רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים
בשנה שעברה, Forever צמחה בקצב שאף אחד כמעט לא צפה. למעשה, קיבלנו יותר ממיליון בעלי עסקים חדשים למשפחה שלנו! ובעוד ששמחתי כל כך לראות כמה שהחברה שלנו גדלה, לא הייתי מופתע בכלל.
תמונה מהכנס הגלובלי

 

כמו שאני אומר כבר 43 שנים ואמשיך לומר תמיד, כוחה של Forever הוא כוח האהבה. כשאני נזכר בשנה החולפת, אני רואה תקופה שבה אנשים היו צריכים להרגיש את האהבה יותר מאי פעם. היה, ויש עדיין, צורך עמוק להרגיש מחוברים אל אחרים ולהיות חלק ממשהו שהוא גדול יותר מאיתנו, חלק ממשהו שמשנה חיים של אנשים ומחזק את הקשרים ביננו.

הייתי גאה לראות את האהבה הניבטת מפניהם של רבים כל כך מכם במהלך הכנס הגלובלי המקוון שנערך בחודש שעבר. היה לי את הכבוד לראות כל כך הרבה פרצופים חדשים מחייכים אליי חזרה. אני שמח כל כך לברך אתכם על הצטרפותכם למשפחה הגלובלית שלנו ומצפה לראות אתכם צומחים כבעלי עסקים ב-Forever.

לעקרונות מוצקים ולאמונות מושרשות אין תאריך תפוגה. זה אף פעם לא יצא מהאופנה או יהיה בלתי מקובל להיות נחמדים אלה אל אלה, לכבד את ההתחייבויות שלנו ולהתייחס לאחרים בדיוק כמו שהיינו רוצים שיתייחסו אלינו. כשאתם ממשיכים במסע שלכם ב-Forever, אני מבקש רק שתישארו נאמנים לעקרונות שהגדירו את Forever במהלך ארבעת העשורים האחרונים.

אתם כאן לא רק בגלל שיש לכם אהבה למוצרים שלנו, אלא גם בגלל שיש לכם תשוקה לחיים, לבריאות ולעזרה לאחרים להבין את הפוטנציאל שלהם.

העיקרון החשוב ביותר הוא לבנות את העסק שלכם באהבה. אתם כאן לא רק בגלל שיש לכם אהבה למוצרים שלנו, אלא גם בגלל שיש לכם תשוקה לחיים, לבריאות ולעזרה לאחרים להבין את הפוטנציאל שלהם. אתם כאן כי יש גמול שאי אפשר לאמוד אותו לפי סכום של צ’ק, והוא לעזור למישהו או מישהי לעשות שינוי בחיים שלהם בעזרת הכוח של Forever.

כפי שחלק מכם יודעים, יהיו זמנים שבהם זה ירגיש כאילו העסק שלכם לא צומח מהר מספיק ויפתה אתכם לעשות קיצורי דרך. אני רוצה לבקש מכם לזכור תמיד שכל מה ששווה להשיג לא מגיע בקלות או בן לילה, אבל אם תמשיכו לדבוק במטרות של Forever, תשקיעו את העבודה ותתנו לאהבה להוביל את העסק שלכם- תוכלו לראות את העסק מתפתח.

אני גאה בכם על כך שבחרתם דרך אמיצה ומשמעותית יותר. בין אם אתם רק בתחילת המסע ובין אם אתם חלק מהמשפחה שלנו כבר שנים, האהבה והנחישות שלכם הם מה שהופך את העסק הזה לאפשרי. העוצמה האמיתית של Forever היא עוצמת האהבה ואני אוהב את כולכם.

 

שלכם Forever,

רקס מוהן, מייסד ויו"ר מועצת המנהלים | למאמרים נוספים של רקס מוהן