנשים שאיני מכירה. מעבר לכך, העסק שלי ב-Forever תורם לי כאם וכאישה, משום שאני עובדת מהבית בזמנים שנוחים לי. אני משוחררת מלהגיע בבוקר למקום עבודה, כך שמתאפשר לי להיות יותר בבית עם הילדים שלי.
נשים יכולות להיות בעלות עסקים ב-Forever, ליהנות מהמוצרים ולשתף בהם משפחה, חברים ולקוחות. בעיניי, דווקא לאופי הנשי, שאוהב לדבר וליצור קשר עם אנשים, יש יתרון מדהים ב-Forever, כי בכל שיחה אקראית עם השכנה בגינה או עם המוכרת בחנות הבגדים, את יכולה לשתף במה שאת עושה, ולהרחיב את מעגל הלקוחות שלך.
לפני כחודש עליתי לדרגת ראש צוות, וברצוני להודות לחונכת שלי ולקבוצה כולה, שתמכו בי, וממשיכים ללוות ולעזור. תודה רבה, ויחד- השמים הם הגבול!

לפני שנים הוצע לי להצטרף ל-Forever ולא הצטרפתי, אך רכשתי מוצרים לשימוש אישי, שהיו יעילים במיוחד. בהמשך אף רכשתי מוצרים שב”ה חסכנו אישפוזים. כשילדתי את בתי החמישית לא חזרתי לעבודה. אחרי כשנה המצב הכלכלי הדחוק הכריח אותי לחפש עבודה מהבית. ואז, הציעו לי שוב את Forever – הפעם, קפצתי על המציאה שעוד לא ידעתי כמה היא טובה. פשוט, לגדל ילדים מהבית וגם לעבוד ולהרוויח – מושלם מבחינתי! בעבר, הייתי חסרת ביטחון עצמי. בעברי, פיטרו אותי מעבודה כי הייתי איטית ולא מכרתי. וב-Forever:
הביטחון העצמי התחזק – צריכים אותי ומתייעצים איתי.
אני הבוסית של עצמי, הקצב לא משנה ולמי אכפת אם אני איטית… ומעל הכל, אני שפוטרתי על חוסר מכירות – מוכרת!
ב״ה לילדי יש אמא שמחה, מאושרת ומסופקת (ולא עייפה מעבודה מתישה).
אני מודה לה׳ שהגעתי ל-Forever.
חבל על כל רגע שזה לא קרה קודם.
Forever – אין עבודה טובה יותר עבור אמא!
אני מאחלת לכל אחת להגיע לכאן.
אם אני… הצלחתי – גם את יכולה!

תמונה של עינב-שליט

Forever  במיוחד בשבילך, במיוחד בשבילי ועבור כל אחת. העסק ב-Forever לימד אותי המון על עצמי, על היכולות שבי, על עמידה ביעדים שלי, הצלחות ואכזבות. אני כל יום נפגשת עם עצמי ובוחרת מחדש. בוחרת לראות את הטוב שבדברים הקטנים, להתמקד בהצלחות, בוחרת עוד יעדים ואתגרים. בוחרת איך להסתכל על עצמי, ממה ללמוד ובאילו כלים להשתמש. העבודה הזו היא מתנה. מעניקה לכל אחת את הבחירה להאמין בעצמה וביכולותיה, מעניקה לכל אחת להגשים את עצמה ואת חלומותיה. נכנסתי בחודש נובמבר, ועליתי דרגה בתוך 3 חודשים בלבד. העליה לדרגה בזמן קצר ועם הרבה עומס מסביב בלימודים ועבודות אחרות לא הייתה פשוטה אבל היא לימדה אותי הרבה על עצמי, על המסוגלות שבי ועל הכוחות החבויים שבי שנחשפו.
ההצלחה הגיעה הרבה בזכות החונכת המדהימה שלי, אחותי המקסימה אורטל מנדיל. תודה לך על הליווי הצמוד, ההקשבה, ההכוונה, העידוד ברגעים המאתגרים .החונכת הכי טובה שיש. תודה לקבוצת נסיקה על הכלים והטיפים שאנחנו מקבלים כמו כפית זהב שנותנים לחוות עשייה והצלחה.

