אנה בורבצב, מנהלת נוסקת
לעתים קרובות אנחנו מחפשים את המוטיבציה לנוע קדימה ולפעמים פשוט לא מבינים שהמוטיבציה החזקה ביותר היא האהבה.

תמונה של אנה בורבצב

האהבה לעצמי

זאת לא הבעת אנוכיות. רק אדם שאוהב את עצמו, שמכבד את מה שהוא עושה, מסוגל לעבור את כל הקשיים ואת הדברים השליליים. הוא חי בתחושה שהוא ראוי לחיים טובים יותר, והוא יוצר אותם בכל יום, בכל שעה…

רק האדם שאוהב את עצמו מסוגל לאהוב אדם אחר!

האהבה לילדים שלנו

האהבה לילדים שלנו עוזרת לנו לבנות עבורם עתיד טוב יותר. היא נותנת לנו אנרגיה כאשר אנחנו נופלים מהרגליים מעייפות, היא מפיחה בנו תקווה. חשוב במיוחד לא רק להבטיח את עתיד ילדנו מבחינה כלכלית אלא גם להקנות להם את הערכים הנכונים. המיטב שאנחנו יכולים לעשות עבורם זה להוות עבורם דוגמה בכל דבר. טוב שהם יראו כי לא הכול ״עובר חלק״ בחיים, שאנחנו מתמודדים עם הקשיים. אנו הולכים צעד אחר צעד לכיוון מטרתנו ולחלום שלנו. הילדים מאושרים כאשר ההורים שלהם מאושרים וכאשר הם מהווים מקור לגאווה מבחינתם.

אנו חייבים להישאר כמה שיותר זמן בריאים ולא להיות לנטל עבור קרובנו ואהובנו.

האהבה לאנשים

מדוע לעיתים כל כך קשה להתקדם בעסק שלנו? אנו באים לאנשים בטוב וברצון לסייע להם אך זוכים לכתף קרה ולחוסר הבנה. למה? שנים רבות עברו עד שהתחלתי להבין את הטבע של בני אנוש ולהפסיק להיעלב. האנשים אינם אשמים. הפחדים הם אשר מדכאים את רצונותיהם, והניסיון השלילי מונע מהם לנוע קדימה. לנו יש יותר מזל! אנחנו כבר משנים את חיינו. אז מה לעשות? לאהוב! לאהוב אותם כפי שהם. לא לרחם עליהם. לא לשכנע. פשוט להיות קרוב ובכל מעשה שלך להראות את הדרך לחיים טובים יותר. והם יבואו בעצמם ויבקשו את עזרתכם.

חפשו את אלה שאוהבים את עצמם.

את זה שאכפת לו איך הוא נראה ומה מצב הבריאות שלו. המחיר של המוצר אינו הגורם המכריע בעת המכירה. ייתכן והאדם מסוגל להעריך את המוצר שלנו וייתכן ואינו מסוגל.
הזמינו לעסק את האנשים אשר רוצים לעצמם חיים טובים יותר ומוכנים להילחם עבורם.
מלאו את חייכם באהבה! הרי כוחנו באהבה!
באהבה ובאמונה בכם!

, מנהלת נוסקת | למאמרים נוספים של

סיפורי הצלחה