דל טאנר לא נראה כמו מישהו שאי פעם נאלץ להתמודד עם בעיות משקל, כשלמעשה, ההפך הוא הנכון- לאחר שדל התבגר, הקים משפחה ובנה קריירה מצליחה, נאלץ לוותר על משהו - על ההיקפים שלו.
תמונה של דל

 

הרגלים לא בריאים

“לא חשבתי שיש לי באמת משקל עודף”, דל אומר. “היו לי כמה הרגלים מאוד לא בריאים ועם הזמן הם גרמו לנזק בריאותי שלא הייתי מודע אליו.” מה ההרגלים הרעים האלה? משקאות אנרגיה ונשנושים לא בריאים. דל מודה במבוכה בכך שהוא שתה עד עשרה משקאות אנרגיה ביום. כל-כך הרבה, עד שהתחיל להסתיר את ההרגל ממשפחתו.
“נהגתי לקנות אותם בתחנת הדלק בדרך לעבודה, וזה הגיע לנקודה שעל מנת שאף אחד לא ישים לב כמה כסף אני מבזבז על ההרגלים הלא בריאים שלי, רכשתי כרטיסי מתנה לקניית משקאות האנרגיה שלי”
ההרגלים של דל השפיעו לא רק על משקלו. הוא מספר שהרגיש חלש ועייף – עד לנקודה שבה הוא חשב לקחת תרופות מרשם שיעזרו לו לישון בלילה. “לא משנה כמה משקאות אנרגיה שתיתי במהלך היום, עדיין הרגשתי עייף וחסר אנרגיה,” דל משתף. “זה גם השפיע על חיי המשפחה שלי. אשתי וילדיי רצו לצאת החוצה או ללכת לטייל ופשוט לא הייתה לי אנרגיה לעשות את זה.”

הגיע הזמן לעשות שינוי

בהיותו אב לשלוש בנות, הקריאה להתעורר הגיעה לאחר כשבתו הבכורה הגיעה לקולג’. “בתנו הביעה דאגה לגבי בריאותו והבחירות הלא בריאות שלו,” ג’ן מסבירה. “היא התחילה להתעניין מאוד בתזונה ובאמת הייתה מודאגת ממה שאביה עושה לגוף שלו.”
כשג’ן הגיעה הביתה ושיתפה את הסיפור עם דל בהתחלה הוא צחק. “לא חשבתי שהיא מודאגת מהבריאות שלי – חשבתי שהיא פשוט מצביעה על כך שאני שמן,” הוא נזכר. אבל אחרי שחשב על זה במשך כמה ימים, דל הבין שהוא צריך לעשות שינוי.
”חבר סיפר לי על התוכנית F.I.T. של Forever ומייד החלטתי ללכת על זה. הפסקתי עם משקאות האנרגיה והקפדתי על התוכנית והתוצאות היו די מידיות,” דל אומר. “במהלך התוכנית הורדתי 23 ק”ג!”
אך השינויים שהיו בעלי ההשפעה הרבה ביותר היו מעבר למראה שלו בלבד. ללא משקאות האנרגיה והסוכר, דל גילה שלמעשה יש לו יותר אנרגיה לאורך היום. הוא ישן יותר טוב בלילה וחשק יותר במאכלים בריאים. “למען האמת, היה מאוד קל להקפיד על התוכנית ברגע שנכנסתי אליה. עם תוספי התזונה ועם המאכלים הבריאים יותר שאכלתי, הצלחתי להוריד משקל במהירות,” הוא מודה.

מצא את הדרך שלו ל- F.I.T

“החלק הטוב ביותר בתוכנית מבחינתי היה תוספי התזונה שבאים עם מארז ה- F.I.T. אני באמת הרגשתי שהם עשו שינוי ועזרו לי לראות תוצאות. אני מאמין בהם ומוודא שאני לוקח אותם לכל מקום שאני נוסע כדי שאוכל לשמור על השגרה שלי,” דל משתף.
אף על פי שהוא מצא שתוספי התזונה של Forever מאוד מועילים ונותן לתוכנית את הקרדיט על כך שעזרה לו לאכול בריא ולעשות שינוי לטובה, יש דבר אחר שדל קצת מהסס להודות בו – הוא לא מרבה להתאמן, לפחות לא עפ״י התוכנית.
“אני פשוט אדם שלא אוהב להתאמן,” דל מודה. “אשתי מתאמנת בכל יום והיא אוהבת את זה. אבל זה פשוט לא בשבילי.” למרות זאת, דל כן נהנה מחיים פעילים. הוא מסביר שאורח חייו הפעיל הוא יותר תוצר של השינוי שלו ולא חלק מהסיבה לכך.
“עכשיו אחרי שהורדתי במשקל, אני יכול לראות הבדל ברמת הכושר שלי כשאני משחק טניס או עושה סקי מים. יש לי הרבה יותר אנרגיה ואני יכול לזוז יותר טוב בגלל שאני יותר קל. אני יכול לבלות יותר זמן בביצוע פעילויות עם משפחתי, מה שאני מאוד אוהב.”
“אני חושב שהעובדה שהצלחתי להשיג כל כך הרבה ללא התעמלות יומיומית מהווה עדות להצלחת התוכנית ולכוח המוצרים והאכילה הבריאה,” הוא אומר.

 

לסיום דל מבקש להעביר מסר:

“האמינו בתוכנית. מיצאו דרכים לגרום לה לעבוד בחייכם. כל העניין הוא איזון נכון“

סיפורי הצלחה