ניתן להתייחס לחורף הישראלי בזלזול, כאילו אינו קיים. הדבר אולי נכון אם משווים לחורפים האירופאים המושלגים, ובכל זאת, תופעות הצינון השונות אינן פוסחות על מדינתנו הקטנטונת בכל חורף. אספנו כמה ממוצרי האלו ורה שלנו שיעזרו לכם לנצח את החורף ותחלואיו, כל אחד מהם מאופיין בתכונות ייחודיות משלו שעוזרות לעודד את בריאות הגוף הן מבפנים והן מבחוץ.
תמונה של אלו ורה לשתייה

ג’ל אלו ורה לשתייה

ג’ל האלו ורה המיוצב והטהור שלנו הוא הדבר הכי קרוב שיש לג׳ל של הצמח בטבע, והוא מכיל מקור עשיר של חומרים מזינים, לרבות ויטמין C. שתו אותו בכל יום כדי ליצור אורח חיים בריא בחורף הקרוב.

תמונה של ג׳ל אלו ורה ואפרסקים

משקה אלו ורה ואפרסקים

הכניסו בריזה של קיץ ישראלי היישר אל המטבח שלכם עם משקה פירות טבעי, שמתאים לכל המשפחה. חתיכות מזינות וטהורות של אלו ורה, אשר טבולות בטעם של אפרסקים בשלים, יוצרות מיץ טעים אשר מלא בחומרים מזינים.

תמונה של פרידום

פרידום

משקה בטעם תפוז מהווה בחירה מושלמת לבוקר חורפי אפרורי. לא רק שהוא משלב את כל חומרי התזונה של ג’ל אלו ורה עם גלוקוזמין, כונדרויטין ו- MSM, הוא מכיל גם מקור של ויטמין C אשר תורם לייצור קולגן לצורך תפקוד בריא של העצמות והסחוס. המשקה מספק תמיכה תזונתית נהדרת לאלה העוסקים בספורט ומנהלים אורח חיים פעיל.

תמונה של ויטמין סי

אבסורבנט C – טבליות סובין שיבולת שועל בתוספת ויטמין C

חוכמת חיים רבה הפגינו האימהות שהגישו בימות החורף הקרים קערת דייסה וכוס מיץ תפוזים בארוחת הבוקר. חברת Forever מאפשרת לכל אחד ואחת לקבל את הצרוף הזה בכל שעה. “אבסורבנט C”, בצירוף סובין שיבולת שועל הוא תוסף תזונה יוצא מן הכלל המשלב שני תוספי תזונה חיוניים בתוך מוצר נוח אחד. הקשר בין ויטמין C (חומצה אסקורבית) ובריאות טובה התגלה כבר מזמן. ויטמין זה, המפורסם מבין כל הויטמינים הוא אנטיאוקסידנט רב עוצמה, התומך במערכת ההגנה של הגוף נגד השפעות מזיקות של רדיקלים חפשיים.

תמונה של אימובלנד

תערובת FOS ולקטופרין (אימובלנד)

חשוב לתמוך במערכת החיסונית של הגוף במשך כל ימות השנה, אך לעתים קרובות אנחנו מרגישים יותר פגיעים עם בוא הגשמים. אימובלנד עשיר בויטמין C, D ובאבץ, שכולם תורמים לתפקוד תקין של המערכת החיסונית.

תמונה של עשב דגנים

עשב דגנים

סלט של עלים ירוקים הוא לא תמיד האפשרות הכי מושכת כשמרק חם או חמין לצהריי שבת מופיעים בתפריט המועדף שלנו, אך הזנחה של מאכלים ירוקים טריים אף פעם לא מהווה רעיון טוב כשאתם מנסים לשמור על בריאותכם. עשב דגנים עשיר בסיבים ומהווה את האפשרות המושלמת כשאתם צריכים למלא את המחסור בעלים ירוקים.

תמונה של אלו ליפס

אלו ליפס

שפתיים יבשות וסדוקות אינם דבר בלתי שכיח בתקופת החורף. אנשים רבים הופכים את מצב השפתיים שלהם לגרוע אף יותר בכך שהם מלקקים אותן בניסיון להחזיר את הלחות לשפתיים, כשלמעשה הדבר רק מאפשר לאוויר הקר לשאוב את הלחות החוצה ובכך משאיר את השפתיים מגורות. על מנת להיאבק בתופעה זו, הקפידו להשתמש באלו ליפס שמרגיע ומוסיף לחות לשפתיים סדוקות ויבשות. השילוב הייחודי בין אלו ורה, חוחובה ודונג דבורים יוצר צירוף מושלם אשר מעניק לחות ומשמר אותה בשפתיים, כך שאין ספק שמדובר במוצר הטוב ביותר הקיים כיום בשוק לשימוש על השפתיים.

תמונה של בי פרופוליס

פוראור בי-פרופוליס

דבורים אוספות את הפרופוליס מהעצים, הן מגנות באמצעותו על הכוורת מפני חיידקים, מזיקים ופגעי טבע.
הפרופוליס עשיר בפלבנואידים אשר מסייעים בניטרול פעילות של וירוסים, דבר שיכול לסייע במניעה או בקיצור משך התקררות או שפעת. הפרופוליס, שומר הראש האישי שלכם בחורף הקרוב, מעורר את המערכת החיסונית ומגביר את ההתנגדות בפני זיהומים. מחקרים הדגימו את היכולת שלו להרוס או לבלום זנים שונים של חיידקים מזיקים.

 

מזון מלכות

אמצו את מלכת השלג שבכם בחורף הקרוב על ידי צירוף של מזון-מלכות לתזונה שלכם. מלכת הדבורים מתקיימת באופן בלעדי מ”מזון העל” המזין הזה, ומאמינים כי הוא הסיבה לאריכות ימיה. מזון המלכות הזה, אשר מורכב מבחינה ביוכימית, מכיל חומצות אמינו, אנזימים מורכבים וויטמינים.

תמונה של בחורה עם מזון מלכות

סיפורי הצלחה