אחד החלומות שלי היה להיות מנהלת, אני אדם עצמאי, אוהבת בד”כ להחליט לבד.
לפני כ-5 שנים בני לקה באסטמה של העור. ניסיתי הכל וכלום לא עזר. גיסתי שעבדה ב-Forever נתנה לי את משקה האלו ורה, ולאחר 3 חודשים בני החלים ב”ה עד עצם היום הזה.
הבנתי שיש פה משהו ששווה בדיקה, ואחרי פגישה התחלתי לעבוד.
במשך יותר מ-4 שנים לא עבדתי ב-100%, כי לא הכל לפי התוכנית, לא תמיד “מתאים לי” וכו’, אך התמקדתי במטרה שלי . תמיד דמיינתי את עצמי בדרגת “מנהל” וחייכתי לעצמי- אני אעשה זאת!
מרגע ההצטרפות ל-Forever בונים משפחה. גם משווק בכיר שיש שניים תחתיו הוא מנהל קבוצה.
יש פה נתינה רבה – Forever נותנת לי הזדמנות לתת את כל הטוב שבי לאחרים, לתת, לעזור ולייעץ. החוויה האדירה ביותר זו ההצלחה של הקבוצה שלי.
לעתים יש תחושה ש׳הילד׳ לא עומד בציפיות או ש׳אין לו את זה׳, אבל עם הרבה אהבה וקשר חם, הקשר בסוף יהפוך לקשר פעיל.
ב-Forever, לכל אורך הדרך אחד עוזר לשני לצמוח. הראו לי עוד מקום שאדם בעל דרגה גבוהה יעזור לזה שמתחתיו…  פעמים רבות משווקות אומרות לי: ״די, נשבר לי, אין לי כוחות, אין לי יותר למי להתקשר …״
אז דבר ראשון: מצוין. נפלת? קום! כי זה סימן שאתה בדרך להצלחה. כל המצליחנים הגדולים, נפלו, קמו; נפלו, קמו והמשיכו- זהו מתכון לאומץ, וזה מחשל.
דבר שני: כשזה קורה בקבוצה שלי, אני שולחת אותם. צאו וראו עולם, ואז תפגשו אנשים שמשום מה שכחתם, רשמו את שמם ואם אפשר גם מס’ נייד, וכשתתאוששו חיזרו לעבודה עם מס’ אנשים לרשימה וקדימה להמשיך במרץ.
בפגישה עסקית אני בודקת את האדם היושב מולי אם הבין את הפוטנציאל, את העסק המדהים.
אם הוא עובד אני שואלת : טוב לך במשכורת? אם כן, מצוין אני שמחה. אבל אם אתה מאלה שמבינים שמגיע לך יותר, ובשביל להגשים חלומות צריך יותר, אתה מוזמן להצטרף אלינו.
באחת ההדרכות אנה בורבצב אמרה משהו ששינה את התפיסה שלי בעבודה: חודש הוא אומנם 30 יום אך אם תחשבו שחודש הוא רק 15 יום אזי כבר ביום ה-1 לחודש תסתערו ותעבדו חזק, כי הרי חובתי לעצמי לעשות 4cc ויש לי רק 15 יום , כך ששום שעה לא מתבזבזת!
ובד”כ ביום ה 15 יש 4cc – איזה יופי יש לי בפועל עוד 15 יום כך שאפשר לעשות עוד 4cc – אם כל הקבוצה שלכם תעשה כך, אתם בדרך הנכונה לדרגת מנהל.
ועוד משפט שמלווה אותי:  “ אם אין אני לי מי יחמיא לי “.
תודה לבורא עולם שנתן לי את החלומות והזדמנות להגשימם. תודה למשפחתי היקרה שעמדה לצדי. תודה ליעל צורגיל ולאוסנת שמש שור שהיו ה׳דולות׳ שלי .

תמונה בעיגול: שמרית דוד

הגעתי ל-Forever במטרה לשפר את איכות החיים ע”י הכנסה נוספת  ולשמחתי הרבה ראיתי שבחברה הזו ניתן להרוויח דברים נוספים חשובים אף יותר, שניתן להתגאות בהם.
הראשון שבהם הוא כמו שמביא הרב קרליבך בשם האדמו”ר מפיאסצנה: ש”הדבר הכי חשוב בעולם הוא לעזור למישהו אחר” וב- Forever אני שמחה לגלות כל פעם מחדש, בעזרת החונכת שלי, אנשים נוספים שהמוצרים המיוחדים שלנו עוזרים להם מבחינה בריאותית, גם במקרים שהם כבר התייאשו מהרפואה הקונבנציונלית.
בנוסף, גם באופן אישי, משפחתי נהנית ממוצרים איכותיים ובריאים.
מה שיפה בתכנית של Forever, שההתקדמות האישית (בניגוד למקומות עבודה רבים אחרים) לא באה על חשבון גבם של אנשים אחרים אלא להיפך!  על ידי עזרה ותמיכה במשווקים שנמצאים תחתי ניתן להתקדם ולעלות דרגות! אני מודה לה’ שכיוון אותי לדרך הנפלאה הזו ומתפללת שאוכל להמשיך ולעזור לאנשים נוספים הן מבחינה כלכלית והן מבחינה בריאותית.

