הלקוחה שלך מתקרבת ליום הגדול ופנתה כדי לקבל אלו-פירסט? אל תסתפקו במוצר עצמו, שלחו לה צ'קליסט שימושי לאריזת תיק לידה מושלם, הכולל את כל הדברים החיוניים למהלך הלידה וההתאוששות. במגזין שב״אתר החנות״ תוכלו למצוא הסבר מפורט לכל סעיף ברשימה.

למאמר באתר חנות לחצו פה

 

אלפא E פקטור

סרום עשיר במיוחד לטיפוח העור המכיל את הויטמינים E ,A ו-C, ומרכיבי הגנה אחרים. עם רטיניל פלמיטט, נוזל זה להרגעת העור נלחם ברדיקליים החופשיים וביובש. הגבירו את אלסטיות העור, השיבו את הלחות ואזנו את העור עם מספר טיפות של מציל העור הזה.

 

פוראוור אלו ליפס

השפתיים זקוקות לאלוורה לא פחות מכל חלק אחר בגוף. שפתון זה רווי באלוורה, חוחובה ושלושה סוגים שונים של שעווה כדי לרכך ולהרגיע שפתיים יבשות וסדוקות. טיפול שפתיים ארוך טווח זה מכיל גם חומר מתחלב להרגעת העור. השפתיים ירגישו בריאות ומלאות לחות. שפתון זה שילך אתכם לכל מקום משמש גם כמקלון עזרה ראשונה לכויות, עקיצות וכד׳.

 

מארז מתנה ליולדת

המארז המושלם להענקת מתנה ליולדת, משלב מוצרים להקלה והרגעה לצד טיפוח ופינוק עבור האמא הטרייה. במארז חגיגי ובתוספת גלוית מזל טוב.

אלו פירסט

התרסיס המושלם לאחר לידה – תרסיס טבעי המבוסס על אלוורה מיוצבת ופעילה, פרופוליס ו- 11 תמציות של צמחי מרפא. מרגיע, מקרר, מחטא ומסייע בהחלמה (בכל לידה, גם קיסרית). שימושי מאוד גם ליומיום: מסייע לעזרה ראשונה, טיפול בכוויות, פציעות ושפשופים לקטנטנים וגדולים כאחד.

 

קרם גוף אלוורה

קרם גוף מבית FOREVER בפורמולה חדשנית המשלבת טבע וקדמה טכנולוגית לעור בריא, חלק ומלא בלחות. הפורמולה מבוססת על ג’ל האלוורה הייחודי שלנו שמכיל באופן טבעי ויטמינים ומינרלים, חומצות אמינו, חומרים נוגדי דלקת, חומרים מרגיעים ומשקמים המסייעים לעור רגיש ופגום מנזקי השמש והסביבה.

 

פוראוור ברייט – ג׳ל לצחצוח שיניים

נוסחה עדינה ונטולת פלואוריד זו משלבת אלוורה, פרופוליס, נענע חריפה ומנטה. נוסחה המחזירה את הצבע הטבעי לשיניים המכילה גם פרופוליס, חומר המשמש להגנת הכוורת שהראה במספר מחקרים דנטליים את יכולתו לתרום לבריאות השיניים בכללותה. הריחות הנפלאים והתחושה הנקייה נשארים אתכם זמן רב לאחר הצחצוח.