אולגה שרייבר , מנהלת בכירה
“היום אני מרוויחה הרבה כסף וחיה ברווחה, אבל הדבר הכי חשוב שקיבלתי ב-Forever זה חופש. אף אחד לא יכול לפטר אותי יותר”. הסיפור של אולגה שרייבר
תמונה של אולגה שרייבר ובן זוגה

 

שמי אולגה שרייבר. עליתי לישראל מאוקריינה ב-1992 עם 2 ילדים בני 14 ו16- . כשהגעתי, לא ידעתי ממש עברית ולמזלי הצלחתי למצוא עבודה במפעל של בורקסים. בכל יום הייתי מרימה יותר מ-800 ק”ג של בורקסים. זו הייתה עבודה מאוד קשה, משעממת ומונוטונית, פשוט הרגשתי שאני לא ממצה את היכולות שלי.  ברוסיה עבדתי כמהנדסת אוניות, ובישראל עבדתי בפרך כדי לקנות אוכל לילדי.
עבדתי במפעל יותר מ-3 שנים עד שהחלטתי שאני לא יכולה יותר ועזבתי.
אחרי זמן מה מצאתי עבודה בתור מוכרת בחנות נעליים, והייתי מרוצה מהעבודה כי היא לא דרשה עבודה פיזית קשה.
מבחינתי זו הייתה קפיצת מדרגה בחיים – להיות מוכרת נעליים, זה מצחיק לשמוע אותי אומרת את זה עכשיו.
היתרון הגדול שקיבלתי בעבודה הזו היה שהייתי חייבת לדבר עברית עם הלקוחות וזה עזר לי לשפר את השפה שלי, ובדיעבד זה הכין אותי לעבודה עם חברת Forever . אהבתי מאוד את העבודה והייתי נותנת 120 אחוז מעצמי בכל יום. התוכנית שלי הייתה לעבוד שם למשך כל החיים ועד הפנסיה.
אני נתתי מעצמי את הכל ולמרות זאת מצאתי את עצמי מפוטרת בשנת 2000, בפעם הראשונה בחיי. זה קרה בגלל שלא הצלחתי להסתדר עם המנהלת החדשה שהגיעה לחנות. זו הייתה גם הפעם הראשונה שמצאתי את עצמי מובטלת.
מכירים את המשפט – “אין מקריות בחיים”? זה בדיוק מה שקרה לי. למחרת היום, הזמינו אותי למפגש אצל חברה וזו הייתה הפעם הראשונה שראיתי את המוצרים של Forever .
היה לי ניסיון קודם ולא מוצלח עם חברה אחרת בשיווק רשתי והייתה לי ממש גישה שלילית לכל הנושא.
חשבתי שאני לא בנוייה לזה, שזה לא בשבילי ושאני פשוט לא אוכל להצליח, אבל אחרי ששמעתי על המוצרים החלטתי שאני רוצה לנסות אותם.
המוצרים עזרו לי מאוד, במיוחד ג’ל האלו ורה לשתייה ומשחת השיניים.
היות והייתי ללא עבודה, החלטתי לבדוק את האופציה להרוויח כסף עם Forever . בדקתי טוב טוב את התנאים וכשראיתי שאם אני רוצה להפסיק את העסק, אני יכולה להחזיר את כל המוצרים ולקבל החזר כספי מלא, הבנתי שלא היה לי ממש מה להפסיד.
כשדלת אחת נסגרת, השנייה נפתחת. ואני שמחה שהיה לי את הרצון להכניס את Forever לתוך חיי, כי מה שקרה לי בשנתיים הבאות היה מדהים ושינה באופן משמעותי את כל החיים.
לקחתי את ההזדמנות של Forever ברצינות, כי הבנתי שרק דרך שיווק רישתי אני אוכל להרוויח הרבה יותר ממה שאני ארוויח בעבודה בתור מוכרת בחנות נעליים, גם אם אני אעבוד 24 שעות ביממה.
לקח לי כמעט שנתיים להגיע לדרגת מנהל וליצור ביטחון כלכלי למשפחתי.
היום אני מרוויחה הרבה כסף וחיה ברווחה, אבל הדבר הכי חשוב שקיבלתי ב-Forever  זה חופש. אף אחד לא יכול לפטר אותי יותר.
אני מחליטה כמה אני אעבוד , עם מי אני אעבוד וכמה אני רוצה להרוויח.
כל אחד יכול לבנות ביטחון כלכלי עם Forever וגובה ההכנסה תלויה רק בך.
בכל מקום שבו אני פוגשת אנשים, אני מספרת להם על חברת Forever ומה היא יכולה לעשות עבור החיים שלהם.
במהלך השנים בהן אני נמצאת בחברה, הספקתי לבקר בגרמניה, הונגריה, שבדיה, אנגליה, יוון, ארה”ב ומדינות נוספות.
קניתי רכב חדש ואפילו מצאתי את הנפש התאומה שלי, והיום אנו בונים את העסק שלנו עם Forever ביחד.
העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לכם זה לקבל עוד מידע על החברה הזו, לבדוק האם היא מתאימה לכם, כי אני מאמינה בכל ליבי שאם מוכרת נעלים יכולה להצליח, גם אתם יכולים לבנות ביטחון כלכלי ולהבטיח את העתיד שלכם ושל משפחתכם בעזרת  Forever. תאמינו בעצמכם – זה אפשרי גם עבורכם,
מאחלת המון הצלחה

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה