זמירה מרון, מנהלת בכירה, Senior Eagle Manager
תמריץ איגל-מנג׳ר (EMR) הוכרז לראשונה לפני כ- 3 שנים. כשזמירה מרון למדה את התנאים להצלחה בתמריץ, היה לה ברור מעל לכל ספק, שהוא נועד לעזור לאלו שהגיעו לדרגת מנהל לבסס את העסק שלהם ולעודד את המנהלים לשמר תכונות של עשייה, צניעות ופיתוח מנהיגות. אלו אבני הדרך לעסק גדול עם Forever.

1,500 מנהלים מרחבי העולם הגיעו לקנקון בשני מחזורים. האנרגיה הייתה גבוהה וכולם היו מלאי התלהבות, אבל בעיקר חדורי מחויבות להמשך צמיחה ולמידה. בכל מחזור השתתפו 1,500 איש (הזכייה היא זוגית) וכולם שיתפו את חוויותיהם והדרך שהביאה אותם להצלחה. אין ספק שכנס EMR היה חוויה מעצימה, מיוחדת ושונה מכל שאר הכנסים בהם השתתפתי עד עתה.
בשיחות עם בעלי עסק מובילים וכן באימונים שנשמעו מעל הבמה המסר היה ברור מאוד:  כשמגיעים לדרגת מנהל, אם רוצים להצליח אז בדרך מעלה, חייבים להגיע לשלב הבא, ה-EMR.

מבחינתי הגשמתי חלום.

כבר למעלה מ–20 שנה שאני רוצה להגיע לקנקון. והנה בזכות Forever הגשמתי את החלום ובעיקר, עברתי יומיים של העצמה, לימוד והכשרה מרתקים ביותר.
עם הגעתי שוחחתי עם משווקים ממדינות שונות והאמת היא, שהייתי די ׳בשוק׳. מאנגליה הגיעו כ– 100 מנהלים בדרגות שונות (תנאי היעד לתמריץ עולה ככל שדרגת המנהלים גבוהה יותר). מטורקיה הגיעו 185 איש, ממלזיה הגיעה קבוצה של למעלה מ– 100 איש וכן הלאה. מה שמעיד על העובדה שאף אקלים, שפה או תנאים כלכליים אינם עומדים בדרך להצלחה או השגת היעד. כל מנהל יכול וזה פשוט עניין של מחויבות והחלטה אישית.

יום ההכשרה הראשון

החל עם הודעה חשובה מצדו של גרג מוהן, נשיא Forever, המתייחסת להצבת אתגר עצמי לקבלת מצב העניינים החדש ב- Forever: צמיחה מהירה וחסרת תקדים! גרג הזכיר את המקום שבו כל אחד יכול להשיג את המטרות שלו ב-Forever בעזרת תכנון, מסירות ועבודה קשה.

אמה קופר המדהימה הפתיעה אותי: באפריל בסניגפור היא עלתה לבמה בדרגת מנהל-נוסק וכאן בקנקון היא עלתה לבמה, מספר חודשים בלבד לאחר מכן, כמנהלת ספיר. מעל הבמה, אמה שיתפה אותנו איך נראה יום בחייה.
אין ספק שהפעולות והמשימות היומיומיות שלה, אשר הביאו אותה להצלחה כל כך גדולה מעידות שזו הדרך להצלחה.  אמה סיכמה זאת בצורה פשוטה ביותר: “לכולנו ניתנו אותם כלים, לכולנו יש גישה לאותן הכשרות ולאותם מוצרים. אין שום סיבה לכך שלא נוכל להשיג את אותה הצלחה!”
בקי דילי, FBO מובילה נוספת מבריטניה,  העבירה אימון מרתק וטיפים יעילים וחשובים המתייחסים להקמת מותג ולחשיבות הקיימת להיותנו אותנטיים, ישרים ואמיתיים בזמן יצירת אינטראקציה עם מועמדים.
אבל אני הוקסמתי מאביגיל הורן ו-ויקטוריה וורן מאנגליה. שתי חברות טובות שהתחילו את העסק בהפרש של כמה חודשים.
ויקטוריה הצטרפה לאביגיל ושתיהן יחד, בתוך שנתיים, בנו עסק מדהים שמגשים את כל מה שאפשר לחלום. אביגיל חוצה את ה-800CC בחודש. שתיהן צעירות בסוף שנות ה– 20 שלהן, בעיניי הן מייצגות את הדור הצעיר שמבין את משמעות איכות החיים של Forever.
אין ספק שקלייר ספנסר, דרגת מנהל נוסק, הייתה יכולה לעורר הזדהות רבה בקרב בעלי עסקים בישראל. קלייר עובדת מהבית. היא אמא לילדים ועיקר העשייה שלה היא אינטרנטית וטלפונית. בעיניי המחויבות והרצינות שלה לבניית העסק ולבניית ההצלחה של בעלי העסק שתחתיה היא ההוכחה שהכול אפשרי וברור שהיא ראויה להערכה.

מנהיגות גלובלית

כאמור, דגש רב הושם על המנהגים הטובים ביותר הקיימים בקרב מנהיגים, והייתה לנו ההזדמנות לרכוש תובנה בכל הקשור לדרכי הפעולה הפנימיות של החברה מצידם של חברים בצוות המנהל של Forever ובצוות המנהיגות הגלובלי (GLT).
אחד הרגעים העוצמתיים ביותר התקיים סביב שולחן האוכל ב׳מטבח׳ של איידן אוה׳ר, שהוקם על הבמה. איידן, הסמנכ”ל הבכיר באירופה התיישב עם שלושה מאנשי צוות ה-GLT המאוד מוערכים ב- Forever במטרה לדון בחייהם ובעסקיהם ב-Forever. החברים מעוררי ההשראה ב- GLT שיתפו את השאר בחלק מהסודות שלהם להצלחה, לרבות הדרכים בהן השיגו את “בונוס היו”ר” ואיך זה לעבוד עם החברה על מנת לשפר את ההזדמנויות ש- Forever מציעה.
חגיגת הסיום
לבסוף, לאחר יומיים של הכשרה והשראה הגיע הזמן לחגוג את הישגיהם של כל זוכי ה-EMR במסיבה שכונתה VIVA FOREVER. כולם רקדו במשך כל הלילה לצלילי מוסיקה שנוגנה על ידי להקה מקומית ועל ידי תקליטן תוך שהם נהנים מאוכל טעים וחשיבה על החוויה המדהימה שעברו בקנקון.

מבחינתי, זו טעות לחשוב שאתגר ה-Eagle Managers זה אך ורק הזדמנות לנסוע ליעדים מרהיבים ברחבי העולם! מדובר ביעד שכל מנהל צריך לשאוף אליו על מנת להמשיך להתפתח וליהנות מההזדמנות ללמוד ממנהיגי Forever להגיע לרמה גבוהה של הכשרה על מנת לסייע לבעלי עסקים לנוע קדימה בעסק שלהם ולעלות לשלב הבא.

באימון מרתק שהעבירה ג׳ין ליץ׳ המסר היה ברור: מבחינתה, כבר מתחילת בניית העסק היעד צריך להיות ספיר איגל מנג׳ר.

המפגש עם המנהלים ובעלי העסק המצליחים יחד עם האווירה המחשמלת הטעינו אותי באנרגיה שמדרבנת אותי להקים עסק גלובלי.
כולי תקווה שמנהלים נוספים בישראל ינסקו אל כנס ה-EMR הבא  שיתקיים ביוון .

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה