גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
במהלך השנה האחרונה, היה מדהים את הצמיחה המהירה של Forever. רבים מכם קוראים את זה ממש עכשיו בתחילת המסע שלכם ב-Forever ואני רוצה שתדעו כולכם כמה אני נרגש לקבל אתכם לחיק המשפחה.
תמונה של משווקת

ב-Forever, אנחנו לא רק מייצרים מוצרי אלוורה- אנחנו יוצרים השראה והזדמנות. אנחנו פותחים את הדלת לאנשים שרוצים לבנות משהו משמעותי בתנאים שלהם ובזמן שלהם. אנשים מצטרפים לחברה שלנו מכל מני סיבות ובלי כל קשר לתוכן הסיבות האלה, Forever תמיד תכבד את המחויבות אליכם כבעלי עסקים.

בין אם אתם רק מקדישים מעט זמן בכל השבוע כדי להשיג מעט הכנסה נוספת ובין אם סימנתם כמטרה את תמריץ בונוס היו”ר, אנחנו כאן כדי להיות השותפים שלכם. יתכן שתגמולים כספיים הם לא הדבר שאתם מתמקדים בו. אולי הפכתם לחלק מהמשפחה כדי ליהנות מהנחות על המוצרים האהובים עליכם, כדי להעלות את הביטחון העצמי שלכם או כדי לפגוש אנשים חדשים. אתם חשובים לנו לא פחות מאלה המרוויחים את הסכומים הגבוהים ביותר בעולם.

כנראה שכבר שמעתם אותי אומר שב-Forever, אתם בעסק משלכם אבל לא לבדכם. זה לא רק ביטוי מחוכם אלא משהו שהוא באמת בלבו של כל מה שאנחנו עושים ב-Forever. להתבגר תוך כדי צפייה ברקס כשהוא בונה את החברה הזו היה מה שהטמיע בי אמונה עמוקה בכך שהדבר שאנחנו עושים- באמת משנה לאנשים את החיים. אנחנו תמיד נכבד את התפקיד שלנו כשותפים שלכם, בין אם זה אומר לעזור למי מכם להגשים חלומות ובין אם זה לספק למי מכם את הכלים לבנות קהילה חזקה יותר ולהרוויח עוד קצת כסף.

המשימה שלנו היא לעשות כל שביכולתנו כדי לעזור לכם להצליח. הנה פירוט של המחויבות שלנו אליכם:

  • לפתח ולייצר את המוצרים הטובים ביותר הקיימים בשוק כיום. המשמעות היא לשלב אלוורה טהורה ומרכיבים טבעיים שתומכים בה ומגבירים את השפעתה יחד עם ההתקדמויות המדעיות האחרונות כדי לעזור לכם, למשפחות שלכם וללקוחות שלכם באמת להיראות טוב יותר ולהרגיש טוב יותר.
  • לספק לכם את התמיכה שאתם זקוקים לה בכל צעד. גם אם יש לכם שאלות על העסק שלכם וגם אם אתם צריכים מישהו שיעודד אתכם ויחגוג אתכם את ההצלחה- אנחנו מתייחסים לתפקיד הזה ברצינות. הצוותים שלנו סביב העולם נלהבים לעשות כל מה שיידרש מהם כדי לעזור לעסק שלכם לצמוח ולשגשג.
  • לפעול בכל הקשור לשאיפה שלנו לחדשנות. בין אם מדובר בייצור, ברקיחת הפורמולות למוצרים, בשיפורים טכנולוגיים או במדיניות חדשה שמתוכננת כך שתעזור לכם להגדיל את העסק שלכם, אנחנו מחויבים לחשיבה יצירתית ולמהירות תגובה בתעשייה שלנו אשר משתנה ללא הרף, וזאת כדי לוודא שהמוצרים שלנו והכלים שאתם זקוקים להם כדי להגדיל את העסק שלכם ישארו עדכניים.
  • להציע את תוכנית התגמולים הטובה ביותר בתעשייה. אנחנו נמשיך לשלם את הבונוסים הגבוהים ביותר ולהציע את התמריצים שישאירו אתכם במוטיבציה גבוהה כדי להפיק מכם ומהעסק שלכם את הטוב ביותר. יסודות התוכנית השיווקית שלנו נשארו כמעט אותו הדבר כבר יותר מארבעה עשורים, כי כשמשהו עובד- אז הוא פשוט עובד.

יש הרבה לב ב-Forever. לא משנה מה נתן לכם את ההשראה להצטרף לעסק, אתם יכולים לסמוך עלינו שנהיה שם בשבילכם כשותפים. יש לכם את הגמישות לבנות עסק בתנאים שלכם מבלי שאי פעם תרגישו שאתם נמצאים בו לבדכם.

 

המשיכו לחייך.

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן