גרג מוהן, נשיא Forever Living Products
עכשיו כשמתחילה לה שנה חדשה, אחרי שנה שהייתה לא פשוטה במובנים רבים, חשבתי רבות על מי שאנחנו ועל התכונות שלא רק גורמות לנו לבנות עסקים טוב יותר, אלא גם הופכות אותנו לאנשים חזקים יותר. בעיניי, בניית חיים טובים יותר לא רק מדברת על מה שאתם רוצים לעשות, אלא על השאיפה התמידית להיות הגרסה הכי טובה של עצמכם. כי, כדי לעשות יותר צריך להיות יותר.
תמונת אילוסטרציה- אישה רצה במעלה המדרגות

הדבר שאני מתמקד בו השנה הוא לרשום לי את כל הדברים שאני רוצה לעשות ולחשוב על מי שאני צריך להיות כדי להגיע אליהם. במקום לחשוב רק על המשימות שצריכות להתבצע, אני חושב על האנשים שאני מעריך ומה סוג המאפיינים שמתגלמים בהם וגורמים להם לעשות דברים גדולים. אני רוצה לאתגר אתכם לעשות את אותו הדבר. אם תעשו כך תוסיפו דברים חשובים לרשימת המטלות שלכם – לב ונחישות.
בין אם אתם מבקשים להשיג זכאות לתמריץ חדש בתוכנית השיווקית, לשפר את הכושר הגופני שלכם, לפנות קצת יותר זמן כדי להיות עם המשפחה או כל יעד אחר שהצבתם לעצמכם, ארבעת הרעיונות האלה יעזרו לכם להישאר במסלול ולהתקדם.

להיות מחויבים

בלי קשר למה שצפיתם לעצמכם השנה, זכרו להישאר מחויבים. עיכובים הם לפעמים מעבר לשליטתנו, אבל אתם יכולים להחליט אם אתם רוצים לתת למחסומים בדרך לעכב אתכם, או להישאר מחויבים לחזון שלכם ולהמשיך קדימה.

להיות שאפתנים ונחושים

האם שמעתם ביטוי שמתאר אנשים כבעלי “רצון ברזל”? משמעותו היא שכוח הרצון שלהם חזק יותר מהכוחות שמאיימים להסיט אותם מהדרך. כוח הרצון שלכם הוא הדבר שימנע מדעתכם להיות מוסחת. יכול להיות שלפעמים תרגישו בירידה במוטיבציה ולא יהיה לכם חשק להשקיע כמה שעות במעקב אחרי הלידים שלכם או לבדוק מה קורה עם אנשים בדאון-ליין שלכם. אף אחד לא יכול להיות מפוקס בכל שנייה של היום, אבל אלה שהם נחושים יכולים להמשיך לשאוף להשיג את מטרותיהם אפילו בימים האלה שבהם קיים הפיתוי לדחות משימות מסוימות למועד מאוחר יותר.

להיות חדשניים

אנחנו חיים במצב של התפתחות תמידית. הטכנולוגיה משתנה כל הזמן וכך גם הכלים שאנחנו משתמשים בהם כדי לתקשר אלה עם אלה. אם אתם מוכנים תמיד להסתגל, ללמוד לאמץ דברים חדשים, תגלו שהיעדים שלכם הופכים להיות קלים הרבה יותר להשגה.

להיות מכוונים

השגרה מוכרת לנו, אבל אל תגיעו למצב שבו קל לכם יותר מדי עם המצב הנוכחי. האם אתם נוקטים כל יום בפעולות שמקרבות אתכם ליעדים החשובים לכם ביותר? אל תשבו לכם בנחת ותתנו לדברים לקרות מעצמם סביבכם. חיו את החיים עם כוונה, פעלו ביוזמה, קחו שליטה ושאפו ליצור את המצבים בכל יום כדי לבנות לכם את החיים שאתם רוצים תוך חשיבה על המטרה.

בפתחה שלֿֿ עוד שנה חדשה ומלהיבה, אני מקווה שתזכרו את ארבעת הרעיונות האלה ושתחשבו על דרכים לממש אותם בחיים שלכם. בזמן שאתם מתכוננים להפיק את המרב מכל רגע ולהשיג את כל היעדים שלכם, הביטו מעבר למה שאתם צריכים לעשות כדי להגיע אליהם וחשבו על מי שאתם רוצים להיות.

המשיכו לחייך,

 

 

גרג מוהן, נשיא Forever Living Products | למאמרים נוספים של גרג מוהן