תמונה בעיגול: עליזה גורן

לפני שנה הצטרפתי ל-Forever. לא היתה לי עבודה בתחום שעבדתי, נאלצתי לחפש מקור פרנסה חלופי. במקרה קיבלתי מוצרים של Forever. התנסיתי בהם והם היו מאד איכותיים. הבנתי שיש לפניי הזדמנות לפרנסה ולהצלחה. וכך התחלתי את דרכי בחברה.
אני מרגישה שבמשך התקופה שאני בחברה, השקפותיי השתנו וקיבלתי תובנות לגבי איך אני רוצה לנהל את חיי בעתיד. כבר היום אני עצמאית, ולהיות עצמאי זה אומר שאתה לוקח אחריות וההצלחה תלויה בך במידה רבה. למדתי שיוזמה זה כלי מאד חשוב להצלחה ויש לי פה הזדמנות לגלות את היכולות שלי.
החוויה שלי עם Forever היא חיובית, הרגשה טובה שאפשר לסמוך על המוצרים, כי אני יודעת שהם באים ממקום אמין וטוב, שהחברה משקיעה את המקסימום כדי לקבל את המוצר הכי טוב עבור האנשים.
מה שגורם לי לגאווה בחברת Forever הוא שהחברה ממניעים אידיאולוגים לקחה על עצמה ליישם מספר מטרות חשובות בקנה מידה עולמי, כמו השמירה על איכות הסביבה והמנעות מזיהום כדור הארץ ע”י דישון אורגני בפסולת האלו ורה והקמת עמותה בשם forever giving -שתומכת ומסייעת לאוכלוסיות חלשות בעולם.

תמונה של פאנטה אטביה, ראש צוות

אני טיפוס שאוהב לעזור, אבל לפני שנה הייתי במצב שלא יכולתי לעזור אפילו לעצמי, עד שהצטרפתי ל-Forever וקיבלתי כלים ששינו את חיי. בהתחלה ציפיתי שכל מי שאפגוש יקבל את הצעת העסק בהתלהבות כמוני, אך גיליתי שלא כל אחד מוכן להשקיע למען שינויים בחייו, ונאלצתי להתמודד עם הרבה סירובים. הדבר הכי חזק שלמדתי, הוא, שה”כן” לא קיים בלי ה”לא”, כפי שאין יום בלי לילה.
עם השתתפותי בהדרכות ובאירועים למדתי לקבל את ה”לא” כ׳דרייב׳, כאילו הוא היה “כן”. זה גרם לי להמשיך, בלי לספור כמה סירובים היו לי. כל התקדמות במסע הובילה אותי עם עוד מרץ ומוטיבציה, לשמחה בלב, לביטחון עצמי, וליותר נחישות והתמקדות במטרה. היום יש לי קבוצה של שמונה שותפים בדור ראשון. אלה אנשים שחושבים כמוני. אני מאושרת שיש לי שיטה וידע להעביר להם, כי הם ראויים לכך. זו תחושה כאילו יש בידי את ה-׳waze׳ של החיים, עבור כל מי שחפץ וחולם באמת לשנות את חייו.
אני מודה לכל השותפים הממוקדים, ומאמינה שכל אחד מהם יכול להיות ראש צוות בקרוב.
אני מודה לאלוקים שלי, שאחז בידי ועזר לי לעבור את הג’ונגל, להגיע לארץ ונתן לי לעשות את כל אשר תמיד חלמתי!  ברצוני גם להודות לחונכות הכי מדהימות:
מרינה קרבצוב, אנה בורבצב ואולגה יקרסון .

