אדם מאי, מנהל יהלום ספיר, בריטניה
בתחילתה של כל שנה ואפילו מעט לפני, רצות בראשי אותן שאלות: “איך פתאום חלפה לה עוד שנה?” אני בוחן את ההישגים שלי בשנה שעברה, ולא פחות חשוב מזה, את מה שלא השגתי. ואחרי שהשאלה נשאלת אני ‘מסיר את הכפפות’ ומתחיל לעבוד, בשיא המרץ, כי ברור שאם אני רוצה להשיג את מטרותיי בשנה זו, אני זקוק להתחלה חזקה שתקבע את הקצב לשנה כולה.
תרשים צמיחה

הרשו לי לשאול אתכם, האם השגתם את כל היעדים שלכם בשנה שחלפה? האם התרחקתם או התקרבתם ליעדים שלכם? האם איכות החיים שלכם השתפרה? האם/בכמה השתפרה הכנסתכם בשנה שעברה? האם בזכות Forever הצלחתם לוותר על עבודה שאתם שונאים? האם הצלחתם לנסוע עם בני משפחותיכם לאותה חופשה עליה חלמתם זמן רב? האם אתם שוכנים בבית חלומותיכם? האם סידרתם לעצמכם חיסכון עתידי לימות פרישה? האם ילדיכם מקבלים את החינוך הטוב ביותר שהם יכולים לקבל (מעבר לחינוך שניתן בחינם, כמובן)? האם אתם שמחים יותר? בריאים יותר? במסלול הנכון להגשמת החלומות שרקמתם כשהצטרפתם ל-Forever?
אם תשובתכם היא “לא”, אז בואו נתחיל לפעול להשגת יעדים אלו ואף יותר!

יעדים

ראשית, קיבעו כמה יעדים – כמה שיותר גדולים! אל תאפשרו לניסיון העבר להגביל אתכם במחשבות על מה שתוכלו להשיג. יותר מדי אנשים מתפשרים ומפחיתים משנה לשנה את גובה היעדים עד שלבסוף מוצאים עצמם בנקודת ההתחלה, כשהצטרפו אל ‪FOREVER‬.

מתחילים לפעול. עכשיו!

כעת התחילו לפעול במסגרת הגשמת היעדים. ניברו בכל רשימות הלקוחות שלכם ושילפו כמה שיותר שמות – התחילו להתקשר אל הלקוחות הלא-פעילים שלכם עוד היום! הכינו להם כרטיס ברכה לשנה אזרחית טובה בצירוף עלון או מידע שיוכל לעניין אותם (מוצר חדש, למשל). הניעו את הלקוחות שלכם לפעולה כבר עכשיו כדי שילוו אתכם לאורך כל השנה.
חפשו את רשימת השמות שיצרתם בעבר (בהזדמנות זו, כדאי להתרענן ולחזור על הנושא כפי שנלמד בערכת הכלים השיווקיים). התחילו להתקשר – הייתי פותח באמירה כמו “אני יודע שבעבר לא התעניינת באפשרות שלנו לעזור לשנות את איכות החיים שלך, אבל מאז חלפו כמה חודשים, אז תרשה לי לשאול אותך שאלה – האם השגת בשנה שחלפה את כל מה שקיווית להשיג? אם לא, אולי כעת בפיתחה של שנה חדשה הגיע הזמן לערוך שינוי? הרי הטעות הגדולה מכול והמטורפת ביותר היא המחשבה שניתן לחזור בדיוק על מה שעשינו בעבר ועדיין לצפות שהתוצאה תהיה שונה!”

קשר חם

‫חדשו את הקשר עם החונך שלכם ועם המנהלים בקבוצה. ספרו להם שאתם רציניים לגבי התכנית של צמיחת העסק שלכם ב-Forever.‬
לכו במיוחד כעת לאימונים, לסמינרים, להדרכות והשתתפו בשבוע הגיוס שהחברה מארגנת. כל אלו ייתנו לכם את הדחיפה הדרושה לכם בתחילת השנה.

התחייבו

התחייבו לעצמכם שהשנה הזו תהיה השנה הכי טובה שלכם, לא רק עם Forever, אלא בכל מסגרות חייכם – בנו עסק, שמרו על תזונה נכונה ובריאה, שפרו את מערך התקשורת הבין-אישית שלכם, הרחיבו את מערך ה”נטוורקינג” שלכם. היו נועזים יותר, גדולים יותר, חכמים יותר- כל אלו הן עוצמות שקיימות בתוככם ורק מחכות לפרוץ!
עשו כל מה שיוכל לקדם אתכם כך שבזמן הזה בעוד שנה תעמדו על פסגת העולם!

שתהיה לכולנו שנה טובה. הכי טובה!

, מנהל יהלום ספיר, בריטניה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה