זמירה מרון, מנהלת בכירה, Senior Eagle Manager
זמירה מרון הצטרפה ל-Forever כחלק מתהליך שיקומי לאחר תאונת דרכים שעברה. העיסוק הצדדי הפך להיות למרכז העשייה שלה ולהגשמת חלום חייה

אני יושבת בבית קפה קסום בליבה של לונדון לאחר סיום עוד כנס Success Day מוצלח של אנגליה שסיכם את 2017 , וחושבת לעצמי “הנה זה קרה לי”. חלום חיי התגשם למרות כל האתגרים שניצבו בפניי במשך השנים, ומי שמכיר את הסיפור האישי שלי יודע שהייתי צריכה להתגבר על הרבה אתגרים.
כשהצטרפתי ל-Forever לא ידעתי באמת מהי עצמתה של החברה. הייתי לאחר תאונת דרכים ששיתקה את התפקוד שלי להרבה שנים. בגלל התאונה איבדתי דירה, עסק, חסכונות, ומצאתי את עצמי חסרת כל. באותה תקופה כל מה שרציתי זה להשתקם וראיתי ב- Forever פורמט לשיקום ולא יותר. בשל התפקוד הירוד, הסיכום עם הרופאים שטפלו בי היה להתייחס ל- Forever כסוג של “תחביב”.
האמת היא שלא הבנתי כל כך לקראת מה אני הולכת, אבל אהבתי את המוצרים. היות ורציתי שיהיה לי מלאי קטן של מוצרים בבית, לוויתי את כרטיס האשראי של אימי. אהבתי מאוד את הרעיון שאני יכולה לעבוד מתי וכמה שאני רוצה מבלי להיפלט מהמערכת.
תהליך השיקום שלי היה ארוך ומאתגר. נספחי הסימפטומים מתאונת הדרכים והקשיים לגדל ארגון של אנשים שלא באו מעולם העסקים החזירו אותי מידי פעם למצב של חוסר תפקוד, אבל Forever לעולם לא מאכזבת ומי שמתרכז בעבודה הנכונה, העסק שלו גדל, ולצד הצמיחה מגיעים התמריצים שחלקם הם נסיעות לכנסים .
הנסיעות לכנסים בחו”ל פתחו בפניי צוהר חדש – הכוח המניע אותי וה”למה” שלי השתנו, והיום המטרה שלי היא אחרת לחלוטין . בניתי ב-Forever עסק שמשתכפל וצומח והיום ה״למה״ שלי זה לחיות ולהמשיך להוביל את חיי למקום שחלמתי עליו מילדותי – “לחיות בכיף”, לעבוד בנחת – בית יפה, מכונית יפה, נסיעות לחו”ל מתי ואיך שבא לי ממקום של רווחה כלכלית, ואת כל זה השגתי עם Forever. ברור מכך שהשתקמתי כלכלית ובריאותית.
שנת 2018 כבר מתוכננת: להגיע לדרגת מנהל נוסק, ולאחר מכן ליהנות מפירות העסק שלי. כמובן שסביר להניח שגם השנה אטייל הרבה בחו”ל, כי עם Forever זה אפשרי.
במשך השנים פגשתי בכנסים בעולם הרבה אנשים שמצליחים ב-Forever, לכולם היו ארגונים ועסקים גדולים, לכולם הייתה שפה אחת של הצלחה ורוח השראה מיוחדת. כשהם עולים על הבמה הם מכוונים מאוד גבוה ולא מוותרים לעצמם על אי נוחות בשום צורה אבל בעיקר הייתה להם ענווה. זה לא בא מכלום. אם תקראו את הכתבות של רקס וגרג מוהן תגלו שזוהי המורשת של רקס. הדרך להצלחה העצומה של Forever מחברת בין נחישות + פוקוס + גישה נכונה + ענווה. מי שפועל כך מנצח. בהצלחה לכולם!

, מנהלת בכירה | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה