איך תקדמו אורח חיים בריא ותחזקו את המערכת החיסונית באמצעות שמירה על מערכת העיכול שלכם.

אכלו נכון

תנו כוח למערכות ההגנה שלכם בעזרת תזונה מתאימה. שלבו מזון עתיר ויטמינים עם בחירת מזונות שעוזרים לעיכול.

 

 

דגנים מלאים מספקים לגופכם את הסיבים שהוא זקוק להם כדי לתמוך בפעולת מעיים אופטימלית ולתדלק את החיידקים הטובים החיים במעי שלכם.

 

עלים ירוקים מספקים סיבים תזונתיים וויטמינים חשובים שעוזרים למערכת העיכול שלכם להשיג את המיקרוביום הנכון כדי לתמוך בטריליוני האורגניזמים המפעילים את החיסוניות שלכם.

 

הבננה היא פרי דל פרוקטוז המכיל יחד עם הסיבים גם אינולין, שעוזר לחיידקים הטובים להתרבות במעי שלכם.

 

גם אבוקדו הוא מקור נהדר לחומרים מזינים חיוניים, סיבים ושומנים בריאים שעוזרים לקדם חיסוניות דרך המעי שלכם.

 

הידעתם ש…

למעי שלכם יש חלק חשוב בתמיכה במערכת החיסונית שלכם? מחקרים מראים שמערכת העיכול שלכם היא המקום שבו חיים

60-70%

מהתאים החיסוניים של הגוף, מה שהופך את המעי שלכם לסוג של בסיס הבית המתדלק את ההגנות הטבעיות של הגוף שלכם. זו הסיבה שזה כה חשוב לתמוך בצמיחה הבריאה של החיידקים ולתמוך במערכת העיכול שלכם. הנה כמה דרכים שבעזרתם ניתן לקדם בריאות מעי אופטימלית.

 

 

שפרו את שגרת התוספים שלכם

ג’ל האלוורה לשתייה של Forever עוזר לעיכול ומקדם את ספיגת החומרים המזינים כדי לעזור לוודא שהמעי שלכם מקבל את החומרים המזינים הנכונים. אלוורה היא גם פרוביוטית, מה שאומר שהיא מספקת את המזון שהחיידקים הפרוביוטיים זקוקים לו וכך נשמרת כמות אופטימלית של חיידקים בריאים.

 

התעמלות מהסוג הנכון

אימונים בעצימות גבוהה הם נהדרים, אבל כשזה מגיע למעי שלכם, מומחים ממליצים להכניס כמה תרגילים קלילים בין האימונים המפרכים יותר. יציאה להליכה ארוכה או הרמת משקולות במשקל לא גבוה בקצב שלכם יקדמו זרימת דם תקינה בגופכם, ותהיה להם השפעה חיובית על צינור העיכול שלכם.

תרגלו מודעות קשובה

התודעה האנושית נוטה לקפוץ ממקום למקום, ו״מיידפולנס״ או מודעות קשובה, מאפשרת תשומת לב לחוויה המיידית תוך התגברות על ביקורת ושיפוט כלפי העולם וכלפי עצמנו באמצעות טכניקה של אימון התודעה להישאר במצב קיים. למתח יש תכונה שהוא מתגלם במעי. מצאו דרכים לשלב מודעות קשובה בשגרה שלכם בעזרת תרגולי מדיטציה או יוגה. מחקרים מראים שליציאה אל הטבע יכולה להיות גם כן השפעה עמוקה על רווחתכם הפיזית והנפשית.

 

אל תשכחו להתמיד בשתיית מים

במהלך היום. שלשתיית מים מרובה יש השפעה חיובית על דופן המעי והיא שומרת על החיידקים הבריאים.