תמונה של חני בטשוילי, ראש צוות

במשך שנים, הוריי ניסו לשכנע אותי להצטרף ל-Forever, ואני סירבתי.
במשך שנתיים וחצי סבלתי מכאבי גב. לאחר טיפולים שלא הועילו, החלטתי לנסות את משקה האלו ורה. תוך שבוע הכאבים נעלמו!!!
זה היה “הקש ששבר את גב הגמל”.
הבנתי שאני חייבת לשתף את כל האנשים סביבי במוצרים הנדירים שיש לנו!
זה היה, ותמיד ישאר ה״למה” שלי ב-Forever – לעזור לכמה שיותר אנשים לחיות חיים איכותיים.
מגיע לאנשים להיות מאושרים באמת! כמו שאני זכיתי. תמיד חיפשתי להיות מאושרת במקום העבודה שלי. כי תמיד נתתי מעצמי מעל ומעבר. ולקח הרבה שנים עד שהבנתי ש-Forever זה המקום שלי!
בזכות התמיכה שקיבלתי מהוריי שהם גם החונכים שלי למדתי על חשיבה חיובית, התחלתי ליישם את הנלמד, וראיתי הצלחות משמעותיות, וברוך ה’ הגעתי לדרגת “ראש צוות”.
Forever עבורי, זו מתנה נפלאה שקיבלתי מבורא עולם, ששינתה את חיי באופן משמעותי, בכל כך הרבה מובנים. זכיתי לגלות כמה כוח יש בי, והצלחתי להגיע להישגים שלא האמנתי שאגיע אליהם. לא ידעתי שיש בכוחי לחנוך אנשים, ולעזור להם לצעוד בדרך להצלחה. עכשיו אני רואה כמה שזה הופך אותי למאושרת באדם!
תודה רבה לחברי הקבוצה הנפלאה שלי ולכל האנשים שמעליי בצוות, שעזרו לי מאוד, והאמינו בי לאורך כל הדרך.

תמונה של אוסנת פלישתייב, ראש צוות

אני נשואה ואם לארבעה ילדים. מילדות חינכו אותי לעזור ללא תמורה. תמיד אהבתי לתת, לעזור, ואף פעם לא חשבתי שמגיעה לי על כך תמורה כלשהי, מלבד “תודה”.
אני במיקצועי מנהלת חשבונות ותמיד חיפשתי משהו נוסף. למדתי רפואה טבעית והבנתי שצריך לשנות את הגישה לחיים. חיפשתי מוצרים טובים וטבעיים. עד שיום אחד האחיין שלי עמנואל הציע לי מוצרים של Forever, שהם איכותיים וטבעיים ועזרו לבנו לאסטמה של העור. עמנואל עודד אותי לעשות חסד עם אנשים, לשפר את בריאותם ואיכות החיים שלהם ושלנו.
קניתי את הערכה למתחיל ,התחלתי להשתמש במוצרים וגם לעזור לאחרים. הרגשתי ממש טוב וגם קיבלתי סיפוק נפשי תודות לעזרה לאנשים.
אני רוצה להודות לפני הכל לבורא עולם, לבעלי היקר ,למשפחתי היקרה!!
תודה גדולה לחונכות שלי אווה, דינה וחני על הלימוד, העזרה, סבלנות, תמיכה וההקשבה בכל זמן !!  תודה לצוות שהאמין בי: מיכל, איילה, מזל, רבקה וז’אנה . אני תמיד כאן בשבילכם!

תמונה של אני בלו, ראש צוות

לפני שנתיים גיליתי את התכונות הנפלאות של ג’ל האלו ורה לשתיה כמו גם שאר המוצרים של Forever. הקשיים באותם ימים הביאו אותי לתחושה של סף טביעה, אולם החלטתי להשתמש בכאב כמנוף ליציאה מהמשבר ולהצלחה.
וזה המקום להודות לאווה שבתאי על התמיכה לאורך כל הדרך. ברגע שהבנתי את הרעיון לעסק מצליח עם Forever – אהבתי אותו. הרגשתי שיש לי הזדמנות להגשים את כל החלומות שלי.
לעבוד בכיף כל יום עם אנשים, לעזור להם וגם לעצמי. להשיג בריאות, רכב חדש, בית, לטייל, והכי חשוב, להציע באהבה ובכוונה טובה את ההזדמנות גם לאחרים, ליהנות ממוצרים ייחודיים ואיכותיים, ובנוסף להרגיש טוב יותר ולהראות טוב יותר.

תמונה של רחל יעקב, ראש צוות

“דברים קורים תמיד בזמן נכון…” כך גם ההיכרות שלי עם Forever קרתה- בזמן הנכון.
עם סיום התואר שלי בכלכלה וניהול, התחלתי לעבוד במשרד לקידום ארגונים ועסקים. במהלך עבודתי, הכרתי בעלת עסק שמשווקת מוצרי אלו ורה- הלא היא החונכת שלי היום, יהודית שחורי. בזכות יהודית, נחשפתי למוצרים של Forever ולתוכנית העסקית. ואיך אפשר שלא?! מיד התאהבתי ביהודית ובמוצרים הנפלאים.
אסנת רובין, בעלת המשרד בו עבדתי המליצה לי לפרוש כנפיים ולהצטרף למשפחת Forever, החלטה שאני מברכת עליה! התנסתי במוצרים, נהנתי מהתוצאות המדהימות שלהם, הבנתי שזה באמת עובד!
יחד עם זאת, זיהיתי את הפוטנציאל הגדול שיש לעסק, והחלטתי שאני מגייסת את עצמי ב-100% לבניית העסק.
קבעתי לעצמי תאריך שבו אגיע להיות ראש צוות. האמנתי בעצמי, הייתי ממוקדת מטרה.
ואכן תוך שלושה חודשים מהצטרפותי ל-Forever הצלחתי להגיע לראש צוות.
עשיתי זאת הודות לליווי המלא של החונכת שלי, יהודית שחורי הגדולה ושל המנהלת שלי- מלכה רונן המדהימה, שהיו זמינות עבורי, תמכו בי וידעו בדיוק איך לכוון אותי.
אני רואה היכן אני רוצה להיות, בעזרת האמונה והעשייה אני יודעת שאני אגיע לשם!

תמונה של מימונה עאסי, ראש צוות

אני נשואה ויש לי ילדה בת שנה וחודשיים. אני בעלת תואר ראשון במדעי מחשב. עזבתי את מקום עבודתי מאחר ואני מעוניינת לבלות זמן עם בתי, ולכן חיפשתי לי עבודה שאוכל לבצע אותה מהבית, וכך אוכל להגשים את חלומותיי.
הצטרפתי ל-Forever לפני כחודש וחצי, למדתי איך לעזור באהבה לאנשים, לחבריי ולקרוביי ותוך כך שלימדתי את אנשי הקבוצה שלי איך לעשות זאת, הגעתי לדרגת ראש צוות.
יש לי המון חלומות שאני לא מוותרת עליהם ולכן אמשיך עד הסוף כי אני מאמינה ב-Forever.
בעלי ומשפחתי מחזקים אותי כל הזמן, ומאמינים במה שאני עוסקת וגם החונכת המקסימה שלי, אווה שבתאי, שהולכת לצידי לאורך כל הדרך.
אני לא אוותר על החלומות שלי, ואגשים אותם עם חיוך כי זו הדרך שמלמדים ב Forever.

אני גרה ביישוב נוקדים, נשואה ואמא ל-2 ילדים. למדתי חינוך מיוחד וממשיכה ללמוד תרפיה באומנות. לאחר לידת בני הבכור החלטתי שאני רוצה להיות כמה שיותר זמן עם הילדים בבית. זאת בעצם הייתה הסיבה העיקרית להצטרפות שלי ל-Forever והיא זו שהחזיקה ועדיין מחזיקה אותי ברגעים קשים. בנוסף, החלטתי שזאת דרך מצויינת לעבוד על הבטחון העצמי שלי.
במהלך הדרך היו לי קשיים שהתבטאו בקושי ביכולת העמידה שלי מול אנשים אחרים, חוסר אמון בעצמי, לא ראיתי את עצמי כמובילה אנשים אחרים (ולא רק מקבלת ומכילה), ובנוסף לזה היה לי קושי בארגון ובניהול הזמן בעבודה.
בסופו של דבר התגברתי על הקשיים בזכות ההתמדה, הניסיון והאימון.
ההמלצה שלי לאנשים בתחילת הדרך היא קודם כל לעבוד- להפריד בין חשיבה על העבודה לבין העבודה עצמה, ורק מתוך העשייה – לבחור את הנתיב הייחודי שלכם, את אבני הכוח שלכם שדרכם תפעלו ב-Forever .
היעד הבא שלי הוא ראש צוות בכיר, אני רוצה להצליח להגיע אליו מתוך עבודה יסודית וטובה .
תודה רבה לבורא עולם שהכל שלו והכל ממנו. תודה לצופיה בן הרוש, החונכת שלי שעוזרת, מייעצת ומחזקת אותי לאורך כל הדרך!