רקס מוהן מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
“אושר הוא לא מטרה, הוא תוצר של חיים שנוצלו כראוי”
(אלינור רוזוולט)

אני מאמין שבכל אחד מאתנו מסתתר הרפתקן. חלק מאתנו אוהבים לקחת סיכונים, חלקנו רוצים לטייל או מטיילים לכל קצוות תבל, אחרים רוצים לנאום בפני אלפי אנשים והרוב חולמים לחקור את הלא נודע. זה לא משנה איך תגדירו ״הרפתקה״, היא קיימת בכולנו. אולי זו הסיבה שבסופו של יום כולנו כאן יחד ב-FOREVER. לא משנה מהי הסיבה שלכם, אני רוצה לאתגר אתכם להתחבר אליה מחדש, ולהעריך מחדש את ה”למה” שלכם.
אנו בתחילתה של שנה אזרחית חדשה. עוד שנה שפותחת בפנינו דף חדש. והשנה, אני מאתגר אתכם לבחור את ההרפתקה שלכם! קחו לכם זמן כדי להרהר על השנה שחלפה. מה הצלחתם להשיג בשנה החולפת? כיצד? מה תרצו להשיג בשנה זו? אחד הדברים היפים ביותר ב-FOREVER הוא שאתם יכולים ליצור את גורלכם בעצמכם. ההצלחה שלכם נמדדת על ידי השאפתנות והמחויבות שלכם עצמכם ולעסק שלכם. כמו כל הרפתקה, קיימות אפשרויות רבות וצעדים חשובים שעליכם לנקוט כדי להשיג את המטרות שלכם.

בחרו את היעד שלכם: ינואר הוא חודש של אופטימיות וחלומות גדולים! האם תצטרפו אלינו ביעד המרגש הבא שלנו, לכנס הגלובלי, או שאולי תרצו להרוויח קצת הכנסה נוספת שתעזור לכם לקנות מכונית חדשה עם ״התמריץ הנרכש״? מה עם השתתפות ב Eagle Manager? כמובן שאתם יכולים להשיג את כל זה, וישנן אינספור אפשרויות מרגשות אחרות – פשוט החליטו לקראת אילו תמריצים אתם עובדים.

תכננו ביעילות: כעת כשקבעתם את המטרות שלכם לשנה הקרובה, כיצד תשיגו אותן? איזה סוג אנשים תצטרכו סביבכם כדי להפוך את המסע שלכם למושלם? בנו מפת דרכים מהמקום שבו אתם נמצאים עכשיו אל ההישגים שלכם בשנה הקרובה וקבעו אבני דרך שאותן תשיגו לאורך הדרך – הן יעזרו לכם להישאר במסלול במהלך השנה.

שמרו על גמישות: האם אי פעם הייתם במסע ארוך והחלטתם שאתם צריכים לארגן מחדש את המסלול שלכם כדי לראות משהו שלא תכננתם לראות? חשוב להישאר פתוחים לאתגרים והזדמנויות חדשות שאולי לא תכננתם. קחו מדי פעם צעד אחורה כדי להעריך את ההתקדמות שלכם לעבר המטרות ובצעו את השינויים ההכרחיים תוך כדי תנועה.

תהנו מהמסע: אלינור רוזוולט אמרה פעם: “אושר הוא לא מטרה, הוא תוצר של חיים שנוצלו כראוי”. ודאו שאתם נהנים מהמסע ומעריכים את מה שקורה מסביבכם. בין אם זה טוב או רע, נסו למצוא סיבה להיות אסירי תודה בכל יום. הכרת תודה מובילה לאושר.

אני מאמין שההרפתקאות הגדולות והמספקות ביותר הן אלו שחולקים אותן, אז אל תשכחו לחנוך אנשים כך שיהיו חלק גדול מההרפתקה שלכם בשנה זו.

אני מצפה בקוצר רוח כדי לראות את כל הדברים המדהימים שתשיגו בשנה האזרחית החדשה!

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן

סיפורי הצלחה