רשימת הרכיבים במוצרי טיפוח העור של Forever מתחילה תמיד במרכיב עיקרי אחד: תוכו של עלה האלוורה הטהור מהשדות הפרטיים שלנו. משם אנחנו ממשיכים לשימוש בשילוב של רכיבים אחרים, גם טבעיים וגם מתקדמים מדעית כדי להשלים ולהגביר את התועלות הרבות של האלוורה.

התוצאה היא אוסף מוצרי טיפוח עור המתוכנן לעזור לכם להגיע לכל אחד מהיעדים שלכם, מאנטי אייג'ינג להרגעת העור ועוד. תהליך הייצור שלנו מעניק ללקוחות את השלווה המגיעה עם הידיעה שהם יקבלו תוצאות עקביות שהן בטוחות, יעילות ומחזיקות זמן רב.


 

עור מעורב

לעור שהוא לפעמים יבש ולפעמים שמנוני אפשר לקרוא גם עור "נורמלי". סדרת סוניה לטיפוח עור יומיומי היא תרומה מתקדמת לעור מעורב. הנוסחאות מבוססות הג'ל עוזרות לכל רכיבי האלוורה לחדור עמוק יותר אל העור כדי לאזן בין הענקת לחות עוצמתית לרכיבים מזינים כדי לקבל עור שתמיד מרגיש נוח וקורן.

תמונה של מוצרים לעור מעורב

אנטי אייג'ינג

סדרת "אינפיניט" נלחמת בהזדקנות מהפנים אל החוץ עם שילוב מהדור החדש בין הטבעי למדעי. כדי לייצר את קו המוצרים הזה, המומחים שלנו גילו שפפטידים, מינרלים טבעיים, רכיבים צמחיים, צמחי מדבר והמדע המתקדם ביותר בתחום טיפוח העור לא רק משלימים את האלוורה, אלא גם מגבירים את היעילות שלה. רכיבים שנחקרו קלינית עובדים בהרמוניה עם הטבע כדי להפחית את נראות הקווים העדינים והקמטים, לשפר את המראה החלק של העור ולתמוך ביופי מהפנים אל החוץ.

תמונה של מוצרים מסדרת אינפיניט

תוצאות ממוקדות

אם אתם רוצים להתמקד בטיפול בתחומים מסוימים או לכוון טוב יותר את שגרת הטיפוח שלכם, המוצרים לטיפוח עור ממוקד של Forever מהווים בחירה נפלאה. המוצרים הנפלאים האלה מטפלים בכל מה שבין כתמים לעיגולים שחורים ועור בגוון לא אחיד. חזקו אפילו יותר את שגרת טיפוח העור בעזרת התאמה אישית וגישה ממוקדת מטרה.

תמונה של מוצרים לעור ממוקד